چهارشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۸ - 27 Mar 2019
 
۲
۷
کمالزاده:

برخی‌بازیگران باتصاویرخصوصی‌خودفالوورجمع‌می‌کنند

شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۰
بازیگر سریال "عروس تاریکی" گفت: متاسفم که برخی بازیگران به هر نحوی و با تصاویر خصوصی خود می‌خواهند فالوور جمع کنند و برای آن دست به هر کاری میزنند و حتی برای مورد توجه قرار گرفتن فالوور تقلبی می خرند.
برخی‌بازیگران باتصاویرخصوصی‌خودفالوورجمع‌می‌کنند
به گزارش جهان نيوز، شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به حضور خود در فضای مجازی درخصوص انتشار برخی تصاویر خصوصی از سوی برخی بازیگران در صفحه اینستاگرام خود گفت: من تنها یک صفحه در اینستاگرام دارم و سعی می کنم در این فضا کمی با مخاطبان نزدیکتر باشم اما این دلیلی نمی شود که بخواهم خیلی افراد را در زندگی خصوصی خود شریک کنم.

وی در همین راستا ادامه داد: فضای مجازی می تواند عاملی برای صمیمیت بیشتر بین مخاطبان و هنرمندان شود اما این دلیلی نیست که تصاویری ضد هنجارهای اجتماع در صفحات خود منتشر کنیم. اینکه برخی تصاویری بسیار شخصی از خود در صفحه شان منتشر می کنند اتفاق چندان جالب نیست.

بازیگر سریال "عروس تاریکی" درباره به وجود آمدن مشکلات و حواشی در صفحه اینستاگرام خود تاکید کرد: ابتدا به امر من می خواستم بسیار صادقانه در صفحه مجازی خودم با مردم در ارتباط باشم اما متاسفانه بعد از مدتی دچار خود سانسوری شدم چون با کوچک ترین اتفاقات حاشیه های فراوانی برایم ایجاد شد.

برخی بازیگران به هر کاری تن می‌دهند تا فالوور جذب کنند/علاقه برخی هنرمندان به ایجاد حاشیه نشان از عدم تعادل روانی می‌دهد
وی با نقد افراد حاشیه ساز در فضای مجازی اضافه کرد: برخی در فضای مجازی از کوچک ترین چیزها برای بازیگران حاشیه می سازند و به همه چیز قرض ورزانه برخورد می کنند. البته این را فراموش نکنیم که ما نباید شعور مخاطب را زیر سوال ببریم و هرچیزی را در شبکه مجازی خود منتشر کنیم.

بازیگر سریال "سفر در خانه" در مورد علاقه برخی بازیگران به حاشیه سازی اذعان کرد: برخی از بازیگران فضای مجازی را به سخره گرفته اند و خودشان با برنامه هایی می خواهند با ایجاد حاشیه جذب مخاطب و فالوور داشته باشند.

برخی بازیگران به هر کاری تن می‌دهند تا فالوور جذب کنند/علاقه برخی هنرمندان به ایجاد حاشیه نشان از عدم تعادل روانی می‌دهد
وی در همین رابطه تاکید کرد: متاسفم که برخی بازیگران به هر نحوی می خواهند فالوور جذب کنند و برای آن دست به هر کاری میزنند و حتی برای مورد توجه قرار گرفتن فالوور تقلبی می خرند. این بدون شک ریشه در عدم تعادل روانی آن افراد دارد. فضای مجازی خیلی ها را بیمار کرده است و می بینیم برخی دوستان به هر نحوی و با هر کاری می خواهند فالوور جذب کنند. البته در مرحله این آدمها خودشان را فریب می دهند.

کمالزاده با اشاره به خرید فالوور توسط بعضی بازیگران خاطرنشان کرد: مردم ما آگاه هستند و فرق فالوور واقعی و تقلبی را می فهمند. چطور می شود که بازیگران بزرگ ما مثلا 200 هزار نفر مخاطب دارند اما یک بازیگر درجه چندم چند میلیون طرفدار دارد. از نظر من این نوع برخورد با فضای مجازی در شان بازیگران نیست و فضای مجازی را از این چیزی که هست آلوده تر می کند.

منبع:میزان
کد مطلب: 599686
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
در متن خبر: قرض ورزانه
املای صحیح: غرض ورزانه
حامد
Iran, Islamic Republic of
سلام
قرض ورزانه یا غرض ورزانه؟
Iran, Islamic Republic of
يه سوال ساده به شما چه؟
عكس شخصي ميزارن دكل نفتي كه نمي دزدن
عدالت
Iran, Islamic Republic of
دکل دزد کار پسر زینت وزرای دولت اصلاحات بود
نگاه کن رکورد اختلاس و دزدی و فساد و برهنگی و مجری و رسانه های بیکانه - کمک های مالی در قالب بورسیه تحصیلی برخی از شیوخ مرتجع عرب به چه گروهی اختصاص دارد
بدتر از دکل نفتیه.....
Iran, Islamic Republic of
چه بدبخت و بیشعور مردمی که به زندگی و عکسهای خصوصی شما علاقه داشته باشند
واقعا...