کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رضایی: امروز روز یاس دشمنان‌ ملت‌ ایران‌ است

22 بهمن 1396 ساعت 16:07

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: امروز روز یاس دشمنان ملت ایران است.


به گزارش جهان نیوز به نقل از ایسنا؛ محسن رضایی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه امروز روز یاس دشمنان ملت ایران است، افزود: مردم با حضور کم‌نظیر و پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه امسال، چهل سالگی انقلاب اسلامی را با تمام وجود و عشقی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند، جشن گرفتند.
 

وی با بیان اینکه ملت ما با این شعور انقلابی و با بصیرت جهانی خود نشان دادند که پای این انقلاب هستند، تصریح کرد: این حضور انبوه مردم ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه امسال بهترین سند تثبیت انقلاب و بزرگ‌ترین ضربه به روحیه تجاوزطلبانه دشمنان ما است.

این مسئول با یادآوری اینکه بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی بعد از چهل سال همچنان در صدد پیدا کردن راهی برای نفوذ به انقلاب هستند، اظهار کرد: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی یک بار دیگر با حضور خود در صحنه‌های حساس از جمله راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که روزی چون امروز، روز یاس دشمنان ملت ایران، روز ناامیدی دشمنان، فتنه‌گران و اغتشاش‌گران است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: هر کسی که هنوز به تثبیت این انقلاب شک و ابهام دارد، بهتر است در این راهپیمایی‌های مردم شرکت کند و مطمئن شود که انقلاب اسلامی هیچ‌گاه از جامعه ما رخت بر نخواهد بست و در دل ملت ایران جای گرفته است.


کد مطلب: 590319

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/590319/رضایی-امروز-روز-یاس-دشمنان-ملت-ایران

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com