يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 16 Dec 2018
 
۰
۱

ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تعطیل شد؟!

دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۱
جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نزدیک به سه ماه است که تشکیل نشده و هیچ دعوتنامه‌ای برای برگزاری جلسات به اعضا ارسال نشده است
ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تعطیل شد؟!
به گزارش جهان نيوز؛ عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از تشکیل نشدن جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی انتقاد کرد و گفت: با کمال تأسف باید عرض کنم که، با توجه به اینکه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، تجلی دیدگاه‌های رهبر انقلاب در حوزه مبارزه با فساد است، ماه‌هاست که تعطیل شده و جلسات آن تشکیل نمی‌شود.
 
وی افزود: جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نزدیک به سه ماه است که تشکیل نشده و هیچ دعوتنامه‌ای برای برگزاری جلسات به اعضا ارسال نشده است؛ عملا این ستاد حدود سه ماه است که تعطیل شده و کسی هم پاسخگو نیست.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در پایان خاطرنشان کرد: از دولت و آقای رئیس‌ جمهور می‌خواهم که نسبت به تشکیل منظم جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اهتمام بیشتری داشته باشد تا بتوان به مبارزه با فساد امیدوار بود.
 
منبع: تسنیم
کد مطلب: 594111
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


جواد
فرمودید کدام ستاد . خدا رحمت کند ستاد و اعضای فعال ستاد را! فساد جمع شد ما همه با هم هستیم پشت سر هم هستیم. دروغ می گویند اگر قیامتی هست ... مبارزه با مفاسد اقتصادی هم خواهد بود!!