جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - 14 Dec 2018
 
۶
۵۱
گزارش خبری و تحلیلی از حامیان داخلی جاسوسان موشکی

ذی‌نفع مرگ سید امامی کیست؟

شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۴
پس از انتشار خبر دستگیری یک شبکه جاسوسی در قالب فعالیت زیست‌محیطی توسط یکی از نهادهای امنیتی کشور در روزهای گذشته و افشای گوشه‌ای از پشت‌پرده تکان‌دهنده ماجرا از سوی دادستان تهران، اصلاح‌طلبان واکنش تأمل برانگیز و البته مسبوق به سابقه‌ای نشان دادند و مشغول تعویض جای شاکی و متهم هستند!
ذی‌نفع مرگ سید امامی کیست؟
گروه سیاسی جهان نيوز: در همه جای دنیا، مسایل امنیتی و بحث جاسوسی یک بحث تخصصی و معمولا جزو خطوط قرمز هر سیستم حکومتی است و در زمان مطرح شدن یک پرونده جاسوسی، حتی در همان کشورهایی که مدعی آزادی بی‌حد و مرز مطبوعات هستند، به شدت در اظهار نظر درخصوص چنین پرونده‌هایی محتاط عمل می‌کنند و زوایا و ابعاد این گونه پرونده‌ها معمولا سال‌ها بعد از روشن شدن ماهیت پرونده و توضیحات مسئولین امنیتی باز می‌شود.

اما در کشور خود شاهد هستیم که علیرغم توضیحات مبسوط دادستان تهران و تأیید خودکشی کاووس سید‌امامی از سوی نزدیکان وی و تشریح فیلم خودکشی این متهم از سوی نمایندگان مجلس، برخی از چهره‌های اصلاح‌طلب و روزنامه‌های زنجیره‌ای این جریان خود را محق و مجاز دانسته که بر اساس حدس و گمان و شایعات، اظهارنظر کند و شخصا و راسا حکم برائت این جاسوس (به صرف اینکه خود را کشته است) راصادر کرده یا همصدا با رسانه‌های معاند، به تردیدافکنی و مظلوم‌نمایی و کم اهمیت نشان دادن موضوع جاسوسی بپردازند.

بر پایه گزارش کیهان، این نوع اظهارنظر بی‌پروا و بی‌ملاحظه محدود به مخاطبان مجازی بی‌نام و نشان نیست و حتی نماینده‌ مجلسی که سوگند پاسداری از منافع ملی را خورده، به راحتی به هر مسئله پیچیده و حساس امنیتی-اطلاعاتی ورود می‌کند و صرفا بر اساس حدس و گمان و نظر شخصی، در مصاحبه و کانال و صفحه اجتماعی خود نظر می‌دهد و شبهه افکنی می‌کند بدون آنکه از جزییات پرونده اطلاع داشته باشد.

شبهه انگیزی و القاء توطئه از سوی نمایندگان اصلاح‌طلب!
علی مطهری نایب‌رئیس‌مجلس و عضو فراکسیون امید که سابقه زیادی در اظهارنظرهای شبهه برانگیز و القاء توطئه دارد، پس از دریافت گزارش کامل از مسئولان قضائی و مشاهده فیلم محل نگه‌داری این جاسوس موشکی ، در اظهارنظر دوپهلو و مبهم گفت:«توضیحاتی هم درباره فوت آقای سید‌امامی ارائه شد که به نظرم کافی نیست و نیاز است توضیحات بیشتری ارائه شود تا جوانب مختلف قضیه روشن شود.»

او سپس بی‌آنکه هیچ عقبه و سابقه‌ای در کار اطلاعاتی و ضدجاسوسی داشته باشد یا اصلا عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس باشد، غیرمستقیم دستگاه امنیتی مسئول پرونده را شماتت می‌کند در تلاش برای مبری نشان دادن جاسوس خودکشی کرده گفت: «مبارزه با جاسوسی کار تخصصی وزارت اطلاعات است و بهتر است این دو نهاد در کار یکدیگر دخالت نکنند».

و بلافاصله شبهه اصلی را مطرح می‌کند که کاملا همسو و هم جهت با همفکران سیاسی مطهری در فضای رسانه‌ای و مجازی است: «تمام کسانی از نزدیک سیدامامی را می‌شناختند نظر مثبتی درباره شخصیت وی داشتند، مجلس منتظر تکمیل اطلاعات خود در این زمینه و ارائه توضیحات کافی درباره فوت آقای سید امامی در زندان است.»

از سوی دیگر محمود صادقی دیگر نماینده اصلاح‌طلب لیست امید و مرد همیشه حاضر در صحنه اتهام زنی به نظام که قطعا نمی‌خواست از این قافله عقب بماند و نامی از او در این میان نباشد، قوه قضائیه را به قتل این جاسوس دو تابعیتی متهم کرد و گفت : «به فرض اینکه این افراد سنگین‌ترین اتهامات را هم مرتکب شده باشند اولا که اتهام است و اتهام تا اثبات نشده نمی‌توان کسی را «مجازات» کرد به فرض هم که اثبات شود در حدود خود قابل مجازات است و زندانی با هر جرمی که زندانی شده باشد از حقوقی برخوردار است و مسئولان زندان و قضایی باید پاسخگوی جان انسان‌ها باشند به ویژه یک فرد فرهیخته که استاد دانشگاه بوده».

اتهام‌زنی چهره‌های «آشنا» به نظام
البته طبق معمول در این طور موارد باید منتظر موضع‌گیری سریع چهره‌های آشنایی هم باشیم که گویی وظیفه اصلی‌شان پریدن به میدان مسایل شبهه‌ساز و ایجاد خوراک برای حامیان خارجی جاسوسان است.
حسام‌الدین آشنا، مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور، که علاقه دارد خود را به عنوان «استاد جنگ روانی» و «ضدتبلیغات» مطرح کند و ید طولایی در ارایه نظرات دوپهلو درباره موضوعات حساس دارد، در همین رابطه در توئیتی نوشت «نه جامعه‌شناسان دین خودکشی می‌کنند نه حامیان حیات وحش.»

نمی‌شود پای بحث داغ «اتهام‌زنی به نظام» در جایی مطرح باشد و نشانی از «شومن» معروف اصلاح‌طلبان صادق زیباکلام، نباشد. او به اظهارنظری در همین رابطه پرداخته که بیانگر بی‌اطلاعی و جهل اظهارنظرکننده درباره موضوعی که در آن شبهه می‌کند، است. زیباکلام تصریح می‌کند: «یک استاد دانشگاه، آن هم دانشگاه امام صادق(ع) که بیش از سی سال در آن دانشگاه تدریس می‌کرد، به کدام اطلاعات محرمانه دسترسی داشته که آنها را در اختیار بیگانگان قرار دهد؟ ما کدام دستاورد مشعشع علمی در زمینه محیط زیست داشته‌ایم که اسباب کنجکاوی بیگانگان را برانگیخته و آنها از دکتر سیدامامی و همکارانشان می‌خواهند که برای‌شان «جاسوسی» كنند؟»

جدای از اینکه ظاهرا تصور امثال مطهری و محمود صادقی، زیباکلام و... از جاسوس و جاسوسی بسیار ابتدایی و سطحی است، واکنش بوم‌شناس و عضو هیئت علمی یکی از دانشگاه‌های کشور نیز در نوع خود جالب توجه بود که در فیس‌بوک خود نوشت: «آقای کلانتری، از کی تا به حال سرگین یوز هم جزو اطلاعات طبقه‌بندی‌شده است.» به گمان وی همانند فیلم‌های 5 دهه قبل، هنوز جاسوس کسی است که عینک دودی بر چشم می‌زند و اسلحه‌ای با صداخفه‌کن دارد.

حمایت زنجیره‌ای از جاسوس موشکی
از سوی دیگر روزنامه‌های زنجیره‌ای نیز در حرکتی هماهنگ با رسانه‌های آمریکایی و اروپایی در فضاسازی به نفع جاسوسان پرداختند.

روزنامه اعتماد در یادداشتی به قلم «حمیدرضا جلایی‌پور» نوشت: اعلام شده که سیدامامی جاسوس بوده و خودکشی کرده است. اغلب حامیان محیط زیست اما در پذیرش این خبر تردید دارند. حتی عده‌ای معتقدند این فضای سنگین امنیتی که علیه دستگیرشدگان به راه افتاده در اصل متوجه حامیان محیط زیست و اقلیم ایران است... در این آشفتگی رسانه‌ای کسی نمی‌گوید که ما با کسانی که در نگهداری دکتر سید امامی قصور داشته‌اند، برخورد قانونی می‌کنیم بلکه عمدتاً و به خصوص صدا و سیما فقط روی جاسوسی و خودکشی تاکید می‌کند.

روزنامه وقایع اتفاقیه نیز در یادداشتی با عنوان «سیدامامی و سؤالات بی‌پاسخ» نوشت: درباره پرونده دکتر سیدامامی، فارغ از اینکه وی خودکشی کرده ‌است یا خیر، سؤال اینجاست که مگر می‌شود در زندان امکاناتی باشد که یک فرد خودکشی کند و چرا این امکانات در اختیار متهم زندانی قرار داده شده است؟

روزنامه آرمان نیز در تیتر اصلی خود با عنوان «ورود کانادا به پرونده سید امامی» به همصدایی با رسانه‌های معاند در تشکیک مرگ این جاسوس پرداخت و نوشت: دولت کانادا از ایران خواست تا درباره مرگ کاووس سیدامامی شهروند ایرانی-کانادایی که در زندانی در تهران خودکشی کرده است، تحقیقات لازم انجام دهد.          

کانادا مدعی است که مرگ این استاد دانشگاه ۶۴ ساله در زندان مشکوک بوده و خانواده وی اظهارات مقامات ایرانی را مبنی بر اینکه سیدامامی در نتیجه خودکشی جان خود را از دست داده است، نپذیرفته‌اند. عمر الغبرا، معاون پارلمانی وزیر امور خارجه کانادا گفت که کشورش از شنیدن خبر فوت این شهروند ایرانی-کانادایی بسیار متأسف شده است و از دولت ایران می‌خواهد که تحقیقات شفاف و عادلانه‌ای را به نیابت از دولت کانادا در این زمینه انجام دهد.

ذی‌نفع مرگ سید امامی کیست؟
خام‌اندیشان و دشمنان در حالی برای به حاشیه بردن جاسوسی سیدامامی، به تردیدافکنی و مظلوم‌نمایی و تشکیک در مرگ وی می‌پردازند که در پرونده کاووس سیدامامی بحث جاسوسی برای سرویس‌های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی و آمریکا دیده می‌شود و با توجه به صراحت قانون برای جاسوسان اسرائیل که اعدام در نظر گرفته شده و همچنین به دلیل تعهد بالای سیدامامی به تشکیلات و جهت لو نرفتن شبکه همکار وی در ایران و اهمیت بسیار بالای شبکه مذکور برای آمریکایی‌ها، این شخص تصمیم می‌گیرد در دستشویی زندان خودکشی کند.
کارشناسان بر این نکته صراحت دارند که سیدامامی دوره‌های ضدبازجویی را توسط یک سرویس اطلاعاتی گذرانده و نوع خودکشی او و اعترافات 15 روز بازجویی این فرد، این نکته را کاملا تایید می‌کند.

همچنان‌که جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران نیز از برهم خوردن سرنخ‌ها با خودکشی سید امامی تصریح کرده و گفته بود: پرونده اگر درشرایط عادی پیش می‌رفت به مطالب بسیار زیادی دسترسی پیدا می‌کردیم اما این حادثه مثل یک شوک بود و بعضی سرنخ‌های ما را برهم زد. برخی متهمان هشیار شدند و برخی در آستانه دستگیری بودند.

وی همچنین با انتقاد از رفتار برخی مسئولان و رسانه‌ها در شبهه‌افکنی درباره این پرونده تاکید کرد: برخی علی‌رغم اینکه هم پزشکی قانونی و هم قاضی ویژه دادسرای جنایی و هم خانواده متوفی اعلام کرده‌اند که این موضوع خودکشی بوده است؛ کماکان فرافکنی و تشکیک می‌کنند، مسئولین و کسانی که در این باب اظهارنظر می‌کنند، توجه داشته باشند که این موضوع یک پرونده قضایی است و اظهارنظر و دخالت در امر قضایی ‌اشکال دارد.

تکمیل پازل آمریکا و اسرائیل
نمی‌توان و نباید از کنار حرکت هماهنگ روزنامه‌های زنجیره‌ای، برخی از نمایندگان مدعی اصلاحات و... با رسانه‌های آمریکایی و اروپایی در فضاسازی به نفع جاسوسان، به آسانی عبور کرده و این هماهنگی را تصادفی تلقی کرد. این طیف بارها به اقدامات مشابه و هماهنگی در دفاع از متهمان جاسوسی و مفاسد کلان اقتصادی دست زده‌اند.

برای نمونه در مهرماه امسال و پس از انتشار خبر دستگیری «عبدالرسول دری اصفهانی» جاسوس دوتابعیتی در تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای، روزنامه‌های اصلاح‌طلب به دفاع تمام‌قد از این متهم پرداختند. در همین رابطه روزنامه آرمان-۳۰ مهر ۹۶- در مطلبی نوشت: «طی روزهای گذشته ماجراهای پیرامون عبدالرسول دری اصفهانی، مشاور بانکی تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای، به سوژه‌ای داغ برای رسانه‌های مخالف دولت تبدیل شده و با استفاده از آن دولت حسن روحانی را تحت فشار قرار داده‌اند... به نظر می‌رسد مسئله جاسوسی دری اصفهانی نیز قسمتی از پروژه تخریب دولت توسط دلواپسان باشد».

حال سؤال اینجاست که چرا هر وقت که یک جاسوس دستگیر می‌شود، اصلاح‌طلبان و روزنامه‌های زنجیره‌ای از این جریان عصبانی شده و به دفاع تمام‌قد از متهم می‌پردازند؟!
 
کد مطلب: 591827
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
فرض کنید کسی به جرمی متهم و بازداشت شده و حالا به علل نامعلوم از دنیا رفته است (فعلا کاری به خودکشی و این حرفها نداریم) آیا رسم جوانمردی، مروت، انسانیت و مسلمانی است که بعد از مرگ، انواع اتهامات را به او نسبت بدهیم درحالی که فعلا همان اتهامات قبل از مرگ هم در دادگاهی اثبات نشده است؟!

ایراد از مدعیان و فعالان مجازی نیست که در هر کلاه و لباسی دنبال نشانه‌های فراماسونری و صهیونیستی برای اثبات جاسوس بودن آدم می‌گردند (چون فعلا دکان این قبیل حرفها پررونق و پربودجه است!) ایراد از مسوولانی است که همیشه چندین کیلومتر عقب‌تر از رسانه‌ها و اذهان عمومی هستند. اخلاق و انسانیت به کنار.
یا خوابی یا خود را به خواب زده ای یاساده ای یا گنجشک رنگ میکنی وبجای قناری میفروشی ملتی که خود را به خواب زند ویاغافل بماند از مکر دشمنان زیر لگد انان بیدار خواهدشد که بسیار دیر شده است انزمان؟وفرصت برای عرض اندامهای اینچنینی نخواهد بود
Iran, Islamic Republic of
ديگه كشوري تو دنيا نمونده كه با ما دشمني نداشته باشه حتي شاخ آفريقا هم ديگه تحويل نميگيره مارو. همه جا ما را به چشم تروريست نگاه ميكنند. اگه مدتي در خارج سكونت داشته باشي ميفهمي نگاه مردم دنيا به ما چطوريه. حالا چه خوابي. اون دو سه كشوري كه حداقل به خاطر منافع خودشون با ما در حال ارتباط هستند را هم قطع كنيد تا خيال شما آقايان راحت بشه بشيم كرده شمالي 2. اون وقت شما قبول ميكني كه ما خواب نيستيم. مبارزه هم شكلي دارد روابط هم شكلي دارد بسه بابا مرديم از اين همه بي تدبيري و توهمات.
Iran, Islamic Republic of
اگه مسلمون و شیعه باشی باید بدونی این چیزا ملاک و شاخص نیست. از نظر قرآن و اهل بیت (اگر اعتقاد نداریم که هیچ!!)، حتی اگر تمام دنیا علیه شما باشند مادامی که متمسک به توحید و ولایت معصومین(علیهم السلام) باشید، مهم نیست که بقیه حامی باشند یانه. ...
Iran, Islamic Republic of
حال باید مراعات کشور و زنان و بچه های بیگناه را هم کرد این شعیه که شما میگوید بله ان زمان امام معصوم بود و همه باید فرمانبردار میبودند از طفل شیر خواره تا پیر مرد فلج
Iran, Islamic Republic of
دلت خوشه‌ها.... فکر کردی این جماعت به این آیات ایمان دارند؟!!!!!
Iran, Islamic Republic of
حامی چی باشن?وضعیت کشور رو نمیبینی?حامی فقر،حامی اختلاس،حامی تضاد طبقاتی،حامی فساد،دروغ،بلایای طبیعی،خشکسالی،انزوا،اسید پاشی روی زن،ربا خوری بانکها،دروغ مسئولین.
عمل ما معرف ماست ن ادعای ما
البته میدونم منتشر نمیکنین
کارشناس حوادث
Iran, Islamic Republic of
خودت اصلا فهمیدی چی گفتی!؟
دقیقا درست میگه.اگر جاسوس بار ارزشی بوده پس چرا مثل ریگی محافظت نشد؟!
اگر در درون نظام و دولت و حاکمیت، عده و عده و حامی جدی داشته، پس از کجا معلوم همان نفوذی ها نسخه مرگش را با خوراندن دارو یا مواد خاص نپیچانده اند که لو نخورند؟!
هیچ جاسوسی اونم بی دین و ایمانش خودکش نمی کنه چه رسد با ایمانش.
پس چرا جیسون رضایی خود کشی نکرد که خیلی بیشتر از امامی ارزش داشت یا دری اصفهانی یا سید حسین موسوی جاسوسان هسته ی!؟!
اتفاقا انسانهای مادی گرا بشدت از مرگ گریزانند.
شما هر زندانی با ایمان را بدهید به من تا با خوراندن دارو و باز گذاشتن دستش، به بدترین شکل فیلم خودکشی اش را برایتان به نمایش بگذارم.
کمی مواد رونگردان بهش بدهید بعد ببنید چطور عمل می کند.
چرا از گروههای مستقل پزشکی خارجی برای بررسی علت مرگ دعوت نمی کنند مثل کاری که بر روی یاسر عرفات شد و معلوم شد با مواد هسته ای مسموم شده است!
حنای این سیاسی کاری ها دیگر رنگ ندارد.مردم هرگز باور نمیکنند او در شرایط عادی و با خواست خود مبادرت به قتل خود کرده است چرا که ایجاد جنون آنی با مواد مصرفی خاص بر روی هر فردی ولو اهل ایمان، همین نتیجه را می تواند بدنبال داشته باشد!
جوان دانشجو با مصرف مواد روانگردان، از ماشین پریده بیرون اما جان بسلامت در برده و وقتی مورد بازجویی قرا رگرفته، می گوید از بلندی پریدم بیرون!
سعيد
Iran, Islamic Republic of
جاسوسي در تمام دنيا داراي بالاترين مجازات هست و بنظر من چون ايشان مطمئن بودند كه چه مجازاتي براي ايشان صادر مي شود خود را به دست خود كشتند
و اين خود دليل بر اقدامات جاسوسي اين شخص است و واقعا چرا اگر ايشان كاره اي نبوده بايد در زندان بايد كشته ميشده
و يا چرا با وجود فيلم خودكشي برخي از كاسبان راي باز بر طبل ضد نظام ميزنند
خدايا به دل هاي شكسته مادران شهيد اين كشور اين كاسبان راي را ذليل و خوار كن و آتش خود را در همين دنيا بر آنان ببار و مقطوع النسلشان بگردان
مجازات جاسوس
Iran, Islamic Republic of
اولا ایران شده اتوبان جاسوسان!
در ثانی کدوم اعدام؟!
سید حسین موسویان و دری اصفهانی جاسوسان هسته ای در زمان مسئولیت دبیری شورای امنیت ملی روحانی و اخیر در زمان ریاست جمهوری روحانی، به دام افتادند، موسوی رفت امریکا حالشو میبره و دری هم هتل اوین با 5 سال هتل گردی مثلا در حبس است!
جیسون رضایی هم که رفت امریکا و ریش همه خندید و چند روز دیگر هم ساغر خانم میره!
اینا اعدامند!
چرا باید امامی خودش را بکشد در حالیکه عمرا کار او به اندازه جیسون رضایی یا موسویان یا دری اصفهانی ارزش داشته باشد؟!
نهایتش چند سال حبس!
اما کشته شدن او برای لو نخوردن سرشاخه های درون دولت و نظام است!، نیست؟!
پس نفوذی ها ننجون کیند؟!
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
خدایا روزی را برسان که ما برای توجیه رفتارمان احتیاج به دشمن نداشته باشیم و هر جه در کنار خود ببینیم همه دوست باشندو دوست . الهی امین
Iran, Islamic Republic of
دم شما گرم. گذشته از علایق و سلایق سیاسی یه کم اخلاقیات را رعایت کنیم. مرام داشته باشیم. حتی اگر 1 درصد و فقط 1 درصد احتمال داده بشه که ایشان مجرم نباشند نباید اینهمه اتهامات به ایشون زد. آزاده باشیم.
سیلاب جاسوس کشور را در نوردیده حال شما دنبال یک درصد انهم احتمالی وصحبت از مرام و اخلاقیات ؟لبخند برای کدخدا و نهیب وترش رویی برای داخلی وحال که در تله افتاده دم از اخلاق و مروت جوانمردی ؟ تا دیر نشده چشم باز کنید نقش بازی کردن وملون کاری ساده اندیشی و هر انچه دشمن مکار در کمین ان است بس است بصیرت توام با مرام و اخلاقم اروزست
از دروغ ونفاق وایجاد شبهه در میان مردم بپرهیزید وکثرتتان دلیل بر حقانیت نیست پس همیشه واقع نگر وحقیقت جو باشیم
Turkmenistan
اصولا ما ایرانی ها قوم و ملتی هستیم که برخلاف احادیث نبوی و اصول عقل و منطق از یک سوراخ صد بار گزیده میشویم !! با اینکه خداوند که یکی از اسامی اش هادی است برای هدایت و آموزش و عبرت به ایرانیان ( با تاکید میگویم) ماجرای ترامپ و روابط مخفی اش با روسیه که اصلا اثبات نشده و پیگیری مستمر و گیر سه پیچ مجلس نمایندگان امریکا و حتی نهادهای زیر نظر رئیس جمهور را جلوی چشمانمان قرار داده تا ببینیم کفار برای حفظ منافع ملی نامشروعشان چطور مبارزه میکنند در حالی که ما که مدعی هستیم جبهه حق هستیم و زمینه ساز ظهور امام زمان علیه السلام جاسوسی علنی دری اصفهانی را انکار میکردیم و الان هم این مارمولک بی دین و وطن را حمایت میکنیم ...
جهانی
Iran, Islamic Republic of
باز تسویه حساب سیاسی سر یک پرونده می نمایید
Iran, Islamic Republic of
جالبه كه خودشون ميگن از ده سال پيش (1386) تا كنون (1396) جاسوس سيا به خانه سيدكاووس سيدامامي رفت و آمد مي كرده. يعني 6 سال در دولت نهم و دهم و 4 سال بعد از آن.
Iran, Islamic Republic of
این یک دستور کار است که با دستگیری یک جاسوس دوستان او به تکاپو می افتند برای مظلوب نمایی و انحراف افکار عمومی و در نهاین انکار جاسوس بودن .
Iran, Islamic Republic of
برای این که اصلاح طلبان شریک جرم این جاسوسانند
Iran, Islamic Republic of
یعنی در دادگاه اثبات شد
این آقا که مرده
مسلمانی به کنار .....مروت،جوانمردی،انسانیت کجاست؟
احمد
Iran, Islamic Republic of
جاسوس جاسوسه
چه زنده و چه مرده
خیانت به مملکت مرده و زنده نداره
Iran, Islamic Republic of
یعنی دادگاهی شدن یا همینجوری؟
یعنی قوه قضائیه به چه درد می خورد؟
احمد
Iran, Islamic Republic of
مستندات میگه که جاسوسه
خودش جنبه تحمل دادگاه رو نداشت
خودش خودش رو دادگاهی کرد
روح امامی
Iran, Islamic Republic of
بابا خیلی نامردیت!
لااقل میذاشتین زنده باشم تا دفاع کنم!
منو هوا کردید و حالا میگید جاسوسم!
لااقل کالبد شکافیم کنید تا بدونید چطور مردم بعد اینجور نامردی کنید!( البته نه توسط عوامل مرگ،بلکه توسط همونایی که میگید جاسوسشونم)
الهی سرتون بیاد این نامردیها!
:)
Iran, Islamic Republic of
خود مرده اش هم زنده بشه وبگه من جاسوسم! شماها میگید یه امپول بهش زدند ،اینطوری حرف میزنه .درد شما اثبات یا عدم اثبات جرم نیست.
به نظر با این حجم حماقت و افرادی که اگاهانه یا از سر جهل اینگونه بدون کمترین دقت و نتیجه سنجی در باب اظهارات عجولانه یا از سر کینه وهدفمند انهم در رابطه با امنیت کشور نظریه پردازی میکنند وخیالشان از جهت عدم برخورد جمع است دیگر نیازی به افدام انچنانی دشمن بیرونی نیست وهمین حماقتها به خیال اربابانشان جهت بر اندازی نظام کافی است ولی به فضل الهی این افراد ناخواسته دارند غربال میشوند ونفاقشان با دستان پلید خودشان رو میشود که البته هزینه دارد ولی خود نعمتی است که خود برای جبهه ی حق قرار داده است
Iran, Islamic Republic of
آقا يك سوال ؟ چرا همه با ما دشمن هستند؟ چرا همه ميخواند به ما ضربه بزنند ؟چرا همه ميخواهند از ما جاسوسي كنند.؟ ...
جواب چراها را با مراجعه به واقعیات وحقایق وغور در وجود خویشتن جستجو کن تا به کنه حقیقت دست یابی وگرنه ایران که قبلاهم ایران بود جه چیز عوض شده چه تفکری حاکم شده چه تغییری در جامعه رخ داده ایرانی به چه فکر میکند حرف حسابش چیست چرا این همه در صدر خبرها ایران است پس لابد فکری نو در انداخته شده که با مذاق خیلی خوش نمی اید ومیخواهند مارا بهعقب باز گردانند در یک کلام استقلال ازادی وجمهوری اسلامی تفکراتی است که استکبار هراس از جهانی شدن ان دارد وبا تمام قدرت به جنگ شما امده است پس برای مقابله متحد باشیم و دشمن شناس.
Iran, Islamic Republic of
برای اینکه 38سال پیش نه بزرگ به فرامانسورهاواستکبار گفتیم واینکه ما مستقل وآقای خودمان باشیم وفکر کردی چرا تا به حال ولمون نمی کنند....البته او ن هاهم بیکار نیستند وبا اعزام نفوذی از درون پوسوندنمون .استحاله ...
Iran, Islamic Republic of
برای اینکه فقط ما جلوی امریکا قد علم کرده ایم و شعار مرگ بر امریکا می گویم و پرچم این کشور را اتش میزنیم البته پول دلارش را هیچ وقت اتش نمی زیم چون انرا لازم داریم
Iran, Islamic Republic of
ذی نفع تلف شدن این آقا قطعا نظام ایران نیست به چند دلیل:
1. با فرض صحیح بودن جاسوسی نامبرده ، تلف شدن سوژه مانع از تخلیه اطلاعاتی کامل شده است که به ضرر نظام است
2 . تلف شدن وی در زندانی که مجهز به دوربین هم بوده است نشانگر سوء مدیریت مسئولان زندان و بی تدبیری می باشد که به ضرر نظام است
3. بعید نیست از همین دست جاسوس ها در داخل سیستم زندان ها هم نفوذ کرده باشند تا کیس هایی مثل امامی را زمان گیر افتادن از بین ببرند که این هم به ضرر نظام است
4. در صورت جاسوس نبودن این فرد دستگیری و از بین رفتن یک فرد بی گناه هم که گوز بالای گوز بوده و باز هم به ضرر نظام است
والله اعلم
...
Iran, Islamic Republic of
وای از این همه نبوغ که در گفتمانت موج زد!
تنهایی به این نتایج رسیدی؟!
حکایت این مردنها حکایت پراید است!
سالم میشنی تو خودرو...جنازتو تحویل خانوادت میده!
اینجا هم حکایت همینجوری....سالم و در کمال عقلانیت می دهندت زندان، بعد یهو جنون خودکشی میگری و جنازت رو تحویل میدهند!
آقای بقایی خدایش شانس اورده ! تا بار بعدی ببینیم چی میشه!
چرا اینجوره!؟!
Iran, Islamic Republic of
جهان نیوز و دوستان بهتر است این فعل اتفاق افتاده را هی هم نزنند .
اصلاح طلبان بیشترین تعداد جاسوس را در احزاب صادر نموده اند به همین دلیل از جاسوسان حمایت می کنند.
کاظم
Iran, Islamic Republic of
ایکاش برخی که اینقدر سنگ این اقا را به سینه میزنند کمی هم به فکر مردم بودند.
ذی نفع این خود کشی کسانی هستند که با موج سواری این موضوع عدم کارایی خود را می پوشانند.
صابر
Iran, Islamic Republic of
در مرگ این جاسوس کسانی خوشحالند که می ترسیدن اگه زنده باشه ارتباط شان با جوسوس لو بره
خصوص آقایان مدیران عزیز
Iran, Islamic Republic of
ایشان که میگویند دو ماه در اختیار برادران اطاعات است و به همه چیز و همه کس اعتراف کرده است دیگر چرا باید خود کشی کند و افرادی را میبایست لو دهد داده است فقط چرا خودکشی کرده است معلوم نیست
رضاسروش
کسی که حقیقت را می داند انکار می کند جنایتکار است.
سرور شهید فرمودند: اگر دین نداریدآزاده باشید .
ما انتظار آزادگی را از شما نداریم لا اقل انسان باشید.
جان انسان در زندان گرفته شده ،چه توسط عوامل ویا خود زندانی ،...صحبت اینجاست چرا یک زندانی خود کشی می کند آن هم یک استاد دانشگاه و چرا در طول این دو ماه در زندان این همه خود کشی مد شده آیا ادامه قتل های زنجیره ای نیست ، مگر سید امامی چه فهمیده بود که جانش فدای فهمش شد.
صحبت اینجاست دولت های جهان سوم از نظر فکر واندیشه همیشه از مردمش عقب است.
شریف مهاجر
Iran, Islamic Republic of
نظر اقای اشنا شبیه حرف ادم های نا اشنا به مسا ئل است . سید امامی در باطن یک جاسوس به معنای واقعی کلمه بود . البته از حامیان حیات وحش ووحشی ها بودن سید امامی مصداق دارد چون وحشی تر از اسرائیل بن سلمان وهیئت حاکمه امریکا وجود ندارد وسید امامی کاملا در خدمت اینها بود.
|
دانا
Iran, Islamic Republic of
بعد از اغتشاشات اخیر یکی از سوالاتی که برام پیش اومده بود خوابیدن و محل اقامت جاسوس ها و فراری ها و رابطین بود که الان بعد از خودکشی این آقا برام روشن شده که کجا می خوابن ولی در مورد خودکشی این اقا باید بگم لیبرال ها باید خوشحال باشن که این اقا خودکشی کرده وگرنه حتما رابطشون پیدا می شده در ضمن با مرگ این آقا جاسوس های سیا و موساد و mi6 حالا یه کم خیالشون راحت شده چون اونا هم جاشون پیدا نمی شه ولی من چند بار موضوع خودکشی این اقا رو خوندم هنوز برای این سوالم جواب پیدا نکردم چرا بعد از ارائه مدارک به این آقا ایشون فرصت خواستن یعنی از موضوع ارائه مدرک به ایشون اونهایی که نباید مطلع می شدن باخبر شدن بعد دستور به خودکشی رو صادر کردن نظر من اینه که خود ایشون ماجرا رو یا ازوکیلش یا از طریق دیگه به عده ای رسونده وگرنه یه مامورجاسوسی تا دستور نداشته باشه خودکشی نمی کنه مگر اینکه رابط بوده باشه بین دیگران و عنصر اصلی
Iran, Islamic Republic of
ایشان دوست عریز دو ماه در اختبار برادران اطاعات بوده و هر چه که نیاز بوده گفته و اعتراف کرده البته به گفته سرورانمان پس شما نگران انهایی که میکنند ایشان خودکشی کرده تا کسی را لو ندهد نباش
Iran, Islamic Republic of
ذی نفع خودکشی دقیقا چیست ؟ قبلا مثل زهرا کاظمی طرف یهو می مرد بدون دلیلی حالا یهو خودکشی میکنه !!!
البته همه کار صیهونیست ها هست هیچ ربطی هم به جکومت ما نداره
Iran, Islamic Republic of
سید امامی= 1 - سعید امامی
جالبه
Iran, Islamic Republic of
یک نکته جالب با این اوضاع جاسوس بازاری که حتی در مسائل محیط زیستی هم حضور دارند هیچ بعید نیست تصمیمات غلط و اشتباهی که در مورد دریاچه بیچاره ارومیه توسط دولت های محترم اسبق و سابق و جاری هم اخذ شده است ناشی از اعمال نفوذ چنین عواملی باشد لذا بهتر است در خصوص تصمیات اخذ شده که هیچ کدام هم عمل نشده بازنگری اساسی شود. دریاچه ارومیه یک بمب اتمی نمکی در شمالغرب ایران است که اگر منفجر شود معلوم نیست تا کجا ها را نابود و غیر قابل سکونت خواهد کرد
Iran, Islamic Republic of
این بمبی که شما صحبت از ان میکنی نزدیک به 32 ساله که ضامن ان کشیده شده است و پر تاب شده است
Iran, Islamic Republic of
این آقایان احتمالا خودشان هم به مریضی سید امامی گرفتار باشند و از روز موعود خودشان می ترسند که آن روز مجبورند مفتضحانه اعتراف کنند یا مثل سید امامی از شرّ خود خود را خلاص کنند
حامد
Iran, Islamic Republic of
...دستگاه قضا و نهادهای امنیتی چه نفعی از خودشکی این خائن می بردند؟ هیچ . خودشکی به ضرر نهادهای امنیتی و دستگاه قضا بود. اما خائنان و منافقان خوب شناخته شدند.
Iran, Islamic Republic of
یه عده تو این مملکت هستن، هر کی دستگیر یا اعدام میشه ازش حمایت میکنن! اینا حاضرن از قاچاقچی های مواد مخدر هم حمایت کنن حتی اگر منفعت سیاسی توش باشه
سپند
Iran, Islamic Republic of
چرا برخی اصلاح طلبان از جاسوس ها حمایت می کنند؟

جاسوس چو جاسوس ببیند خوشش آید.

_________________________________________