کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

بازی قابل دفاع "رضا عطاران" در مصادره+عکس

8 بهمن 1396 ساعت 10:46

تهیه کننده فیلم "شیار143" گفت: علی رغم اینکه نفس به اسکار 2018 نرسید اما خوشبختانه تاکنون در حدود ٣٧ جشنواره خارجى شرکت کرده و جوایز متعددى را به دست آورده است. این راه همچنان براى این نفس ادامه خواهد داشت.


به گزارش جهان نیوز، محمدحسين قاسمى تهيه كننده فيلم "نفس" در گفت و گو با خبرنگار فرهنگى خبرگزارى ميزان در خصوص غيبت فیلم سینمایی "نفس" در اسكار ٢٠١٨ گفت: واقعيت امر چند روز پيش اسامى نهايى فهرست اسكار بهترين فيلم خارجى زبان اعلام شد و با اينكه غيبت نفس قبل‌تر مشخص شده بود اما جاى اين فيلم در اسكار بسيار خالى است.

وى در همين راستا افزود: البته اين مورد را هم فراموش نكنيم كه اسكار امسال در بخش آثار خارجى زبان به شدت فشرده و سخت بود و همراه با فيلم ما فيلم كارگردانی چون ميشائيل هانكه نيز از اسكار بازماند. همينطور فيلم ١٢٠ ضربان كه در كن جوايز فراوانى را دريافت كرده بود نيز از اسكار بازماند.

نفس به اسکار نرسید اما جوایز زیادی را از آن خود کرد/راه برای نفس همچنان ادامه دارد
تهيه كننده فيلم "شيار ١٤٣" از ادامه حضور بين المللى فيلم نفس خبر داد و افزود: علی رغم اینکه نفس به اسکار 2018 نرسید اما خوشبختانه تاكنون در حدود ٣٧ جشنواره خارجى شركت كرده و جوايز متعددى را به دست آورده است. اين راه همچنان براى اين نفس ادامه خواهد داشت.

وى با اشاره به جغرافيا و مختصات شخصى هر فيلم در خصوص تهيه كنندگى و رويكرد بين المللى فيلم "مصادره" اولين ساخته مهران احمدى تاكيد كرد: واقعيت من فيلم هایم را صرفاً براى موفقيت بين المللى نمى سازم و معتقدم كه اثر بايد در ابتدا با كيفيت بالا و در خور مردم ايران ساخته شود. حال پس از اين گزينه مى توان به رويدادهاى بين المللى نيز فكر كرد.
 بازی رضا عطاران در مصادره قابل دفاع است/نفس به اسکار نرسید اما صاحب جوایز زیادی شد
قاسمى با اشاره به بازى خوب رضا عطاران در فيلم مصادره خاطرنشان كرد: ما سعى كرديم كه فيلم از همه لحاظ كيفيت بالا و قابل قبولى داشته و يك كمدى سالم ساخته شود و به همين دليل اعتقاد دارم مى توان به مصادره در جشنواره فیلم فجر امسال امیدوار بود. در وهله دوم از نظرم بازى رضا عطاران در اين فيلم بسيار قابل دفاع و ارزشمند است.

منبع:میزان


کد مطلب: 586184

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/586184/بازی-قابل-دفاع-رضا-عطاران-مصادره-عکس

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com