سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - 12 Nov 2019
 
۱
۱

توصیه مهدی محمدی به آشنا

پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۲
کد مطلب: 597433
در دنیایی که با یک سرچ ساده در سایت CTBT می توان فهمید ایستگاه های آن کجا هستند و چه می کنند، این بدترین شکل عملیات روانی است که یک دولت می تواند بکند.
توصیه مهدی محمدی به آشنا
به گزارش جهان نيوز؛ مهدی محمدی در کانال تلگرامی خود نوشت:
صبر چند روزه برای اینکه که ببینیم دولت آقای روحانی "موضع درست" را درباره CTBT اتخاذ خواهد کرد یا نه، نتیجه نداد. امریکا ادعا کرده مجوزهای لازم برای ارسال تجهیزات جدید و قدرتمند ارسال اطلاعات را که قرار است در "ایستگاه های اندازه گیری" CTBT در ایران نصب شود، صادر کرده است.

دولت به جای اینکه این موضوع را تکذیب کند و تضمین بدهد که هرگز از چنین تجهیزاتی در ایستگاه های ایرانی CTBT استفاده نخواهد شد، از اساس این موضوع را که این ایستگاه ها در ایران کار می کنند، انکار کرده است!

در دنیایی که با یک سرچ ساده در سایت CTBT می توان فهمید ایستگاه های آن کجا هستند و چه می کنند، این بدترین شکل عملیات روانی است که یک دولت می تواند بکند.

آقای آشنا از من خواسته در این باره پرس و جوی بیشتر بکنم. من توصیه می کنم ایشان همین توصیه را به آقای قاسمی سخنگوی محترم وزارت خارجه بکند.

برخی دوستان پس از انتشار مطالب بالا نقل قولی از سرلشکر باقری رییس محترم ستاد کل نیروهای مسلح را برای من ارسال کرده اند که ایشان در آن نصب دو ایستگاه رصد CTBT در مراکز هسته ای کشورمان را تکذیب کرده اند. این تکذیب کاملا درست و دقیق است. ایستگاه های CTBT که در ایران نصب شده در هیچ تاسیسات هسته ای نیستند و هرگز نخواهند بود. این ایستگاه ها در کوه و بیایان نصب شده اند و مکان جغرافیایی آنها شناخته شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
دولت همیشه اول انکار می کند و بعد گندش در می آید