يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 16 Dec 2018
 
۰

شمارش معکوس برای تسلط بر غوطه

يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
به دنبال پیشروی ارتش سوریه، افراد مسلح در غوطه شرقی دمشق در حال پراکنده شدن هستند.
شمارش معکوس برای تسلط بر غوطه
به گزارش جهان نيوز به نقل از العالم، شمار قربانیان در عملیات برای تسلط بر مسرابا، افزایش یافته و این به معنای شمارش معکوس برای تسلط بر غوطه و محقق شدن اولین اهداف عملیات نظامی به شمار می رود.دومین هدف ازاین عملیات تسط برمناطق واقع در بزرگراه حرستا است که هدف از آن جدا کردن دوما از حرستا و به دام انداختن افراد مسلح دو منطقه و محاصره آنان است.

یکی از نیروهای ارتش سوریه دراین محورگفت: روستای مسرابا به تسلط در آمده و عملیات گسترده ای برای تسلط برجسرین پس از مزارع جسرین انجام می شود.هم اکنون نیز نیروهای ارتش سوریه در صدد تسلط بر روستای جسرین و قطع کامل مسیرهای کمک رسانی در غوطه شرقی است که به افراد مسلح امدادرسانی می شود.

ارتش پس از ورود به مسرابا، 60 غیرنظامی را آزاد کرد این در حالی است که افراد مسلح برای دوازدهمین روز پیاپی از خروج غیرنظامیان از گذرگاه هایی که به آنان اختصاص داده شده بود، جلوگیری کردند.یک مادرو سه فرزند نیز به هنگام خروج از جسرین به سوی گذرگاه الملیحه به شکل وحشتناکی از بین رفتند که بدون تردید  کشورهای غربی آن را نخواهند دید.

ارتش سوریه نیز در صدد ایجاد امنیت در مسیرها برای خروج غیرنظامیان از محور جسرین ملیحه به معبر انسانی است که ارتش سوریه در قالب آتش بس آن را ایجاد کرده است.عملیات در محور جسرین برای پراکنده کردن تک تیراندازهای مسلح از غیرنظامیان در حال انجام است تا بدین وسیله رویای افراد مسلح برای ماندن بیشتر در غوطه به یاس مبدل شود.
 
کد مطلب: 598113
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *