يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - 9 Aug 2020
 
۰

لطفا شما هم کمی «شوآف» کنید

يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۶
کد مطلب: 594088
شوآف خواندن فعالیت‌های شهردار قبلی تهران درحالی که خدمات وی محل مشاهده روزانه مردم تهران است بیش از آنکه توهین به قالیباف باشد، توهین به شعور مردم و تلاشی بر سرپوش نهادن بر ناکامی‌های متوالی شهردار فعلی تهران است که حالا صدای حامیان اولیه شهردار را هم درآورده و رفتن یا ماندنش هرروز تیتر یک یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب است.
لطفا شما هم کمی «شوآف» کنید
به گزارش جهان نيوز،  شوآف خواندن فعالیت‌های شهردار قبلی تهران درحالی که خدمات وی محل مشاهده روزانه مردم تهران است بیش از آنکه توهین به قالیباف باشد، توهین به شعور مردم و تلاشی بر سرپوش نهادن بر ناکامی‌های متوالی شهردار فعلی تهران است که حالا صدای حامیان اولیه شهردار را هم درآورده و رفتن یا ماندنش هرروز تیتر یک یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب است.

 نژادبهرام، عضو شورای شهر تهران اخیرا در گفت و گو با روزنامه اعتماد گفته در پاسخ به چرایی انتقادات از محمدعلی نجفی شهردار تهران گفته است: «قرارنیست شهردارتهران کار‌های اجرایی انجام دهد وبلافاصله بعد ازوقوع حادثه‌ای کوچک به محل حادثه برود!». وی آغاز به کار محمدباقر قالیباف از ۴ صبح را نوعی «شوآف» دانسته که نجفی اهل آن نیست و درنهایت گفته شهر به «مدیریت» نیاز دارد. 

این اولین باری است که یک عضو شورای شهر پاسخی به دلایل کم کاری و عدم حضور جدی محمدعلی نجفی در سه بحران زلزله، برف و درآخر اتش سوزی ساختمان وزارت نیرو داده است. 

در بحران زلزله تهران نجفی اساسا غایب بود. برخی گفتند کیش بوده و برخی جا‌های دیگر. خوداو گفت: کیش نبوده، ولی نگفت چرا غایب بزرگ این بحران در ساعات اولیه و مهم‌ترین ساعات آن بوده است. 

دربرف زمستانی تهران به گفته اعضای اصلاح طلب شورای شهر نجفی اساسا غافلگیر شد و نه تنها شهر تهران کاملا غیرقابل تردد شد بلکه بسیاری از درختان قدیمی و کهنسال تهران زیر برف شکست. 

در آتش سوزی ساختمان وزارت نیرو هم در حالی که چند آتش نشان زخمی شده بودند، محمدعلی نجفی ۲۴ ساعت بعد از آتش سوزی به بازدید محل رفت و لحظاتی آنجا ماند و به محل کار خود برگشت. 

بحثی که خانم نژادبهرام آن را مطرح کرده اند مهم‌ترین توجیه کم کاری‌های شهردار تهران است. خانم نژادبهرام خواسته یا ناخواسته شایعات پیرامون ساعات کاری و عدم حضور جدی شهردار تهران در کار مربوط به اداره شهر را تائید کرده است. همان حرف‌هایی که نجفی دوهفته پیش در گفت و گو با شرق ساخته و پرداخته بولتن‌ها خوانده بود. 

حالا خانم نژادبهرام با شوآف خواندن رفتار‌های قالیباف و سبک مدیریتی وی که از سوی رهبرمعظم انقلاب لقب «مدیریت جهادی» به خود گرفته بود این سوال را در اذهان مردم تهران در وهله اول و بعد مردم کشور ایجاد می‌کند که اگر این حجم عظیم کار در تهران و افتتاح چند پروژه قرنی (پروژه‌هایی که به لحاظ وسعت هر ۱۰۰ سال امکان تکرار دارد)، شوآف بوده پس چرا شهردار جدید تهران شوآف نمی‌کند؟ 

اگر به سرانجام رساندن متروی تهران و افتتاح ابرپروژه‌ای مثل امام علی (ع) و بزرگراه صدر شوآف بوده مردم تهران دوست دارند شهردار جدیدشان هم کمی شوآف کند. 

خانم نژادبهرام بدون آنکه بخواهد همه شایعات درباره پرکاری محمدباقر قالیباف را تائید کرده است. از چهار صبح بیدار شدن و حضور در محل کار تا یازده شب کار کردن و حضور فوری و شخصی در همه پروژه‌ها و بحران ها. 

شوآف خواندن فعالیت‌های شهردار قبلی تهران درحالی که خدمات وی محل مشاهده روزانه مردم تهران است بیش از آنکه توهین به قالیباف باشد، توهین به شعور مردم و تلاشی بر سرپوش نهادن بر ناکامی‌های متوالی شهردار فعلی تهران است که حالا صدای حامیان اولیه شهردار را هم درآورده و رفتن یا ماندنش هرروز تیتر یک یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب است و شاعران گفته اند: تا نباشد چیزکی دیگران نگویند چیزها.

منبع: افکارنیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *