يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 16 Dec 2018
 
۱
۱
رئیس کمیسیون شوراها:

ربیعی درحوزه اشتغال عملکردمناسبی‌نداشته‌است

دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس معتقد است وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی در حوزه اشتغال عملکرد مناسبی نداشته است.
ربیعی درحوزه اشتغال عملکردمناسبی‌نداشته‌است
به گزارش جهان نيوز، محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی گفت: اخیراً وزیر کار اعلام کرده که برخی از نمایندگان به وی فشار وارد می‌کنند که توصیه بنده به وی این است که در برابر این فشارها ایستادگی کند.

وی با بیان اینکه اگر وزیر کار تخلفی کرده باشد باید در صحن علنی پارلمان پاسخگو باشد، ادامه داد: آقای ربیعی در حوزه اشتغال کوتاهی داشته که باید در صحن علنی پارلمان پاسخگو باشد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه استیضاح و سئوال از وزرا حق نمایندگان است، اضافه کرد: برخی از نمایندگان درباره عملکرد سه وزیر کار، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی ابهاماتی دارند که باید این سه وزیر در مجلس حضور پیدا کنند و پاسخگوی این ابهامات باشند.

نماینده مردم کرج در مجلس با اشاره به استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی نیز اظهار داشت:

وزیر راه در برخی از حوزه‌ها عملکرد مناسبی داشته و در برخی از حوزه‌ها نیز عملکرد قابل دفاعی ندارد که وی نیز باید در مجلس حضور پیدا کند و پاسخگوی ابهاماتی که از سوی نمایندگان مطرح می‌شود، باشد.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 598366
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
ربیعی نه به دلیل عملکرد نامناسبش در وزارت فعلی، بلکه به دلیل مرگ شگفت انگیز سعید امامی در سال 1378 و شکنجه های عجیب و غریب زنش و خودش در آن سال که زیر نظر او بود، می باید محاکمه ای شود.