يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 16 Dec 2018
 
۰

به خانه‌های مجهز چوبی، آلاچیق نمی‌گویند!

يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۸
رئیس اسبق فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص ادعاهای مسئولان فعلی این فدراسیون توضیحاتی را ارائه داد.
به خانه‌های مجهز چوبی، آلاچیق نمی‌گویند!
به گزارش جهان نيوز،کریم صفایی  در خصوص صحبت‌های سخنگوی فدراسیون تیراندازی با کمان، مبنی بر بدهی 700 میلیون تومانی این فدراسیون که برای ساخت آلاچیق ایجاده شده بوده اظهار داشت: مسئولان فدراسیون تیراندازی با کمان طبق معمول همه منابع مالی و سخت‌افزاری که تحویل گرفته است را انکار می‌کند.

وی ادامه داد: زمانی که من ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان را بر عهده داشتم محوطه سایت این فدراسیون را که حدود 2 هکتار بود را چمن طبیعی و مصنوعی کردیم. یک سوله 2400 متری هم در این سایت احداث کردیم. متاسفانه مسئولان فدراسیون تیراندازی با کمان نه تنها این دارایی‌ها را انکار می‌کنند بلکه بعضی پروژه‌های نیمه کاره را پیگیری نکردند. احداث خانه‌های مجهز چوبی هم یکی از همین پروژه‌ها است. این خانه‌های دوخوابه که می‌توانند هر کدام از آنها روزی 500 هزار تومان درآمد داشته باشد را به آلاچیق تشبیه می‌کنند.

رئیس اسبق فدراسیون تیراندازی با کمان تصریح کرد: 7 سال است که شرکت پیمانکار این خانه‌های چوبی به دنبال پولش بوده اما مسئولان فدراسیون به مسئولان این شرکت اعلام می‌کنند که طلبشان را از کریم صفایی بگیرد. تنها نصب این خانه‌های چوبی مانده است و در طول این 7 سال همه چوب‌ها و اسکلت این خانه‌ها به حال خود رها شده است. مگر می‌شود کسی که رئیس فدراسیون می‌شود مسئولیت بدهی‌های فدراسیون را بر عهده نگیرد. چطور برای هر سفر تیم ملی تیراندازی با کمان تعدادی زیادی همراه با پول بین‌المال اعزام می‌کنند اما پول مردم را نمی‌دهند. یکی دیگر از طلبکاران فدراسیون تیراندازی با کمان یک آسفالت‌کار بود که در نهایت به پولش نرسید و فوت کرد.

صفایی در پاسخ به این سوال که وی زمانی که از ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان کنار رفت بدهی این فدراسیون چقدر بود، گفت: زمانی که من از فدراسیون رفتم بدهی این فدراسیون حدود 2 و نیم میلیارد تومان بود. همان زمان وزیر ورزش وقت یک بودجه 4 میلیاردی در اختیار فدراسیون گذاشت اما مسئولان فدراسیون در حالی که می توانستند با این پول بدهی‌ها را پرداخت کنند چنین کاری انجام ندادند.
وی افزود: متاسفانه برای مسابقات جهانی، ورزشکاران باید هزینه‌هایشان را بدهند اما این کار درست. زمانی که من رئیس فدراسیون بودم همه هزینه‌ها را خودمان پرداخت می‌کردیم.

رئیس اسبق فدراسیون تیراندازی در مورد حواشی زیادی که در خصوص اساسنامه این فدراسیون ایجاد شده بود، اظهار داشت: این اساسنامه را فدراسیون جهانی باید تایید می‌کرد. ضمن این که 28 رای از آرای اعضای مجمع جعل شده بود. پرونده‌ای که مسئولان فدراسیون عنوان کردند تبرئه شدند مربوط به جعل امضای من بود اما پرونده جعل امضای 28 نفر همچنان در جریان است.
صفایی تصریح کرد: زمانی که رئیس فدراسیون بودم همشهری خودم در پزشکی قانونی را به فدراسیون جهانی معرفی نکردم یا دوستم را با تیم ملی به خارج از کشور اعزام نکردم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به من اتهامات زیادی زدند و پرونده‌های زیادی برای من درست کردند اما خدارشکر از همه آنها تبرئه شدم و وزارت ورزش باید به خاطر این همه ظلمی که به من شده از من عذرخواهی کند.
 
پرونده جعل امضای اعضای مجمع فدراسیون تیراندازی با کمان هنوز باز است/ به خانه‌های مجهز چوبی، آلاچیق نمی‌گویند!/ به جای سفرهای خارجی، پول مردم را بدهید + سند
پرونده جعل امضای اعضای مجمع فدراسیون تیراندازی با کمان هنوز باز است/ به خانه‌های مجهز چوبی، آلاچیق نمی‌گویند!/ به جای سفرهای خارجی، پول مردم را بدهید + سند
پرونده جعل امضای اعضای مجمع فدراسیون تیراندازی با کمان هنوز باز است/ به خانه‌های مجهز چوبی، آلاچیق نمی‌گویند!/ به جای سفرهای خارجی، پول مردم را بدهید + سند
به گزارش میزان اسناد دیگری نیز در اختیار این خبرگزاری قرار داده شده که در صورت لزوم در آینده منتشر خواهد شد. ضمنا خبرگزاری میزان آمادگی دارد پاسخ مسئولان فدراسیون تیراندازی با کمان را در خصوص ادعاهای کریم صفایی منتشر کند.
کد مطلب: 598048
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *