جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - 14 Dec 2018
 
۰

علاقه داور مشهور ایرانی به مربیگری

شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۶
علیرضا فغانی در مورد حضورش در کلاس‌های مربیگری درجه C اظهار داشت: همواره به دنبال افزایش سطح دانش خود در شاخه‌های مختلف فوتبال هستم و به همین دلیل در دوره‌های مربیگری فوتبال شرکت می‌کنم.
علاقه داور مشهور ایرانی به مربیگری
به گزارش جهان نيوز، علیرضا فغانی در مورد حضورش در کلاس‌های مربیگری درجه C اظهار داشت: همواره به دنبال افزایش سطح دانش خود در شاخه‌های مختلف فوتبال هستم و به همین دلیل در دوره‌های مربیگری فوتبال شرکت می‌کنم.

وی در رابطه به شرکت در دوره‌های مربیگری زیر نظر امیر حسین پیروانی و شهرام ریاحی گفت: از گذشته به مربیگری علاقه داشتم و البته همواره به دنبال افزایش سطح دانش خوددر زمینه‌های مختلف فوتبال هستم. در بخش‌های پزشکی ورزشی و هر بخشی که به علم و دانشم اضافه کند به سراغش می‌روم.

وی ادامه داد: پیش از این هم در کلاس‌های مربیگری D کشوری شرکت کرده بودم . این دوره از کلاس‌ها حبیب الله شیرازی رئیس هیئت فوتیال تهران شرایط را فراهم کردند تا این شانس را داشته باشم و در این کنگره شرکت کنم.

فغانی اظهار داشت: تخصص اصلی ام داوری است و دوست دارم روزی کلاس‌های مدرسه فوتبال برگزار کنم.

منبع:میزان
 
کد مطلب: 597725
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *