يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 16 Dec 2018
 
۰

آیا محمود عباس بیماری خطرناکی دارد؟

يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۱
آیا محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سلامتی کامل به سر می برد یا دچار بیماری خطرناکی است؟
آیا محمود عباس بیماری خطرناکی دارد؟
به گزارش جهان نيوز به نقل از العالم، تا این لحظه هیچ کس با تاکید از بیماری وی سخن نگفته اما بدون تردید وی تحت فشار شدید کشورهای عربی برای پذیرفتن "قرارداد قرن" که به حل مساله فلسطین خواهد انجامید، است.وی در نشست شورای انقلابی جنبش فتح به امکان کناره گیری اش اشاره کرد و از انتخاب محمود العالول به عنوان جانشین خود در این جنبش خبر داد.

اما ابومازن که بیش از 83 سال دارد گفت از آرمان های فلسطین عدول نخواهد کرد.سلطان ابوالعینین عضو کمیته مرکزی جنبش فتح گفت: حملاتی که  به محمود عباس می شود کاملا دارای ابعاد سیاسی بوده و فشارهای سیاسی نیز برای این است تا وی امتیازهای سیاسی بدهد .

برخی معتقدند شرایط پس از محمود عباس بدون انتخاب جانشین برای تشکیلات خودگردان فلسطین ،شاید درگیری هایی را  میان گروه های جنبش فتح به وجود بیاورد.

اما تصمیم سازان معتقدد این مساله به جانشین ابومازن هیچ ارتباطی ندارد بلکه به  ساز و کار های برخورد با اشغالگران صهیونیستی مرتبط است.

معاون دبیر کل جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین نیز گفت : در معادلات فلسطینی اسامی مهم نیست بلکه استراتژی که این اسامی اتخاذ خواهند کرد اهمیت بیشتری دارد.
 
کد مطلب: 598157
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *