يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 20 Jan 2019
 
۰
۱

بررسی یک ادعا درباره سرپرست شهرداری تهران

جمعه ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴
پس از رای اعضای شورای شهر تهران جهت سرپرستی شهرداری تهران به سمیع‌الله حسینی مکارم، برخی رسانه‌ها که پیش از این منکر املاک نجومی در مدیریت اسبق شهرداری بودند.
بررسی یک ادعا درباره سرپرست شهرداری تهران
به گزارش جهان نيوز، اسناد بررسی شده درباره ملک خریداری شده توسط حسینی مکارم حکایت از این دارد که وی ۷۴ متر مشاع را به صورت نقد از تعاونی مسکن شهرداری خریداری و از تخفیف مصوب شورای شهر در مورد تمامی کارکنان شهرداری تهران استفاده کرده است.

 پس از رای اعضای شورای شهر تهران جهت سرپرستی شهرداری تهران به سمیع‌الله حسینی مکارم، برخی رسانه‌ها که پیش از این منکر املاک نجومی در مدیریت اسبق شهرداری بودند، وی را از جمله افرادی که از املاک نجومی بهره برده معرفی کرده و مورد هجمه قرار دادند.

حسینی مکارم زمانی که برای معاونت اداری و مالی شهرداری نیز معرفی شده بود، این مساله را مطرح و در گفت‌وگو با رسانه‌ها و نیز حضور در صحن شورای شهر تهران در این باره توضیحاتی ارائه کرد. او در دوران معاونت مالی و با توجه به رویکرد شهردار تهران در مبارزه با فساد در شهرداری، جلوی بسیاری از بسترهای فسادهای مالی را گرفت و در موفقیت عملکرد مالی نجفی در شهرداری نیز نقش اساسی بر عهده داشت.

اسناد بررسی شده درباره ملک خریداری شده توسط حسینی مکارم حکایت از این دارد که وی ۷۴ متر مشاع را به صورت نقد از تعاونی مسکن شهرداری خریداری و  از تخفیف مصوب شورای شهر در مورد تمامی کارکنان شهرداری تهران که پیوست می باشد استفاده کرده است که این تخفیف برای تمامی کارکنان شهرداری است و امتیاز ویژه و منحصر بفری به وی اختصاص نیافته است.

یکی از ادعاهای مطرح شده در مورد حسینی مکارم، استفاده از تخفیف ۶۷۴ میلیون تومانی است که طبق بررسی‌های صورت گرفته میزان تخفیف کاملا قانونی و براساس مصوب شورای اسلامی شهر تهران زیر یکصدمیلیون تومان بوده است.

هجمه اخیر علیه مدیریت شهری و سرپرست شهرداری تهران حکایت از این دارد که با وجود در دسترس بودن این اسناد، گروهی همچنان بنا را بر تخریب و انتشار اخبار نادرست قرارداده‌اند تا از این طریق شهروندان را نسبت به مدیران شهری ناامید کنند.
 

منبع: کانال حامیان مردمی دولت
کد مطلب: 603768
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
يه شبه اين رو به اون رو شدى جهان ؟!
...