يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 16 Dec 2018
 
۱
۶۶
سومین جلسه استیضاح آخوندی در پنج سال/ ابقا با ۱۵۲ رای

مهره مار آخوندی جور کارنامه‌اش را کشید/ مجلس استیضاح شد/ آخوندی: پوزش می طلبم/ در حسابم ۴.۵ میلیون بود/ می دانم چرا روی من فشار است!

سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۹
نمایندگان با ۱۵۲ رای مخالف استیضاح، عباس آخوندی را در سمت وزیر راه و شهرسازی ابقا کردند.
مهره مار آخوندی جور کارنامه‌اش را کشید/ مجلس استیضاح شد/ آخوندی: پوزش می طلبم/ در حسابم ۴.۵ میلیون بود/ می دانم چرا روی من فشار است!
گروه سیاسی جهان نيوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز در جریان بررسی  استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در نهایت از مجموع 246 رای ماخوذه، نمایندگان با 152 رأی مخالف، 92 رأی موافق و  2 رای ممتنع به ابقای وی در این سمت رای دادند تا بار دیگر وزیر پرحاشیه و عصبانی دولت دوازدهم را در این سمت ابقا کنند و اندک امیدهای مردم به بهارستان نشینان را هم از بین ببرند.

درخواست استیضاح عباس آخوندی وزیر راه‌ و شهرسازی روز 29 بهمن و یک روز پس از سقوط هواپیمای مسافربری آسمان که از تهران راهی یاسوج بود با امضای 24 نماینده تدوین و به هیئت‌رئیسه مجلس تقدیم شده بود.

بسیاری از کارشناسان سیاسی از همان ابتدا و با توجه به جو مجلس دهم، طرح این استیضاح را تنها هدررفت بیت المال می دانستند. چرا که تجربه حدود دوسال مجلس دهم و البته مهم تر از آن رابطه حسنه رئیس مجلس با رئیس دولت، نشان از بیهودگی این اقدام نمایندگان داشت. حضور معنادار لاریجانی در جلسه استیضاح آخوندی خود گویای بسیاری از مسائل است، چرا که لاریجانی تا پایان رای گیری استیضاح ربیعی، عملا در مجلس حضور نیافت. این موضوع با توجه به حضور همیشگی لاریجانی در جلسات استیضاح نکته ای قابل توجه است. موافقت ها با استیضاح آخوندی، از نطق علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز آغاز شد.

**حتی یک واحد مسکن اجتماعی تحویل متقاضیان نشده است
بیگی گفت: وزارت راه از جمله نقاطی است که سبب شده تا آتش به خرمن اعتماد مردم در بحث کارآمدی کارگزاران نظام بیفتد و به طور مرتب شواهدی از راه می‌رسد که این ناکارآمدی را اثبات می‌کند.

نماینده مردم تبریز در مجلس افزود: در این 5 سال حتی یک واحد مسکن اجتماعی که در ابتدای وزارت آقای آخوندی وعده ساخت آن داده شده بود تحویل متقاضیان نشد. همچنین واحدهای نیمه کاره مسکن مهر نیز که متقاضیان آن در حال پرداخت قسط‌های آن هستند هنوز تکمیل و تحویل متقاضیان داده نشده است.

وی در پایان اظهاراتش با اشاره به ناکارآمدی وزارت راه در مدیریت زلزله اخیر در کرمانشاه گفت: آقای وزیر، چرا باید مردم کرمانشاه، سرپل ذهاب و روستاهای ویران شده این استان، تاوان عدم مدیریت شما را بدهند؟

**از 200 فروند هواپیمای خریداری شده تنها 7 فروند به دست ما رسیده است
حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه 22 اسفند) در جلسه استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در موافقت با این استیضاح اظهار داشت: این وظیفه وزیر است که جذب منابع و اعتبار کند یا اگر می‌داند در کشور پول و سرمایه‌گذار خارجی وجود ندارد به مردم قول بیهوده ندهد. مردم نباید منتظر بمانند برای پروژه‌ای که سال‌هاست به ثمر نرسیده است.

آزادیخواه با اشاره به قراردادهای خرید هواپیما بعد از برجام خاطر نشان کرد: از این قراردادهای خرید هواپیما (200 فروند) تنها 7 فروند به دست ما رسیده شما باید پاسخگو باشید که آن 193 فروند کجا هستند و چرا مردم را مطلع نمی‌کنید؟

**آقای آخوندی شما مردم را فدای سوءمدیریت خود کرده‌اید
احمد مرادی نماینده مردم بندر عباس در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز مجلس در موافقت با استیضاح وزیر راه گفت: عاملی که باعث شده تا من به استیضاح وزیر راه رای بدهم، سوگندی است که در راستای استیفای حقوق نمایندگی یاد کرده‌ام.چه کسی غیر از شما مسئولیت مستقیم کشته‌های جاده‌ای را برعهده دارد؟ در سوانح هوایی هم شاهد بودیم چه اتفاقاتی افتاد اما چه کسی پاسخگو است؟

وی تصریح کرد: همه این حوادث باعث شد تا عدم کنترل شخص آقای آخوندی بر وزارت راه محور اصلی استیضاح باشد.آقای آخوندی وزارت راه مدیر جهادی و تلاشگر می‌خواهد، شما به جای اینکه خود را فدای مردم کنید؛ مردم را قربانی سوء مدیریت خود کرده‌اید. روزانه در هرمزگان 6000 خودرو تردد می‌کنند که برای آلایندگی و آنها و کشته شدن مردم در حوادث جاده‌ای فکری نکرده‌اید.

**آخوندی سرمایه کشور را هدر داد
نادر قاضی پور، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه اگر روزی دولت ما به کاخ‌نشینی عادت کند و آن روزی که مجلسیان ما خویِ کاخ‌نشینی پیدا کنند، باید فاتحه ملت را خواند، افزود: آقای آخوندی مسئولیت حوادثی مانند قطار و هواپیما بر عهده کیست؟ چه کسی باید به وضعیت نابسامان مسکن مهر رسیدگی کند؟

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه اگر آقای آخوندی هنر داشت، در پنج سال اخیر مسکن مهر را تمام می‌کرد، اظهار داشت: نه تنها پروژه مسکن مهر به اتمام نرسید بلکه بخش قابل توجه ای از سرمایه کشور از بین رفت. 

**جاده‌های کشور به جاده مرگ تبدیل شده‌اند
محمد قسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در مجلس امروز(سه‌شنبه 22 اسفند) در جریان استیضاح عباس آخوندی وزیر راه در صحن علنی پارلمان ضمن موافقت با استیضاح وزیر راه، گفت:آقای آخوندی راه‌های کشور به قتلگاه مردم تبدیل شده است و هر روز ما شاهد از بین رفتن جان و مال مردم و مجروح شدن تعداد کثیری از هموطنان در گوشه و کنار کشور هستیم.

وضعیت نامناسب راه‌های کشور یکی از مهمترین دلایل از بین رفتن مردم در جاده‌ها است و کسانی که در این راه‌ها از بین می‌روند قطعا کسانی هستند که توان تامین ماشین‌های چند صد میلیونی ندارند و این پیکان و پراید سوار‌ها اجباری هستند که جان و مال خود را در این جاده‌ها از دست می‌دهند.

**آقای آخوندی! چقدر سانحه باید رخ دهد که بفهمید صلاحیت وزارت را ندارید
عدل هاشمی پور نماینده مردم کهگیلویه و بویر احمد در مجلس شورای اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه 22 اسفند) در جلسه استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در موافقت با این استیضاح اظهار داشت: ملت ایران می دانند که دولت مقتدر و دارای روحیه انقلابی از مجلس با صلابت سرچشمه می گیرد.

عضو مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به حوادث ایجاد شده خاطر نشان کرد: ما در روی زمین، دریا و روی هوا حادثه و سانحه داشته ایم اما ایشان در هیچ یک از حوادث مسئولیت را نپذیرفتند و عذرخواهی نکردند آقای آخوندی دیگر کجا باید اتفاق بیوفتد که شما بفهمید صلاحیت حفظ این سمت را ندارید.

من فکر می کنم الان در حادثه سقوط هواپیما کوه دنا مقصر شده است و اکنون با گونی دست و پا و سر منتقل می کنند آقای ربیعی که رای آوردند و رفتند و شما هم رای می آورید و می روید الان مقصر خلبان شناخته شده که در این دنیا نیست ما با چه کسی تا کنون برخورد کرده ایم؟

**امروز؛ مجلس استیضاح شد
احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در موافقت با این استیضاح اظهار داشت: ما آقای آخوندی را یکبار در این مجلس استیضاح کردیم و وزیر محترم رای اعتماد از مجلس گرفتند این سری هم وزیران استیضاح دوستان امید بودند و ای کاش پای استیضاح خودشان می ایستاد.

امیرآبادی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز مجلس استیضاح می شود نه وزیر. امروز قبل از اینکه استیضاح مطرح بشود سر استیضاح را بریدند. روز گذشته آقای آخوندی به من گفتند که شما که قمی هستید چرا؟ من به ایشان می گویم که منافع ملی مهمتر از قومیت ها است.

وی در ادامه خطاب به نمایندگان مجلس گفت: از همکارانم می خواهم که به افکار عمومی رجوع کنند این درست نیست که کشتی غرق شود و بگوییم ناخدا مقصر بود و وقتی هواپیما سقوط می کند بگوییم خلبان مشکل داشته است.

امیرآبادی افزود: من اسناد زیادی از عملکرد آقای وزیر داشتم ولی از وقتم زیاد استفاده نمی کنم چون پیامکی برای نمایندگان و روسای فراکسیون ها داده شده که به آقای وزیر رای بدهید.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه جابری انصاری به آخوندی، تصریح کرد: جابر انصاری در این نامه از آقای آخوندی می خواهد که یکسری آپارتمان به برخی قضات داه شود که این قضات همگی مسئول رسیدگی به پرونده های زمین خواری هستند من این نامه و اسامی قضات را در اختیار رئیس محترم مجلس شورای اسلامی قرار می دهم.

علوی در مخالفت با استیضاح:
 - در سال های اخیر اقدام های بسیار خوب و اساسی در بخش و حمل و نقل انجام شده است

- باید قبول کنیم که بخش زیادی از حوادث حوزه راه و شهرسازی ، متوجه شخص وزیر نیست. ناوگان های مختلف حمل و نقل ما فرسوده است

حضرتی در مخالفت با استیضاح:
 حداقل منتظر می ماندیم تا جعبه سیاه هواپیما در می آمد. در این دوره وزیر را استیضاح کردن مثل استیضاح وزیر آموزش و پرورش در مهرماه است

- به کدامین گناه آخوندی را می خواهیم استیضاح کنیم؟ به او بودجه زیادی داده ایم ، به او اعتبارات خاصی داده ایم؟

- آخوندی بالاترین جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی انجام داده و توانسته در بازسازی و نوسازی ناوگان هوایی و ریلی کار خوبی انجام دهد

- آخونده نوه علامه امین است، پسر آیت الله آخوندی است

آخوندی به دفاع از خودش پرداخت
آغاز استیضاح براساس سقوط هواپیما در منطقه دنا بود که بابت تمامی کاستی‌ها و کمبودها از ملت عزیز پوزش می‌طلبم.

تاکنون در فرودگاه یاسوج بیش از 30 میلیارد تومان هزینه کردیم و می‌خواستیم برای افتتاح فرودگاه برویم که  آن اتفاق افتاد.

حوادث اخیر و نحوه طرح آن‌ها در رسانه، نگرانی‌های به حقی برای مردم ایجاد کرده است، چرا که چیزی مهم‌تر از حفظ جان مردم و آرامش آنان نداریم.

این اتفاقات در تمام دنیا رخ می‌دهد ولی هیچ کشوری مسئولان خود را سرزنش نمی‌کند.

میزان راه های کشور در حال حاضر به ۲۱۷ هزار کیلومتر رسیده است .

طبق استاندار جهانی برای نگهداری این میزان راه باید سالانه ۱۰ هزار میلیارد تومان منابع داشته باشیم در حالی که در بهترین حالت ۲ هزار میلیارد تومان است.

به من می گویند چرا استعفا ندادی، به دو دلیل در کشور های مختلف استعفا می دهند یکی همبستگی ملی، یکی رفع موانع

 فردای حادثه قطار من استعفا کردم.

اگر این عملیات در حوزه وظایف من بود مانند دفعه قبل استعفا می دادم.

اگر من استعفا می دادم باعث می شدم این ماجرا رسیدگی نشود.

آیا می شود در شرایطی که برف زیاد و سرما شدید است جاده و فرودگاه را عملیاتی نگاه داشت ؟ 25 حادثه مشابه در نیویورک، وین، دوبلین، گلاسکو نشان می دهد. که این حوادث در دنیا اتفاق می افتد و آیا آنها مسئولین خود را استیضاح می کنند؟

در شرایطی که برف شدید می بارید 8 هزار کارگر راهدار سه ماه بود حقوق نگرفته بودند.

مگر می شود تهران و کرج را بست؟ مگر امکان دارد 80 هزار خودرو را در تهران نگه داشت تا خارج نشوند.

رابطه سازمان هواپیمایی کشور با سیستم های عملیاتی مانند پلیس است اگر اتفاقی بیافتد ما می رویم پلیس را محکوم می کنیم؟

تنها راه حل تهران و کلانشهرها، راه آهن حومه است. باید حمله و نقل جاده ای را به سمت راه آهن ببریم.

در قراردادهای خارجی اگر یک سنت توانستید رشوه پیداکنید حرف شما را قبول می کنم

می دانم چرا روی من فشار است و این همه شایعه برای چیست هر موقع هواپیما می خرم پول دلالی نمیدهم معلومه دلال ها این کارها می کنند از من تصویر یک ثروتمند ساختند من 2 عدد را به شما می گویم: می گفتند که ثروت من  7هزار میلیارد تومان است مبلع حساب من 4.5 میلیون تومان است. آقای قاضی پور! موجودی دختر من 638 هزار تومان بود

تا این لحظه 1.5 میلیارد یورو از آلمان که یک میلیارد و 320 میلیون دلار آن با شرکت زیمنس به قرارداد رسیده است،‌ از آذربایجان 570 میلیون یورو و از کشورهای اتریش، کره جنوبی و برخی دیگر از کشورها میلیون‌ها دلار قرارداد بسته‌ایم.
کد مطلب: 598841
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
تکرار میکنم، به... رای دهید تا آخوندی همچنان وزیر بماند...
Iran, Islamic Republic of
ربطی به مهره مار نداره.. خرافات رو ترویج ندین..

من واقعا به این مجلس انقلابی صد آفرین میگم..

واقعا چنین مسئولین و نمااااییییییندگان خانه ملتی تو دنیا لنگه ندارن..

فقط واسه خودم متاسفم ک خیلی دیر فهمیدم ک سر کار تشریف دارم.. واسه خودم واقعا متاسفم.

جهان لطفا سانسور نکن
ایرج
Iran, Islamic Republic of
از امیر كبیر پرسیدند : در مدت زمان محدودی که داشتی چطور این مملکت رو از هرچی دزده پاک کردی؟
گفت: من خودم دزدی نمی کردم و نمی گذاشتم معاونم هم دزدی کند. اونم از این که من نمی گذاشتم اون دزدی کنه، نمی گذاشت معاونش دزدی کنه و ....
تا آخر همین طور...
...
Iran, Islamic Republic of
اخوندی مهره مار ندارد. شام نوبخت لذیذ بود
Iran, Islamic Republic of
انشالله که همشون هم در ثواب کارهاش شریک شوند.
Iran, Islamic Republic of
بزار تا آخرین قطره وجودشون رو نشون بدن ودر تاریخ به عنوان ............ثبت شوند.
Iran, Islamic Republic of
اصولگرایان مدام و پشت سرهم شکست میخورند
نمايندگان اصولگرا چون به قسمي كه خورده اند پايبندند كه مدافع حقوق كشور و مردم باشند وبه وظيفه خود عمل مي كنند اين در تاريخ براي نسل هاي اينده مي مانند .
نه مثل بقيه كه مامور اجراي دستورات و سفارش ...ديگران هستند و رسالت خود را كه خدمت به مردم و كشور است فراموش كرده اند و قسم خورده اند كه حافظ منافع هم حزبي خودشان باشند
پيشنهاد مي شود نمايندگاني كه دغدغه كشور و مردم را دارند چون بقيه همكارانشان تابع دستورات سه ضلع قدرت هستند و استيضاح ها مهندسي مي شود و منافع مردم تامين نمي شود .
به جاي استيضاح كو تاهي ها و ندانم كاري ها و كم كاريها و تخلفات وزيران ناكار امد را در سخنراني هاي يشان براي مردم بيان كنند تا وجدان عمومي حد اقل بيدار شود در مجلس چه مي گذرد
Iran, Islamic Republic of
البته مردم ناراضی از تبعیض بین دولتها، خود قضاوتها میکنند:
بقایی بازداشت شد
آخوندی ابقاء‌ شد
به به چه می کنه این مجلس ! آخوندی محبوب تر از گذشته !!!
Iran, Islamic Republic of
به طرفداران اشرافیت و دوست دران کدخدا صادقانه می گویم
برای ریاست جمهوری مقبولتر و محبوبتر از آخوندی ندارید

جهان نیوز
ناراحت نشو دوره دوره آخوندی است !!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
اخوندی مهره مار ندارد. شام نوبخت لذیذ بود
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
استیضاح ها به خاطر ملت ومملکت نبود
به یک عده کم رسیده
Iran, Islamic Republic of
تا مردم متوجه نشن بازیچه تَکرار تَکرار شدن وجوگیر شدن و بدون تفکر و احساسی رای دادن چه نتایج شومی داره وضع از این که هست بدتر هم خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
ابطحی یک ماه قبل گفت که لابی زنگنه و اخوندی و ربیعی قوی است واین استیضاح راه به جائی نمیبره.ولی به نظر من حرفهای امروزی که ربیعی واخوندی زدندکه صباحی دیگر بر مسندی که حداکثر سه سال دیگر توش میمانند ،باقی باشند ،اونقدر سخیف بود که دیگر ارزشی براشون...........
Iran, Islamic Republic of
فقط عزرائیل ...
Iran, Islamic Republic of
جهان جون، شب به خیررررررررر
Iran, Islamic Republic of
شما هم به ابقای ... خوش باش
دانا
Iran, Islamic Republic of
بیاییم سیستم چند روز اخیر مجلس را با هم تحلیل کنیم
- درخواست استیضاح وزیر راه
- درخواست استیضاح وزیر کار
- درخواست طرح سوال از رییس جمهور
- درخواست اعاده اموال نامشروع مسئولان
و سرانجام همه چیز بعد از بحث و بررسی به گزینه "نه" می رسد.
درست است که برخی نمایندگان خالصانه خواهان حمایت از مردمن ولی متاسفانه نمی توانن همه نمایندگان را بخصوص آنها که در لابی های پیچ در پیچ سیاسی مشغول معامله اند را راضی کنند بنابراین طبق آنچه که قبلا مهندسی شده و شمارش آرا در مجلس نشان می دهد طیف معامله گر با دلالی برخی افراد ، میزان رای را به سمت هدف خاص برده است به نظر من بهتره به جای استیضاح و طرح سوال یا به رای گذاشتن طرح اعاده اموال مسئولان و یا خیابان رفتن عده ای از مردم که معلوم نیست معادله ساده به چند معادله پیچیده تبدیل شود تمام اسناد مربوط به فساد و دلالی و وابستگی به بیگانگان مسئولان در سایت ها گذاشته شود شاید سریعتر قوه قضاییه با استناد به آن ها دادگاه هایی در شان جمهوری اسلامی برگزار نماید
دانا از این برادر نادانت بشنو دادگاهی در کار نیست
Iran, Islamic Republic of
...

.
علی
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
این استیضاح سرکاریه استیضاح واقعی فقط مخصوص وزرای دولت های نهم و دهم بود سئوال از رئیس جمهور فقط مخصوص احمدی نژاد بود این همه بی عدالتی و تبعیض شایسته حکومت اسلامی نیست مسببین آن انشاالله که شرمنده ی آقا امیرالمئومنین باشند .
ایرونی
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
... اگر برخلاف این عمل میکردند باعث تعجب بود .... از اول صبح هم کاملا برای من مشخص بود ...نه استیضاح .... عاقبت رای مردم به این جماعت حالا حالا ها ادامه دارد .... نوش جان مردم
United Arab Emirates
وکیل الدوله ها بازم گل کاشتن!!!!
ص امین
Iran, Islamic Republic of
... چاره کار استیضاح نمایندگان توسط مردمه
ایمان
Iran, Islamic Republic of
از صبحت های آقای آخوندی مشخص شد جواب قانع کننده در رابطه مسکن مهر و مسکن اجتماعی نتونست جوابی بدهدنشان داد هنوز لیاقت نداره مسکن مهر به اتمام برساند هنوز در ویلای میلیاردی نشستی درد بی خانه بودن مردم ومستاجری نمی فهمه
Iran, Islamic Republic of
۶۳۸ هزارتومن موجودی حساب دخترشه !!!!!!
...
Iran, Islamic Republic of
جوک سال 96 بود.
Iran, Islamic Republic of
یعنی من از دختر وزیر بیشتر دارم! من چقدر ثروتمند هستم.
فقط در ویلای لواسانات و ... با هم فرق داریم که آنهم چندان مهم نیست.

من خیلی ثروتمند هستم. از وزیر هم بیشتر دارم. خدایا شکرت.
مندلی
Iran, Islamic Republic of
همه می دانستند این مجلس مرد این گونه کارها نیست .مجلسی که سی تا از نماینده هایش حد اقل فرمایشی و لیستی و جناهی آمده باشند باید در مواقع ضروری جور آقایان را بکشد .
Iran, Islamic Republic of
حتما دختر ایشان هم مظلوم و بیکار است.
United Arab Emirates
ملت رو گرفتین بیسکوئیت؟
اگه روی استیضاح اجماع ندارین، چرا پس انجامش میدین؟
...
مهدی
Iran, Islamic Republic of
با مشخص شدن نتیجه این دو استیضاح فقط باید گفت به مجلس و نمایندگان به اصطلاح مردم الفاتحه مع الصلوات .ای شهدا و ای صلحا و ای مردم انقلابی و ولائی شریف ایران شرمنده .
اینها نمانیدگان مردم نیستند وکیل الدوله هستند
رضا
Iran, Islamic Republic of
عمو جان ! چرا پیام تسلیت منو منتشر نکردید ؟!
قدر این همدردی ها رو بدونید !
رضا
Iran, Islamic Republic of
طی نوشته کوتاهی به برادر انقلابی جناب آقای دکتر زاکانی - رئیس جمهوری بالقوه - تسلیتی صمیمانه گفته بودم ، چه اشکالی داشت که نمایش ندادید ؟!
به جناب زاکانی این چهره خدوم و دانشمند عرض میکنم ؛ به ریاست جمهوری رسیدید از این بادمجون دور قاب چین های جهان نیوز استفاده نکنید !
یزدی
Iran, Islamic Republic of
همه شما مردم بیچاره کن هستید
Iran, Islamic Republic of
یعنی کل دارایی شما و خانواده تان 4.5 میلیون تومان و 638 هزار تومان است .خدا وکیلی اقای اخوندی خودت خنده ات نمیگیره؟ خودت چندشت نمیشه؟ باور کن این حرفت خیلی سبک و زشت بود.یعنی شما غیر از این 4.5 میلیون تومان اموالی ندارید؟!!!!!
Iran, Islamic Republic of
ملت را بلانسبت فاقد هوش فرض کرده. تو روز روشن میگه ماست سیاه است.
خداوندا درخواست صبر ایوب داریم.
...يعني همين . 5 تا شركت ساختماني خودت و خانواده ات داشته باشي بعد تو ي حساب خودت و دخترت ( 4/5 ميليون +650000تومان باشد ) .
درست است كه عده اي از نمايندگان وكيل الدوله هستند و به شما راي اعتماد مي دهند ولي ... توهين به شعور 80 ميليون ايراني مي باشد .
.
Iran, Islamic Republic of
به والله قسم در پیشگاه خدا باید پاسخگو باشید بابا به خدا مردم ...نیستند حرمت امام و شهدا رو میگیرند ...
Iran, Islamic Republic of
استیضاح وزیران و سئوال از رییس جمهور را با لابی کردن به پایان رساندند. متاسفانه مجلس بسیار ضعیف عمل کرد ونشان داد منافع حزبی تقدم بر منافع ملی دارد. از لیست امید یک نفر به درستی سخن نگفت . جناح لاریجانی نیز دو پهلو بازی کرد تا درانتخابات 98 و 1400 از همین حالا نظرات اصلاح طلبان را داشته باشد. افرین به غیرت و شرف نمایندگانی مانند تاجگردون ،پور ابراهیمی ، عثمانی و... که برای منافع ملی در مجلس فریاد می زدند. پیامکهای دیروز به نمایندگان برای رای به ادامه کار وزرائ با برنامه قبلی بود تا فقط وزرائ در مجلس حضور یابند ولی در انتها رای اعتماد بگیرند.
Iran, Islamic Republic of
تف سر بالا
Iran, Islamic Republic of
ملت چرا ناراحت هستید این فیلم استیضاح از فیلمای تکراری تلویزیون بهتر نبود هم فیلمش درام بود هم کمدی هم اکشن داشت مخصوصا انجا که نمایندگان داشتند هوارمیکشیدند و وزرا ناله میکردند
ص امین
Iran, Islamic Republic of
به مجلس امیدی نیست اما...
اما خون شهدایی مثه شهید بایرامی که با "بی تدبیری " بدون سلاح به مقابله با دواعش گلستان هفتم فرستاده شدن و به علت این بی تدبیری خونشون به ناحق ریخته شد گریبان ... را ان شا الله خواهد گرفت
...
Iran, Islamic Republic of
فقط میخواهم سرم را محکم به دیوار بکوبم. هیچ چیز دیگری به ذهنم نمیاد.
اگر مثل الان هيچ كاري انجام ندهد و همچنين اين بر خورد با عصبانيت را با ارباب رجوع و خبر نگاران داشته باشد .
ومجلس صد بار ايشان را استيضاح كند هر صد بار راي مي آورد چون فاميل با نفوذ دارد و عده اي از نمايندگان نماينده مردم نيستند بلكه وكيل الدوله بوده و هرچه ان فاميل به دولت بگويد و دولت به اين نمايندگان امر كند اجرا خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
...
داوود
Iran, Islamic Republic of
آقای وزیر محترم راه و شهرسازی!
آقای آخوندی!
با سلام و تبریک بخاطر پیروزی چندباره در جلسه استیضاح.
ما جمعی از کارکنان سازمان هواشناسی هستیم که مدتهاست نامه نگاری کرده و سوء مدیریت دراین سازمان را به شما اعلام کردیم.
عاجزانه درخواست داریم نسبت به تغییرات جدی در ریاست این سازمان دستور اقدام بفرمایید.
Iran, Islamic Republic of
این وزرای محترم چقدر دختر مظلوم و بی پول دارند.
Iran, Islamic Republic of
حیف رای مردم به این نماینده گان
Iran, Islamic Republic of
این بازی هماهنگ دولت و مجلس الدوله برای سرگرم کردن مردم در شب عید بود تا متوجه جیب های خالی خودشان نشوند...
Iran, Islamic Republic of
باز هم کار احمدی نژاد بود ناقلا ۱۱روز خانه نشینی كرده بود تازه بعضی وقتها دراز هم می کشید خدا یا پناه برتو
Iran, Islamic Republic of
یه کمپین تشکیل بدیم شب عیدی طفلک بچه های آقای آخوندی گناه دارن، تو حسابش هم که پول زیادی نیست!کمک کنید یه خانواده نیازمند شب عیدی به نوایی برسن!
Iran, Islamic Republic of
دانشجویان دانشگاه شیراز امروز برای این امر خداپسندانه پیش قدم شدند و جشن گل ریزان
برپا کردند خداوند خیرشان بدهد که این شب عیدی مسؤلین مسکین وفقیر را مورد حمایت خویش قرار دادند .
Iran, Islamic Republic of
...
علی
Iran, Islamic Republic of
...
حمید
Iran, Islamic Republic of
کسانی که به این نمایندگان اصلاح طلب رای دادند و مجلس را پاز .... کردند باید پاسخگوی اعمالشان باشند . اصلاح طلبان واقعا غیر از فحاشی حرفی برا ی گفتن ندارند .
Iran, Islamic Republic of
شاید راست میگه. احتمالابقیه پولاتو حساب زنش یا یکی از اقرباست.
Iran, Islamic Republic of
از لیست فله ای های امید بیشتر از این نمیشه توقع داشت .
بابک
United States
...
Iran, Islamic Republic of
...