چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - 26 Feb 2020
 
۱
۳

دلنوشته رئیسی برای شهدا

پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۴
کد مطلب: 599421
سلام و درود خدا بر فداکارانی که در مقابل امر ولی فقیه، آن‌هم امر به از جان‌گذشتگی، هیچ توقف و تردیدی به دل راه ندادند.
دلنوشته رئیسی برای شهدا
به گزارش جهان نيوز؛ متن کامل یادداشت آیت الله رئیسی تولیت آستان قدس رضوی  تحت عنوان " یاد شهدا در پنج شنبه آخر سال" در زیر  می‌آید: 
سلام و درود خدا بر شهیدانی که ملت ایران عزت، عظمت، امنیت، استقلال و آزادی امروز و فردایش را مدیون آنان است.

سلام و درود خدا بر فداکارانی که در مقابل امر ولی فقیه، آن‌هم امر به از جان‌گذشتگی، هیچ توقف و تردیدی به دل راه ندادند.

بدا به حال ما مسئولان، اگر راه نورانی آنان را فراموش کنیم؛ بدا به حال ما اگر افزون‌طلبی و امتیازخواهی افراد و گروههای خاص را بر متن مردم و بویژه مستضعفان و محرومان ترجیح دهیم.

شهدا همه چیز خود را ایثار کردند و هیچ چیز برای خود نخواستند؛ بدا به حال ما اگر قدرت را طعمه کنیم تا بر چرب و شیرین دنیا مسلط شویم و چند روزی را که سوار بر تخت قدرتیم صرف جاه طلبی و فخرفروشی کنیم.

شهدا در عمل به وظیفه، هیچ بهانه‌ای نیاوردند؛ نگفتند اگر فلانی فرمانده نباشد یا بهمانی در این خط بجنگد، ما میدان جهاد را ترک می‌کنیم؛ بدا به حال ما اگر عمل به وظیفه و خدمت به مردم را ابزار گروکشی سیاسی امروز و فردای خود قرار دهیم.

شاخص شهدا برای سنجیدن تکلیف، امر ولی فقیه بود. در این راه نه فلسفه بافی کردند و نه بهانه آوردند، بلکه صادقانه و بدون خودنمایی به آن عمل کردند؛ بدا به حال ما اگر به جای عمل به مهمترین وصیت شهدا یعنی پیروی از ولی‌فقیه، شعارهای مقدسی همچون عدالت و آزادی را برای تامین منافع خود، نورچشمی ها و دوستانمان بر سر نیزه کنیم.

خداوندا ما را در تشخیص و انجام وظیفه توفیق عطا کن...

خداوندا ما را از مجاهدان در راه نورانی انبیا و اولیاء خود قرار بده...

خداوندا توفیق فداکاری و شهادت در راه خود را به ما عنایت بفرما...

و اخر دعوانا ان الحمد لله رب العالمین

سید ابراهیم رئیسی

24 اسفند 96

منبع: تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
خدا رو شکر ک مردم به شما نه گفتند
Iran, Islamic Republic of
واقعا خدا رو شكر و گرنه الان دلار ٤٨٠٠ شده بود امريكا از هم برجام خارج شده بود وضع مردم هم خراب شده بود ...
وصیت شهدا
Iran, Islamic Republic of
لطفا بفرمایید وصیت نامه شهدا بویژه شهدای شاخص را چند ده بار بخواند و بفرماید چقدر در راستای آن وصایای عمل کرده است! و به خود نمره چند میدهد؟!بویژه وقتی در قوه قضائیه در بالاترین سمت ها حضور داشت و دانه درشتها داشتند جولان میدادند و بستگان مسئولین و خود مسئولین چون تعمت زاده و آخوندی ها در حال کاخ گشایی و ثروت اندوزی بودن!
دل نوشته پیش کش!
گزارشی شفاف از بنگاههای اقتصادی آستان، سود شرکتها، نام و هویت اعضای هیئت مدیره ها و حقوق های دریافتی آنها برای ما مردم عدالتخواه ،ارزشمندتر از دل نوشته است!