پنجشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۸ - 21 Mar 2019
 
۰
گزارش/ واکنش توییتری به چهارشنبه‌سوری

نقشه سعودی و منافقین برای چهارشنبه‌سوری

دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹
رهبری گروه تروریستی مجاهدین تلاش می‌کند تا با هر کلک و ترفندی که شده، بحران‌ها و بن‌بست‌های خودش را با وصله کردن به جوانان و دانش‌جویان ایران حل کند و به‌گل نشستگی و بی‌چارگی‌اش را از زبان مردم ایران بیان نماید.
نقشه سعودی و منافقین برای چهارشنبه‌سوری
به گزارش جهان نيوز، در حماقت رهبری گروه تروریستی مجاهدین همین بس که تلاش می‌کند تا با هر کلک و ترفندی که شده، بحران‌ها و بن‌بست‌های خودش را با وصله کردن به جوانان و دانش‌جویان ایران حل کند و به‌گل نشستگی و بی‌چارگی‌اش را از زبان مردم ایران بیان نماید. بقایای باند به‌گل نشسته‌ی رجوی در فراخوانی که برای شرکت در چهارشنبه‌سوری صادر کرده‌اند از مردم ایران خواسته‌اند جشن باستانی چهارشنبه‌سوری را تبدیل به انقلاب کنند!

کاربران توییتر، دعوت به آشوب و براندازی مجاهدین خلق و متحدین سعودی آن‌ها را به تمسخر گرفتند. یکی از کاربران درمورد تلاش این گروه‌ها برای براندازی نوشت: چقدر براندازی آخه! بسته دیگه دلم کباب شد کمرتون رگ به رگ شد، یک براندازی دیگه راه بندازید کمرتون از وسط نصف میشه یهوو!
 
در حماقت رهبری گروه تروریستی مجاهدین

هانی هاشمی هم درخصوص دستور مریم رجوی از فرانسه درخصوص براندازی در چهارشنبه‌سوری نوشت: سازمان منافقین از قلب فرانسه دستور داده شعار "بزنید میزنیم! " رو برای #چهارشنبه_سوری اجرا کنید. خبر نداره تو قلب ایران این خبرا نیست! دوران بزن در رو تموم شده، بزنی باید وایسی بخوری!
 
در حماقت رهبری گروه تروریستی مجاهدین

باربد نیز از سلاح جدیدی که برای مقابله با براندازی تهیه کرده رونمایی کرد و نوشت: اینو خریدم واسه #چهارشنبه_سوری میخوام برم باهاش #برانداز نفله کنم!
 
در حماقت رهبری گروه تروریستی مجاهدین


مغز‌های کوچک زنگ‌زده گشتاپوی اشرف
اوضاع اردوگاه اشرف بدجوری نابسامان و به‌هم ریخته است که رجوی این‌گونه به هم ریخته و دست‌پاچه به استقبال چهارشنبه‌سوری رفته تا از این نمد برای خود کلاهی ببافد. سرکردگان گروه ورشکسته‌ی رجوی، بار دیگر با آویختن به رویداد متعارف اجتماعی - که مردم ایران هرساله آن‌را برپا می‌دارند و با ماجراجویی و خطرآفرینی در آن به‌شدت مخالف بوده و خواستار برپایی سالم و بدون مخاطره‌ی آن می‌باشند - و تلاش برای به آشوب کشاندن آن، نشان می‌دهد که تا چه اندازه بی‌چاره و ناتوان از ایجاد یک حرکت اجتماعی می‌باشد که قصد بهره‌برداری از یک جشن، آن‌هم به‌منظور راه انداختن هرج و مرج و آشوب، آن‌هم بدون هیچ چشم‌انداز مشخصی را دارد. نحوه‌ی تفکر رهبری وامانده و ورشکسته‌ی مجاهدین در تحلیل‌های درونی‌شان در این‌باره، به‌خوبی عمق پوسیدگی و انزوا و بی‌اعتباری آنان را نشان می‌دهد.
 
یکی از کاربران در همین مورد با تمسخر فراخوان گسترده ضدانقلاب برای چهارشنبه‌سوی نوشت: آقابرانداز، تویی که هر روز تو توییتر نظام رو تهدید میکنی، قبل از اینکه تو این #چهارشنبه_سوری کار نظام رو تموم کنی، یه گزارش از #قیام_بهمن تون بده بخندیم...
 
 
در حماقت رهبری گروه تروریستی مجاهدین

میلاد یوسف‌زاده از گزارش رسانه‌های معاند از چگونگی قیام در چهارشنبه‌سوری حکایت کرد و نوشت: واکنش‌های رسانه‌های معاند در چهارشنبه سوری: آمدنیوز:صدای تیراندازی در تمام نقاط ایران به گوش می‌رسد من و تو:دقایقی پیش صدای محیبی از ایذه شنیده شد؛ برخی خبر‌ها حاکی از سقوط ایذه می‌باشد بی بی سی:عده‌ای با روشن کردن آتش در خیابان‌ها خواستار تغییرحکومت اند!
 
در حماقت رهبری گروه تروریستی مجاهدین

زینب حسنی تصویری از آموزش کانال آمدنیوز وابسته به سازمان‌های جاسوسی غربی در ساخت نارنجک‌های دستی منتشر کرد و گفت: باز #آمدتوهم دشمنی اش با مردم ایران روثابت کرد! از اموزش کوکتل مولوتف برای برهم زدن امنیت کشور، تاتشویق امروزش برای به خطرانداختن جان مردم در جشن #چهارشنبه_سوری آخرسال که طبق رسوم ماایرانی‌ها روزشادی ودورهم بودن است پ. ن: جون بچه‌های ما براشون پَشیزی ارزش نداره!
 
در حماقت رهبری گروه تروریستی مجاهدین


گشتاپوی اشرف در مطالبی که هر روز به نقل از معترضین بالقوه در سایت افشاگر می‎زند، برای روحیه دادن به نیروهایش و ایجاد توهم، مدعی می‎شود که ما هستیم و تشکیلات آهنین داریم و مشکل سایرین با ما در داشتن تشکیلات آهنین است که داریم و قص علی‎هذا ... این استدلال یک اتفاق ِ. مثل زدنی را به یاد می‎آورد که پیرمرد گدایی سال‎ها پول‎هایش را در بالش زیر سرش نگهداری می‎کرد. بعد از سال‌ها وقتی مرد و پول‎ها کشف شد و به دست وراث افتاد، آن‎ها متوجه شدند که سال‎ها است دیگر این پول‎ها رایج نیست و ارزش و اعتباری ندارد! * * * روزگاری قرار بود عنصر پیشتاز، با مبارزۀ مسلحانه طلسم اختناق و سرکوب را بشکند و مردم را به صحنۀ عمل اجتماعی و نهایتاً انقلاب بکشاند. البته همان موقع هم معلوم نبود که اگر می‎توان با سلاح و مبارزۀ مسلحانه عنصر اجتماعی را به صحنه کشاند، عنصر آگاهی بخشی به توده‎ها کجا نقش خود را بازی می‎کند. حالا کار به آنجا کشیده است که عناصری که خود را پیشتاز می‎دانستند، دست از اجتماع کوتاه، (بیایید صریح باشیم که ماهیت این کوتاهی ِ. دست چیزی جز نابودی و اجاره کردن سوراخ موش و شاخ و شانه کشیدن به اعتبار حمایت امپریالیست‎ها و زد و بند با اشغالگران عراق نیست) دل به برگزاری سنت چهارشنبه سوری بسته‎اند. شاید یک عده احمق در دنیا وجود داشته باشند که بپذیرند با ماهیتی متفاوت و به‎اصطلاح انقلابی می‎توان از حمایت امپریالیست بهره جست و از این تضاد خارجی به نفع دار و دسته‎های تشکیلاتی استفاده کرد و برای تحمیق و خاک پاشیدن به چشم بیدار نظاره‎گران، لنین و زد و بندهایش را مثال زد. اما یقیناً هیچ آدم عاقلی در این دنیا پیدا نمی‎شود که گمان برد که می‎توان با چهارشنبه سوری انقلاب بپا کرد! ممکن است که امریکا با ید و بیضایش در کشور کوچکی مانند شیلی بتواند یک عده ملاقه زن که کاسه و بشقاب‎شان را در خیابان‎های سانتیاگو علیه آلنده به هم می‎زدند را چاشنی کودتای نظامیان وابسته به خود نماید و یا دار و دستۀ اوباش چماقدار را به کودتا علیه مصدق وصله کند، اما حرف اول و آخر را در سر ِ. کار آوردن سگ‎های زنجیری‎اش، همان چکمه پوشان مسلح زدند. این روز‌ها هم پشتوانۀ انقلاب‎های مخملین‎اش، نه چند جوان که به خیابان‎ها می‎ریزند، بلکه سرمایه گذاری‎های کلان شرکت‎های چندملیتی برای خرید ارتش و ارکان دولت‎های این کشور‌ها است که کار را پیش می‎برد و آن‌ها هم به یمن همان زد و بند‌های جناب لنین راه پایشان به این کشور‌ها باز شده است. خوشبختانه امریکا هم چنان در راه‎اندازی این شعبده‎ها در ایران عاجز بوده و دست سرمایه‎گذاران کمپانی‎های چندملیتی و پای چکمه پوشان خون‎خوارش از این سرزمین کوتاه بوده است. وقتی ارباب این چنین دستش کوتاه است، برای دار و دسته‎هایی مانند باند رجوی، خیال‎های پنبه‎دانه‎ای که شاید عده‎ای در خیابان آتش روشن کنند و دری به تخته بخورد و انقلابی شود و آتش به‎پا کنندگان آن‌ها را با سلام و صلوات بر تخت بنشانند، حکم مسکن موقتی دارد برای نیرو‌های سردرگمی که روحیه باخته، هیچ امیدی به پیش رو نداشته و بی‎هدف و سرگردان در اردوگاه اشرف، روزانه عملیات جاری می‎کنند و هفتگی غسل جیم! در اصل هم حکایت همان خوش باوری است که در کنار دریا نشسته و خیال می‎کرد که با کاسه ماستی آب دریا را دوغ کند و آن دوغ چه شود! و، چون خودش می‎دانست که دوغی از این خیال عایدش نمی‎شود می‎گفت "نمی‎شه، اما اگه بشه چی می‎شه!

