يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - 15 Dec 2019
 
۰

روایت مهران رجبی از پشت صحنه سریال مرد

سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۵
کد مطلب: 596806
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: در بسیاری از مواقع در سریال "مرد" مزاحم مردم و رفت و آمد آنان می شدیم. هر زمان که فیلمبرداری داشتیم مجبور بودیم راه را ببندیم و در حقیقت راه شهر بسته می شد و این باعث شرمندگی ما می شد. امیدوارم خدا از سر تقصیرات ما بگذرد.
روایت مهران رجبی از پشت صحنه سریال مرد
به گزارش جهان نيوز، مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون درباره آخرین روند تولید سریال "مرد" گفت: تصویربرداری سریال "مرد"به کارگردانی فریدون حسن پور به پایان رسیده و در حال حاضر مراحل فنی آن شامل اصلاح رنگ در حال انجام است و اواخر فروردین 97 پخش خواهد شد.

مهران رجبی در سریال مرد
وی در همین راستا افزود: در سریال "مرد" نقش مدیر یک دبیرستان را که در فیلمنامه تعریف شده بازی می کنم.
این بازیگر درباره فضای سریال "مرد" اظهار کرد: گروه سریال "مرد" اعم از تولید و بازیگری بسیار خوب بودند، کار با سرعت زیاد و کیفیت خوب انجام شد. وقتی کاری در شهرستان تولید می شود با توجه به فاصله کم رفت و آمد و جمع و جور بودن فضا آثار زودتر به پایان می رسد که این به نفع هر پروژه ای است. عوامل با هم مهربان بودند و فضایی عالی در سریال "مرد" حاکم بود.

سریال مرد
رجبی به همکاری با فریدون حسن پور اشاره و بیان کرد: فریدون حسن پور در کار بسیار مدیر، مدبر و در کارگردانی فردی با سواد است. به سلامت فکری و درست بودن پشت و مقابل دوربین اهمیت زیادی می دهد که این موضوع سبب می شود کار بدون حاشیه پیش رفته و به سرعت کار کمک کند.

وی درباره برخورد مردم شمال با گروه تولید سریال مرد در زمان فیلمبرداری گفت: 90 درصد سریال مرد در دیلمان گیلان بود. این منطقه مرتفع ترین نقطه گیلان است و تنها یک خیابان اصلی و یک کمربندی دارد بنابراین در بسیاری از مواقع مزاحم مردم و رفت و آمد آنان می شدیم. هر زمان کنار این دو نقطه فیلمبرداری داشتیم مجبور بودیم راه را ببندیم و در حقیقت راه شهر بسته می شد و این باعث شرمندگی ما می شد. امیدوارم خدا از سر تقصیرات ما بگذرد.

پژمان بازغی در سریال مرد
بازیگر سریال "روزگار قریب" درباره انتخاب کردن نقش هایش در آثار بیان کرد: اصل و اساس در فیلمسازی این است که یک کارگردان می داند چه کسی برای چه نقشی مناسب است مگر این که بخواهد جهت و شکستگی دیگری ایجاد کند که نقش متفاوتی برای یک بازیگر رقم بخورد که این مسئله سخت اتفاق می افتد و بستگی به جسارت کارگردان دارد که نقش متفاوت را به یک بازیگری که تا کنون در کارنامه نداشته است واگذار کند. در واقع بر پایه دانش کارگردان و توانایی بازیگر انتخاب یک نقش متفاوت صورت می گیرد.

رجبی درباره فعالیت دیگر خود خاطرنشان کرد: در حال حاضر به بازی در سریال "87 متر" به کارگردانی کیانوش عیاری می پردازم. 6 ماه از شروع تولید این سریال می گذرد و حداقل یک سال دیگر فیلمبرداری آن ادامه دارد.

منبع:میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *