سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - 23 Jul 2019
 
۰
۶

محمدرضا عارف از مردم عذرخواهی کرد

شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۸
محمدرضا عارف از مردم عذرخواهی کرد
به گزارش جهان نيوز؛ محمدرضا عارف نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب طی یادداشتی در اینستاگرام خود تاکید کرد: ما مسئولین از همان ابتدای انقلاب با عملکردهای اشتباه زمینه ساز و پایه گذار برخی کژی‎ها و بدعت‎های ناروا بودیم و به عنوان یک مسئول در نظام اسلامی بخاطر برخی کوتاهی‎ها در برابر مردم عزیزمان از آنها پوزش می‎خواهم.
 
متن این یادداشت به شرح زیر است:
ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران فرصت خوبی است تا به بازخوانی دستاوردهای انقلاب و آسیب شناسی چهل سال گذشته بپردازیم.نظام اسلامی اگر بخواهد در مسیر پویایی و شکوفایی قرار بگیرد و این مسیر را تداوم بخشد حتما باید با بررسی دقیق و کارشناسانه به آسیب شناسی چهل ساله از عمر خود بپردازد و به نظر من بهترین مکان برای این مهم دانشگاه ها هستند.

آنچه می تواند برای نظام اسلامی خطرآفرین باشد کمرنگ‌ شدن اعتماد میان مردم و حاکمیت است و در این بین عملکرد مسئولان مطمئنا بسیار تاثیر گذار است. بپذیریم که از همان شروع انقلاب، ما مسئولین با برخی عملکردهای اشتباه خود زمینه ساز و پایه گذار برخی کژی ها و بدعت های ناروا بودیم. بجای جذب به حذف و طرد افراد رو آوردیم و برخی از یاران با اخلاص انقلاب بخاطر همین تنگ نظری ها گوشه نشین شدند.
به عنوان یک مسئول در نظام اسلامی بخاطر کوتاهی های صورت گرفته در برابر مردم عزیزمان از آنها پوزش می خواهم. البته نظام اسلامی به برکت خون شهدا امروز از استقلال و عدم وابستگی به قدرت‌های بزرگ برخوردار است که این دستاورد ارزشمند را باید قدر دانست.
 

پست اینستاگرامی عارف
 
همه می دانیم که کشور با مشکلات متعددی رو به رو است. به نظر من مهمترین چالش درون نظام، فساد بعضا سازمان یافته ای است که متاسفانه عزم جدی برای مبارزه با آن دیده نمی شود و در صورت تداوم آن مطمئنا به سلب اعتماد مردم به حاکمیت منجر می شود که این امر بسیار خطرناک است. همه باید در برابر فساد ایستادگی کنیم و بدون هیچگونه ملاحظه ای اجازه ندهیم بی عدالتی و تبعیض در جامعه حاکم شود. همه ما در برابر انقلابی که خون پاک شهدا و رهبری امام بزرگوارمان پایه گذار آن بودند مسئولیم و کوتاهی در قبال آرمان‎های اصیل انقلاب پذیرفته نیست.
کد مطلب: 588255
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
عذر خواهی بابت چی؟
15 هزار میلیارد اختلاس معوقه صندوق فرهنگیان؟
کاخ نشینی مسئولین نظام؟
حقوق های نجومی و باندی؟
بی برنامگی مطلق در اداره امور کشور؟
داستان گویی به عنوان گزارش به مردم؟
فحاشی و توزیع فقر؟
ابوذر غ
Iran, Islamic Republic of
دکتر عارف !
با این عذر خواهی عرف جامعه مسولین بلند بالا را بهم زده ای!
چون ما مردم بیاد نداریم و عادت هم کرده ایم که در برابر اشتباهات مدیران فقط توجیه دروغ و تفسیر نابجا بشنوییم!!!
خواهشمندم عذر خواهی را پس بگیر ! تا انتظار نابجا در ماها بوجود نیاید!
از فردا دیگر ما ها خیال می کنیم مدیران ماها هم چون بعضی از کشورها از مردمشان عذر خواهی می کنند !!!
Iran, Islamic Republic of
درود به شرفت مرد !
Iran, Islamic Republic of
به خاطر ژن خوب هم عذرخواهی کن!
Iran, Islamic Republic of
فکر کردم به خاطر با کفش رفتن داخل محل سکونت زلزله زدگان عزیز کرمانشاهی عذرخواهی کرده!
احمد
Iran, Islamic Republic of
عذرخواهی بابت ژن برتر؟