دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - 8 Mar 2021
 
۰

جام زهر رابطه با امریکا جان اسلام و ایران را می‌گیرد

يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۶
کد مطلب: 590334
‌فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به فتنه ۸۸ و اغتشاشات اخیر که ضدانقلاب‌ها برای براندازی انقلاب وارد و موج سواری کردند، گفت: این ملت ایران بود که وارد صحنه شد و بینی دشمن را به خاک مالید.
جام زهر رابطه با امریکا جان اسلام و ایران را می‌گیرد
به گزارش جهان نيوز، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به فتنه ۸۸ و اغتشاشات اخیر که ضدانقلاب‌ها برای براندازی انقلاب وارد و موج سواری کردند، گفت: این ملت ایران بود که وارد صحنه شد و بینی دشمن را به خاک مالید.
 
سردار سرلشکر قاسم سلیمانی سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در اجتماع گسترده و حماسی مردم کرمان در مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم اظهار داشت: سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به همه مردم تبریک می‌گویم.
 
وی افزود: امروز در جمع مردمی حضور پیدا کردم که به آن‌ها در ابعاد گوناگون عشق می‌ورزم و خودم را خادم آن‌ها می‌دانم.
 
سردار سلیمانی با بیان اینکه در طول این چند سال خطرات زیادی متوجه انقلاب بوده است، تصریح کرد: اما انقلاب اسلامی از آن‌ها با سلامت عبور کرده و از این بابت خدا را شکر می‌کنیم.
 
فرماند‌ه نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه شکرگزار خداوند هستیم که ما را پیرو مکتبی قرار داده که نجات‌بخش انسان‌هاست، اضافه کرد: خداوند سبحان را از اینکه در همه ناملایمات ما را از یک ملت صبور و پایدار بهره‌مند کرد شکرگذاریم و این ملت فرزندان خود را در راه اسلام فدا کردند.
 
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران تقاوت بسیاری با سایر انقلاب‌ها در دنیا دارد، ادامه داد: بعضی از انقلاب‌ها قشری و کارگری بودند، بعضی‌ها انقلاب عنصری بودند مثل انقلاب سیاه‌ها بر سفیدها، بعضی انقلاب‌ها نظامی بودند مثل انواع کودتا‌های نظامی در دنیا، بعضی انقلاب‌ها با مداخله خارجی‌ها در یک کشور باعث یک دگرگونی و سقوط یک حاکمیت شد.
 
سردار سلیمانی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران با هیچ یک از این عناصر شباهت ندارد و انقلابی بود که فقیر و غنی، شهری و روستایی، باسواد و بیسواد در صحنه حاضر شدند و همه اقشار را در درون خود به رهبری امام جا داد. انقلاب ما در زمانی به وقوع پیوست که آمریکا حاکم مطلق جهان بود و سخنان امام خمینی که نه شرقی و نه غربی همه را حیرت‌زده کرد.
 
وی با اشاره به اینکه انقلاب ما در زمانی به وقوع پیوست که شاه ایران در اوج قدرت و سرمست از قدرت و اقتدار بود خاطر نشان کرد: شاه و ساواک یک حکومت نظامی در منطقه و کشور ایجاد کرده بود و ایران را از جهان اسلام جدا کرده بود.
 
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با یادآوری اینکه شاه در آن زمان اولین کشور اسلامی بود که حریم‌ها را شکست گفت: شاه سفارت رژیم صهیونیستی را در ایران تاسیس کرد.
 
وی با بیان اینکه عمده جریان‌های انقلابی را ساواک در آن زمان متلاشی کرد و اسناد آن موجود است گفت: انقلاب اسلامی در یک فضای غیرممکن به‌وقوع پیوست.
 
سردار سلیمانی با بیان اینکه انقلاب ما در بدترین شرایط و سختی‌ها به رهبری امام بزرگترین به پیروزی رسید افزود: مردم ما به رهبری امام خمینی به پیروزی رسید و انقلاب مردم ما پیروز شد.
 
وی افزود: همه ما از جنس مردم هستیم، اما از ملت در وفا و صفا و اعتقاد آن‌ها به اصول متحیریم و نمی‌دانیم چگونه می‌شود حق ملت را ادا کرد.
 
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه در طول انقلاب در هشت تا ۹ مقطع اساسی ملت ناجی نظام جمهوری اسلامی ایران بودند گفت: اولین مقطع آن در زمان پیروزی انقلاب بود.
 
وی با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب هم ملت بلافاصله در تثبیت نظام وارد صحنه شدند افزود: مردم با رای بالا، نظام اسلامی را تثبیت کردند.
 
سردار سلیمانی با بیان اینکه مقطع سومی که مردم با حضور خود در صحنه ناجی نظام بود، حضور مردم در برابر فتنه‌های علیه نظام بود افزود: زمانی که منافقین کودتا‌هایی علیه نظام انجام می‌دادند مردم با حضور و تقدیم خون فرزندان خود در برابر این فتنه‌ها ایستادند.
 
وی خاطر نشان کرد: در جنگ تحمیلی هم ملت ایران بیش از ۲۰۰ هزار شهید دادند و توانستند دشمن تا دندان مسلح را شکست دهند.
 
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه در زمان ارتحال امام هم که یک خوف جان مردم را فرا گرفته بود، بیان کرد: ملت ایران با پیدا کردن راه دقیق و توجه با رهبر معظم انقلاب دوباره نظام را از یک خطر بزرگ نجات دادند.
 
وی با اشاره به اینکه در سال ۸۸ و در فته اخیر هم که ضدانقلاب برای براندازی وارد شدند و موج سواری می‌کردند افزود: این ملت ایران بود که وارد صحنه شد و بینی دشمن را به خاک مالید.
 
سردار سلیمانی با اشاره به حضور مردم ایران در تمامی صحنه‌ها و پشتیبانی از نظام گفت: باید کف پای این ملت را بوسید چرا که ملتی بزرگ و وفاداری داریم.
 
وی با بیان اینکه این روز‌ها در بعضی جا‌ها خط امام و رهبری مطرح میشود در تبیین شخصیت امام خمینی (ره) افزود: اشکال ندارد کسی تظاهر به چیزی که ارزشمند است بکند، اما شرط آن این است که در آن چیز ارزشمند پنهان نشود که پشت آن حوادثی را ایجاد کند.
 
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران بیان کرد: امام و خط امام مشخصات زیادی دارد که اگر کسی بخواهد از ویژگی‌های امام خمینی (ره) بگوید، ده‌ها جلد کتاب می‌شود، علم امام، اخلاق و عرفان، دشمن‌شناسی و دشمن‌ستیزی امام در همه ابعاد هر کدام چندین کتاب قطور می‌شود، اما در بیان شخصیت امام (ره) باید به چند مسئله محوری اشاره کرد.
 
وی با بیان اینکه امام وضعیت موجود کشور در قبل از انقلاب را به یک مدرسه تبدیل کرد و تعریف جدیدی از جهاد اکبر عنوان کرد گفت: امام یک باب جدید در حوزه عدالت، تقوا و اخلاق باز کرد و جهاد اکبر امام نزدیک به امام معصوم بود و آن باب عشق و محبت بود.
 
سردار سلیمانی با اشاره به اینکه امام هرگز مطرح نکرد که، چون دشمن قوی است و جنگ نابرابر است ما نمی‌توانیم افزود: امام فرمود: اگر هر روز از فرودگاهی به فرودگاه دیگر، از کشتی به کشتی دیگر و از زمینی به زمین دیگر بروم، دست از اسلام و آرمان اسلامی بر نمیدارم.
 
وی با بیان اینکه امروز هم مقام معظم رهبری به مسئولین تاکید دارند که جمله "ما نمی‌توانیم" را بکشید خاطر‌نشان کرد: ویژگی بعدی امان این بود که امام مهندس و معمار اسلام بود و یک اسلام‌شناس واقعی بود.
 
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امام در نخستین قدم از حوزه شروع کرد و حوزه را از گوشه‌نشینی بیرون کشاند گفت: امام حوزه را وارد سیاست کرد و از آنجا که شناخت دقیقی از اسلام داشت یک نظام فولادین پایه‌گذاری کرد.
 
منبع: تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *