جمعه ۲ فروردين ۱۳۹۸ - 22 Mar 2019
 
۰

زندگی نامه شهید محمدصالح استواری

شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۹
گوشه‌ای از زندگی‌نامه شهيد محمدصالح استواری یکی از شهدای هشت سال دفاع مقدس را در اینجا بخوانید.
زندگی نامه شهید محمدصالح استواری
به گزارش جهان نيوز، حماسه دفاع مقدس روز به روز بالنده‌تر شد و جوانان ما چونان کوهی استوار در برابر تهاجم دشمن ایستادند. مقدس‌ترین و با ارزش‌ترین استقامت، دفاع از عقیده است و بدون شک دوران هشت ساله جنگ تحمیلی عراق علیه ایران از افتخارات بزرگ و بی‌نظیر ایران اسلامی است.

شهادت زندگانی جاودانه یافتن است؛ اوج و عروج تعالی است. شهادت تکامل ایمان و نهایت خلوص قلب‌هاست. شهادت مردن تحمیلی نیست، انتخاب آزادانه و آگاهانه است؛ خلوت عاشق و معشوق است.

شما می‌توانید در ادامه شرح کوتاه زندگی شهید محمدصالح استواری یکی از شهدای دوران دفاع مقدس را بخوانید؛

شهید محمدصالح استواری در روستای قصریک در روضه چای از توابع ارومیه متولد شد .ابتدا عضو بسیج شد و از طریق بسیج به خیلی از ماموریتها اعزام شد. به دلیل علاقه اش به بسیج و سپاه و دفاع از کشور به عضویت سپاه درامد. ازدواج کرد و جزو نیروهای فعال بود و همیشه در ماموریت بود و خیلی کم به مرخصی میرفت. در قسمت اطلاعات لشکر 3 نیرو مخصوص حمزه مشغول به خدمت بود.و در ماموریتی که برای پاکسازی رفته بود در ارومیه در منطقه عملیاتی سرو در محل اربیلان در درگیری با گروه ضدانقلاب پژاک به علت اصابت گلوله به قفسه سینه اش به شهادت رسید.

منبع:باشگاه خبرنگاران
کد مطلب: 597608
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *