پنجشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۸ - 21 Mar 2019
 
۱
۹
خلیل‌آبادی: امکان ندارد شهردار بعدی اصلاح‌طلب نباشد

جزئیات جلسه اعضای شورا درباره نجفی

چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۳
یک عضو شورای شهر تهران جزئیات جلسه سه ساعته اعضای شورای شهر در خصوص استعفای شهردار را تشریح کرد.
جزئیات جلسه اعضای شورا درباره نجفی
به گزارش جهان نيوز به نقل از مهر؛ حسن خلیل آبادی در خصوص جزئیات جلسه هم اندیشی اعضای شورای شهر گفت: در این جلسه موضوع اصلی استعفای شهردار تهران بود که شهردار به دلیل کسالت حادی که برایشان بوجود آمده استعفا دادند که این استعفا به دست محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران داده شده که در این جلسه بحث های مفصلی در این رابطه انجام شد.
 
وی ادامه داد: در این جلسه دلایل این استعفا، موضع شورا و اینکه در آینده چه تصمیمی برای شهرداری گرفته شود مورد بحث و بررسی قرار گرفت و همچنین از آقای نجفی درخواست کردیم با وجود کسالتی که دارند تا پایان تعطیلات نوروز این سمت را بپذیرند چون زمان مناسبی برای استعفا نیست و قرار بر این شد در اولین جلسه رسمی شورا در فروردین این استعفا را مطرح کنیم و آن زمان مشخص می‌شود شورا در برابر این استعفا چه تصمیمی خواهد گرفت.

خلیل آبادی در پاسخ به پرسشی که آیا عاملی جز بیماری در استعفای شهردار تهران دخیل است گفت: به نظر می آید تنها بیماری دلیل استعفا نبوده است و عوامل متعددی می تواند در این تصمیم تاثیرگذار باشد از جمله عواملی خارج از شورا و جریانات مختلفی به استعفای وی دامن زدند که بسیار متاثرکننده است. ما تلاش می کنیم این استعفا در مدیریت شهر تهران تاثیری نگذارد و امیدواریم به کمک آقای نجفی، شهرداری در ایام تعطیلات به خوبی به وظایف خود عمل کند.

این عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در این مدت کوتاه نجفی کارهای بزرگی در شهرداری کرده است، گفت: ریل گذاری‌هایی که نجفی در این مدت کرده ترمزی برای مسائل گذشته شهرداری است و قانون و مقررات و شفافیت در شهرداری حاکم شده است.

خلیل آبادی گفت: امیدواریم اهدافی که در شهرداری دنبال می‌کردیم با کمک شورا ادامه پیدا کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است شهردار بعدی تهران با گرایش حاکم بر شورا همخوانی نداشته باشد، ادامه داد: امکان ندارد که شهردار بعدی اصلاح طلب نباشد و یکی از مشخصه های شهردار تا وقتی که این شورا فعالیت می کند داشتن گرایش اصلاح طلبانه است. البته ما اصلاح طلبی را یک گرایش حزبی بسته نمی‌دانیم و هر کسی که نگاه تازه دارد و به فکر منافع ملی است را در جرگه اصلاح طلبان می‌دانیم و قطعا شهردار آینده نیز یک فرد اصلاح‌طلب است.
کد مطلب: 599187
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
پس با این تعریفی که شما از اصلاح طلبی کردید فک نکنم کسی رو بتونید پیدا کنید.
Iran, Islamic Republic of
يكي ديگه از كارهاي خيلي مهمي كه آقاي نجفي در اين مدت انجام دادند تعطيل كردن خط 7 مترو و قول به راه‌اندازي مجدد آن از فروردين ماده 1397 بود. البته خيلي كارهاي مهم ديگه‌اي هم كردند مثل بيكار كردن عده بسياري از كارگراي شهرداري در شب عيد، عاجز ماندن از برف‌روبي و شكستن درختهاي كهنسال تهران و .....
Iran, Islamic Republic of
علت اصلی استعفاس آقای نجفی کار نابلدی است
خیابانها در شب عید امسال مثل شهر مرده هاست
هرسال این وقت گل و گلدان و پرچم و حضور فعال کارگران شهرداری بشدت مشهود بود
Iran, Islamic Republic of
اصلاح ظلبها فقط نق میزنند کاری را نمیتونند پیش ببرند اگر در کشور 20تا از نوع احمدی نژادداشته باشیم بهشت برین میشه
جواد
ای وای از این دیوار کوتاه فشارهای بیرونی؟!
چه قدر شما ضعیف هستید که نمی توانید از عملکرد خوب خود در قبال فشارهای بیرونی مقاومت کنید؟
ققنوس
Iran, Islamic Republic of
اینها مردم رو چی فرض کردن خجالت هم خوب چیزیه...
Iran, Islamic Republic of
شهردار بعدی محسن هاشمی
Iran, Islamic Republic of
تو حرف بله
صحبت از منافع ملی می کنند
اما در عمل نشان داده اند که تنها منافع حزبی و شخصی اولویت یک اصلاح طلبان بوده
شهر تهران با وجود این شورا و بی کفایتی مدیران منتسبش روز به روز مشکلاتش بیشتر و معضلاتش سختر خواهد شد متاسفانه
بهتر بود شورا و شهردارش به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای مثل تغییر نام فلان خیابان به نام شخصیتی مشکل دار مثل مصدق و برگزاری جشن های مغایر فرهنگ و اعتقادات اسلامی به فکر حل معضلات ترافیکی و آلودگی و ساماندهی مبلمان شهری و زیبایی بصری معابر شهر باشند
Iran, Islamic Republic of
کسی که شهامت وشجاعت نداشته باشد وحرفی برای گفتن وکاری برای کردن نداشته باشد ونیزدل دریایی نداشته باشدباید از صحنه بیرون برود