شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 15 Dec 2018
 
۰
۳

سازماندهی دراویش برای حمله به ماموران ناجا

دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۶
نماینده دادستان گفت: خودرویی که به طرف ماموران رفته است، از جلوی خانه قطب دراویش بیرون آمده بود.
سازماندهی دراویش برای حمله به ماموران ناجا
به گزارش جهان نيوز، قاضی محمد شهریاری در رابطه با درخواست استمهال وکیل "محمد ثلاث" گفت: بعد از تعیین وکیل تعیینی، در جلسه امروز، وی به دلیل نبود وقت برای مطالعه درخواست استمهال داشت که معقولانه بود که این فرصت در اختیار وکیل قرار گیرد.

نماینده دادستان گفت: اینکه دادگاه چقدر زمان برای مطالعه پرونده بدهد به اختیار خودش است، دادگاه می‌توانست کمتر فرصت بدهد که به هر حال یک هفته مهلت داد. برای رعایت بهتر حقوق متهم قبول درخواست کار خوبی بود.

وی با اشاره به اینکه باید موضوع سازماندهی شده بودن حمله به ماموران نیروی انتظامی با خودرو مورد بررسی قرار گیرد، گفت: خودروی سمند از جلوی خانه قطب دراویش بیرون آمد و عمل مجرمانه را انجام داد. محمد ثلاث تنها کسی بوده که گواهی پایه یک داشته است. راننده اتوبوس اعلام داشته بود که جای پارک پشت ماموران بوده و این یعنی خودرو را برای حمله به ماموران جا به جا کرده است.

وی در مورد پرونده دو راننده دیگر حوادث خیابان پاسداران، افزود: مدت طول درمان مصدومین آن پرونده هنوز مشخص نشده است و بعد از مشخص شدن، دادسرا طبق قانون به تکلیف خود عمل می‌کند.

شهریاری در پاسخ به سئوالی درباره اینکه پرونده زهرا کاظمی در دادسرای جرایم جنایی مفتوح است یا خیر، اظهار داشت: من واقعاً از این موضوع اطلاعی ندارم.

منبع: مهر
کد مطلب: 598488
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
خدا لعنت کنه این ثلاث حرومزاده رو و همه دروایش فاسق رو
Iran, Islamic Republic of
برای یک قاتل مسلم و معترف استمهال قابل قبوله ولی برای بقایی با 1500 صفحه پرونده و مجبور به اثبات برائت!! استمهال قبول نیست. ایواالله!
محسن
Iran, Islamic Republic of
این پرونده چه ربطی به خانم کاظمی دارد که موضوعش در جای دیگر اتفاق افتاده و قاضی و وکیلش کسی دیگر است ایا این غیر از این است که جنایت درویشان را می خواهند ماله کشی کنند و در واقع این نوع خبر نکگاران دستور از جای دیگری می گیرند
موضوع کاظمی در مقوله خودش و در دادگاه مرتبط با خودش بررسی شود وان قاضی باید بررسی را انجام دهد