خدابخشی شاهرودی از نقشه شماره B. ضدانقلاب درصورت شکست خوردن براندازی چهارشنبه‌سوری نوشت: فعلا قرارشون #چهارشنبه‌ی_برانداز_سوز هست وقتی چهارشنبه هم نتونستن غلطی بکنن برنامهٔ بعدیشون #سیزده_به_در_برانداز_سوز خواهد بود! کمدی‌های قبل از اینا سوء تفاهم بوده!
 
در حماقت رهبری گروه تروریستی مجاهدین

کاربر دیگری هم از کسانی که در ایام محرم با اعتراض به نذورات مردم در هیات‌های عزاداری ژست حمایت از فقرا می‌گیرند حکایت کرد و گفت: +یا ای‌ها الذین که ایمان نیاورده اید آیا وقت آن نشده که پولِ نارنجک و تیر ترقه ها‌ی #چهارشنبه‌ی_برانداز_سوز یتون و خرج زلزله زده‌ها کنید؟ یا خرج فقرا؟ یا چی؟ پ. ن. قالو لا! ترقه‌ای که به مملکت واجبه پولش به فقیر حرومه!
 
در حماقت رهبری گروه تروریستی مجاهدین

رجوی به‌فکر موج‌سواری بر روی تمهیدات یک شبکه‌ی تلویزیونی لس‌آنجلسی که مراتب قدرت بسیج و جذب نیرویش از دار و دسته‌ی رجوی بیش‌تر است افتاده تا شاید با میوه‌چینی از اقدامات رقیب بتواند خود را مطرح کرده و ذره‌ای از بار فشار‌های داخلی و خارجی برای آزادسازی گروگان‌های اشرف بکاهد. به‌هرروی رجوی خود به‌تر از هر کس می‌داند که آتش چهارشنبه‌سوری، تنور ِ. داغ کردن ِ. اعضای محصور در اردوگاه اشرف را گرم نخواهد کرد و صرفاً چندروزی را به‌این‌وسیله دل‌خوش نموده و با خبرسازی پیرامون آن به تحمیق نیرو‌ها خواهد پرداخت، لیکن از این‌سو، قعر به‌گل نشستگی و افلاس خود را به‌نمایش می‌گذارد و با چنین روی‌کرد ذلیلانه‌ای، اثرات جریان خبرسازی متوهمانه و سانسور واقعیات درون فرقه‌اش را به همه نشان می‌دهد. ضمن این‌که با بلاهت تمام می‌کوشد تا با چنین فراخوان‌های بی‌فایده‌ای، به‌اصطلاح اوضاع را امنیتی کرده، از یک‌سو بر روی جوانان حساسیت ایجاد نماید و از دیگرسو روز بعد از چهارشنبه‌سوری اعلام کند که هر کس از روی آتش پرید، خواهان آن بود که اتحادیه اروپا مجاهدین را به‌رسمیت بشاسد و بدین‌خاطر به مریم تبریک بگوید!

منبع:خبرگزاری دانشجو
کد مطلب: 598307
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *