سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸ - 26 Mar 2019
 
۱
۷
حجت الاسلام والمسلمین دکتر نبویان :

چرا عربستان از یک فرقه خاص شیعه دفاع می‌کند؟

حمله به سفارت ایران با رضایت بن سلمان انجام شده است
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۳
این فرقه به مقدسات اهل سنت توهین می کنند؛ برادران اهل سنت ایران و جهان باید بدانند تنها توهین کنندگان، همین فرقه خاص هستند و هیچ شیعه ای توهین به مقدسات اهل سنت را جایز نمی داند همان طور که مقام معظم رهبری توهین به مقدسات اهل سنت را حرام دانستند. ما هم اعلام می کنیم این فرقه که مورد حمایت لندن و عربستان است از جانب ما مطرود است .
چرا عربستان از یک فرقه خاص شیعه دفاع می‌کند؟
به گزارش جهان نيوز؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر نبویان معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و رئیس پژوهشگاه مطالعات تقریبی با اشاره به فرقه شیرازی ها نکاتی را بیان داشتند که در ادامه خواهد آمد:
 
چند روز پیش ما شاهد اشغال سفارت ایران توسط فرقه شیرازی ها بودیم، اینها جلوی چشم پلیس لندن و بدون هیچ مانعی سفارت ایران را اشغال نمودند و البته مردم مطلع شدند که چند روز پیش فردی که قصد تعرض به سفارت ایران در اتریش را داشت توسط پلیس کشته شد اما چرا در لندن فرقه شیرازی به راحتی به سفارت ایران حمله می کنند؟
 
در اینجا باید به چند نکته توجه کرد: 
 
1-  فرمایش مقام معظم رهبری که گفتند اینها شیعه لندنی هستند به خوبی ثابت شد؛ حمایت پلیس لندن از این فرقه، اهدای ساختمان به این فرقه و ... همه بیانگر همین نکته است. البته برای انگلستان هم سود دارد و فایده اش ایجاد تفرقه بین مسلمانان است.
 
2- پرچم ایران توسط این فرقه پایین کشیده شد؛  معنایش این است که این فرقه دشمن ملت ایران است و فقط با نظام ایران مشکل ندارد.
 
3- در زمانی این اشغال صورت می گیرد که بن سلمان پادشاه عربستان در لندن حضور دارد؛ این به این معناست که این امر با رضایت بن سلمان انجام شده و این فرقه مورد حمایت عربستان و لندن هستند.
 
4-  این فرقه به مقدسات اهل سنت توهین می کنند؛ برادران اهل سنت ایران و جهان باید بدانند تنها توهین کنندگان، همین فرقه خاص هستند و هیچ شیعه ای توهین به مقدسات اهل سنت را جایز نمی داند همان طور که مقام معظم رهبری توهین به مقدسات اهل سنت را حرام دانستند. ما هم  اعلام می کنیم این فرقه که مورد حمایت لندن و عربستان است از جانب ما مطرود است .
 
5-  این فرقه ادعا دارد که از اهل بیت(ع) دفاع می کنند!  سوال ما این است. اگر راست می گویید برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) چند شهید دادید؟ در کدام جبهه حضور داشتید؟ در عراق وقتی داعش به حرم اهل بیت (ع) نزدیک شد کجا بودید؟
 
پس در شعارهایتان صداقت ندارید.
 
اما سوال ما این است؟ عربستانی که وهابیت را پدید آورده است و شیعیان را تکفیر کرده و سر می برد و گروهای تکفیری را ایجاد نموده است چرا از یک فرقه خاص از شیعه دفاع می کند؟؟
 
ملت ایران اعم از شیعه و اهل سنت باید بدانند آنهایی که حرفهای وحدت شکن می زنند مورد تایید نظام ایران و مردم ایران نیستند.
 
این فرقه که مورد حمایت عربستان و لندن است و به مقدسات اهل سنت توهین می کنند ضد اسلام هستند. پس کسانی که از عربستان تغذیه می شوند چه در داخل چه در خارج خائن هستند.
 
نکته پایانی این که ملت های مسلمان دنیا بدانند که منادیان تفرقه عمال و دست نشاندگان کفار هستند و به قول مقام معظم رهبری تشیع انگلیسی و تسنن امریکایی هیچ کدام مسلمان نیستند.
کد مطلب: 598850
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


لقمان
Iran, Islamic Republic of
همیشه اگه قبل از اتفاقات خبرها نقل شود، اغلب دل ها متنبهه می شوند، باز جای شکرش باقی است بعد از اتفاق هم موضوع تدوین شده است.
Iran, Islamic Republic of
عربستان از شیعه انگلیسی و جریان یاسر الحبیب به این دلیل حمایت میکنه که با استفاده از اونا میتونن شیعیان رو کافر و مشرک و توهین کننده به صحابه معرفی کنن و مجوز کشتار شیعیان رو به بهانه یاسر الحبیب و امثالش داشته باشن وگرنه یاسرالحبیب مگه غیر از اینه که به عایشه توهین کرد درصورتیکه بر برائت و پاکی عایشه همسر پیامبر حتی آیه نازل شده و عربستان که ادعای حمایت از عایشه رو داره پس چرا وقتی علنا یاسر الحبیب و تلویزیون فدک به عایشه و عمر توهین میکنن اینا ذوق مرگ میشن و محکومشون نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
چون دلش می خواهد.
Iran, Islamic Republic of
بسیار عجیبه؛؛ فرقه ای که به نام شیعه میانه رو و معتدل جمهوری اسلامی ایران را تندرو میداند؛ اعلام برادری مذاهب شیعه و سنی را تقبیه میکند و به برادران سنی ما توهین میکند؛ خون ریزی را حرام میداند ولی قمه زنی را ترویج میکند؛ غلطاندن نوزاد چند ماهه در عاشورا و تاسوعا بر روی شیشه و زخمی نمودن سراپای او را جایز میداند و..............................
Iran, Islamic Republic of
ببخشید معاون فرهنگی چرا انقدر غرق در سیاست شده و همش وارد سیاست میشه؟ واسه فرهنگ چیکار کردی استاد؟
Iran, Islamic Republic of
سلام ما که قبول داریم ولی ای کاش با سند سخن بگویید تا مردمی که به این قشر متمایل شدند از این گروه تفرقه انداز فاصله بگیرند
رضا
Iran, Islamic Republic of
درسته ما با طرفداران آیه الله شیرازی هیچ قرابتی نداریم اما خدا رو خوش نمیاد علیه شون به دروغ و دونگ متوسل بشیم ، کی و کجا اینها به معتقدات اهل سنت اهانت کرده اند ؟! مگه این شبکه امام حسین (ع) نیست ؟! چند ساله از فعالیتش میگذره ؟! کدوم کارشناس یا عضو این شبکه به برادران اهل سنت اهانت کرده ؟! صرف ادعا که درست نیست