يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - 7 Mar 2021
 
۰
یک تهیه کننده سینما مطرح کرد؛

ثمرات اکران فیلمهای کودک و نوجوان درایام نوروز

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸
کد مطلب: 597124
پروانه مرزبان گفت: دیدن فیلم توسط کودکان و نوجوانان در کنار خانواده ها آن هم در ایام نوروز بازتاب های مثبت فراوانی دارد.
ثمرات اکران فیلمهای کودک و نوجوان درایام نوروز
به گزارش جهان نيوز،‌ پروانه مرزبان تهیه کننده  سینما درباره اکران فیلم های حوزه کودک و نوجوان در عید نوروز و ادامه داشتن این روند در سال های بعد به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: من کاملا با این اتفاق موافق صد درصدی هستم چون از لحاظ معنوی، مادی و عاطفی اتفاقات بسیار خوبی به همراه دارد.

وی افزود: بچه ها در ایام نوروز تعطیل هستند و نیاز به خوراک فرهنگی خوب و تاثیرگذار مانند سینما و فیلم سینمایی دارند؛ آن هم در ایامی که اکثر برنامه های تلویزیون و سینما برای بزرگسالان است.

وی ادامه داد: باید توجه داشته باشیم سینما در ایام نوروز برای کودکان هم هست و بهتر است برای سرگرمی و بالابردن روحیه، به آنها توجه بیشتری شود.

این تهیه کننده اظهار داشت: سال ها پیش در ایام نوروز و در طول سال، حوزه تئاتر و سینما توجه بیشتری به کودکان و نوجوانان می کرد و بستری فراهم می شد تا خانواده ها در کنار فرزندان خود به سینما و یا دیدن تئاتر می رفتند. در اصل با یک تیر چند نشان زده می شد، یعنی هم کودکان و نوجوانان و هم خانواده ها آن اثر را می دیدند. چون چندین بار این فیلم ها با اصرار بچه ها دیده می شدند، بازده مالی داشت و از همه مهمتر گرمی رابطه، محبت و عواطف بین والدین و فرزندان بیشتر به چشم می آمد.

منبع:باشگاه خبرنگاران
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *