جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - 18 Jan 2019
 
۰
۲

نقوی حسینی: بنی‌صدر هم بر طبل رفراندوم کوبید

چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۴
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: همه پرسی رمز عملیات‌های دشمن است یعنی هر گاه دشمن در ۴۰ سال گذشته تلاش داشته تا علیه ملت چالش و مشکل ایجاد کند بر طبل رفراندم کوبیده است.
نقوی حسینی: بنی‌صدر هم بر طبل رفراندوم کوبید
به گزارش جهان نيوز، سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر برگزاری رفراندم در کشور اظهار داشت: حضور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن باشکوه‌تر از هر سال برگزار شد نشان از پایداری ملت ایران بر اصول، ارزش و کارامدی نظام جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه با توجه به این حضور انتظار می‌رفت سخنوران و تریبون داران براساس وحدت، یکپارچگی و امید به مردم صحبت کنند افزود: طرح همه پرسی و رفراندم در قانون اساسی یک روال کاملا مشخص و قانونی دارد اگر قرار باشد که رفراندمی برگزار شود قانون اساسی کاملا پیش بینی کرده که باید چه مرجعی این موضوع را پیشنهاد دهد و در چه مرجعی بررسی شود و چگونه این همه پرسی صورت گیرد بنابراین تصمیم گیری این موضوع برعهده دولت نیست.

نقوی حسینی تاکید کرد: از سوی دیگر همه پرسی رمز عملیات‌های دشمن است یعنی هر گاه دشمن در ۴۰ سال گذشته تلاش داشته تا علیه ملت چالش و مشکل ایجاد کند بر طبل رفراندم کوبیده است در دوره‌هایی نیز شاهد بودیم که مثلا بنی صدر بر برگزاری رفراندم تاکید می‌کرد و در تلاش بود تا این همه پرسی را در برابر نظام قرار دهد.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی با تاکید براینکه طرح مسئله رفراندم از سوی رئیس جمهور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در حالی که ملت برای دفاع و حمایت از آرمان‌های نظام به صحنه آمده بودند بسیار تعجب آور بود خاطر نشان کرد: این اقدام گویی بازی در زمین دشمن است چرا که کسی که در این شرایط رفراندم را در مقابل نظام قرار می‌دهد حتما در زمین دشمن بازی می‌کند.

منبع:خبرگزاری دانشجو
کد مطلب: 591315
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
به نظرم مراجعه به رفراندم برای نگهداشتن مردم در حفظ حکومت است و شنیدن نظرات مختلف انقلاب را بارور می کند مسلما دور شدن ملت از انقلاب ان را در مقابل دشمنان ضعیف و ناتوان می کند همچنین حفظ اقتصاد و جلوگیری از فساد مالی کشور را بیمه می کند کشورهایی هستند که اقتصادشان ضعیف شده و در دامن ابر قدرت ها افتاده اند . با کسانی که فساد اقتصادی را دامن می زنند قاطعانه و بدون رودربایستی برخورد کنید چون انها هم کمتر از خائنین به نظام نیستند.
محمد
Iran, Islamic Republic of
سلام
نکته ی جالب اینجاست که در طول این چهل سال به طور متوسط سالی یک انتخابات داشته ایم که همین عربهای بدبخت یکیشان را تجربه نکرده اند یعنی هر بار نوعی از رفراندم را به نمایش گذاشته اند این ملت .حالا یار کدخدا یکی را به میخ می زند ویکی را به نعل ....بماند .چیزی برای گفتن ندارند چه بگویند خلاصه در عالم سیاست قافیه باید جور بیاید و ژست اصلاح طلبانه حفظ گردد .یکی هم بازی با کلمات است . منظور خاصی نبود کمی آتش بازی برای رقصاندن مطبوعات داخل و خارج از کشور .والا یکی نیست بگوید دولت مجری است و نه مسئول استراتژی کشور بقول معرف:
به توتیشه دادند هیزم کنی
ندادند بنیاد مردم کنی