پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - 13 Dec 2018
 
۰

ماجرای شب‌خوابی‌های دراویش در اتوبوس

يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: ثلاث گفته است که شبهای قبل از 30 بهمن یعنی قبل از آنکه درگیری‌های آغاز شود به همراه 30 نفر دیگر از اعضای رقه دراویش در اتوبوس مذکور می‌خوابیده است.
ماجرای شب‌خوابی‌های دراویش در اتوبوس
به گزارش جهان نيوز، در آغاز جلسه رسیدگی به پرونده محمدرضا ثلاث عضو فرقه دراویش محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران کیفرخواست صادره برای متهم را قرائت کرد.وی ادامه داد: در پرونده حاضر محمدرضا ثلاث متولد 46 متهم به سه فقره قتل عمدی است که در مورخ 30 یازده 96 مرتکب شده است.

متهم در پاسخ به اینکه چرا در خیابان پاسداران حضور داشتی گفته است من در حمایت از برادر دینی خودم در خیابان پاسداران حضور داشتم.

چرا حمله کردید گفته است من عصبانی شده بودم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا شما متهمان را می‌شناختید گفته است نه به هیچ عنوان از قبل متوفیان را نمی‌شناختم.

وی در باره اخلال در نظم و زخمی کردن متوفیان هم موضوع را پذیرفته است.شهریاری گفت: ثلاث گفته است که شبهای قبل از 30 بهمن یعنی قبل از آنکه درگیری‌های آغاز شود به همراه 30 نفر دیگر از اعضای رقه دراویش در اتوبوس مذکور می‌خوابیده است.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: مرحوم امامی به لحاظ ضربات وارده فوت کرده است و علت فوت وی توسط پزشکی قانونی صدمات متعدد به دلیل اصابت جسم سخت بوده است.

منبع: فارس
 
کد مطلب: 598055
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *