جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - 18 Jan 2019
 
۰
۱
نقوی حسینی:

خودکشی «کاووس امامی» کاملا مسجل است

سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۳
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در فیلم کاملا مسجل است و نشان می دهد که «کاووس امامی» خودکشی کرده است.
خودکشی «کاووس امامی» کاملا مسجل است
به گزارش جهان نيوز، سیدحسین نقوی حسینی در بخش خبری 20 و سی شبکه دو سیما درباره جزئیات خودکشی کاووس سیدامامی اظهار کرد: در فیلم کاملاً شفاف و روشن مشاهده شده است که وی خودش مقدمات خودکشی را فراهم می کند و پیراهن خود را در می آورد و برای این کار آماده می کند.

 سخنگوی کمیسیون امنیت ملی­ مجلس گفت: وی حتی تختی را که در آن استراحت می کرد با استفاده از پتو و بالش­ طوری بازسازی کرد که اگر مأمورینی آمدند و تخت را دیدند، احساس کنند خوابیده است.

وی اضافه کرد:خانواده این مرحوم هم، زمانی که فیلم را دیدند برداشت شان این بود که عامل دیگری در مرگ وی دخالت نداشته و اقدامی از سوی خودش بوده است به همین علت حتی درخواست کالبدشکافی هم نکردند زیرا کاملا واضح و روشن است.

نقوی حسینی گفت: از آنجایی که وی استاد دانشگاه بود در مکان خاص و مناسب تری نگهداری می شد و در فیلم کاملا مسجل است و نشان می دهد که وی خودکشی کرده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی­ مجلس  خاطرنشان کرد: هیاتی که فیلم را دیدند به اتفاق تایید کردند که اقدام وی مشخص و برای خودکشی است.

منبع:باشگاه خبرنگاران
کد مطلب: 590783
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


یک ایرانی
United States
خوب برای تنویر افکار عمومی فیلم رو بزارید تا ما هم ببینیم