کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سخنگوی وزارت خارجه:

ظریف یکشنبه به پاکستان می رود

19 اسفند 1396 ساعت 15:09

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان از سفر فردا (یکشنبه) ظریف به پاکستان خبر داد و گفت: هیأتی 30 نفره از بخش‌های اقتصادی و بازرگانی وزیر خارجه را در این سفر همراهی می‌کنند و 2 نشست تجاری نیز در اسلام‌آباد و کراچی برگزار خواهد شد.


به گزارش جهان نیوز، بهرام قاسمی گفت: وزیر امور خارجه برای دیدار و رایزنی با مقامات پاکستان فردا (یکشنبه) به اسلام آباد سفر می‌کند.

وی در این باره گفت: محمدجواد ظریف در رأس یک هیأت سیاسی و تجاری و به دعوت همتای پاکستانی خود، سفر رسمی سه روزه‌ای را از فردا یکشنبه به اسلام آباد خواهد داشت.

قاسمی افزود: وزیر امور خارجه کشورمان در این سفر علاوه بر دیدار با همتای خود با مقامات عالی رتبه پاکستانی از جمله نخست‌وزیر، وزیر کشور، رئیس مجلس و فرمانده ارتش این کشور دیدار و در خصوص بسط و گسترش هر چه بیشتر روابط در همه زمینه‌های مورد علاقه گفتگو و تبادل نظر خواهد کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین از جمله اهداف این سفر را تلاش برای تسهیل و ایجاد زمینه‌های لازم در جهت گسترش روابط اقتصادی و تجاری فیمابین، بویژه بخش‌های خصوصی دو کشور عنوان کرد و گفت: یک هیات 30 نفره از بخش های مختلف بازرگانی، اقتصادی و تجاری کشورمان، وزیر امور خارجه را در این سفر همراهی می‌کند. در همین راستا، دو نشست تجاری نیز بین فعالان و مسئولان تجاری و اقتصادی دو کشور در شهرهای اسلام آباد و کراچی برگزار می شود که ظریف در این نشست‌ها شرکت و سخنرانی خواهد کرد.

منبع:جام جم


کد مطلب: 597780

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/597780/ظریف-یکشنبه-پاکستان-می-رود

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com