چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ - 23 Jan 2019
 
۰
نژادبهرام:

گزارش نجفی سوء تفاهم ایجاد کرد

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲
عضو هیئت رئیسه شورای شهر پیرامون شکایت ناجا از شهرداری تهران گفت: من فکر می‌کنم در انتشار گزارش اشتباهی پیش آمده است. چرا که منظور آقای شهردار یک فرد از دانشکده پلیس بوده نه کل ناجا.
گزارش نجفی سوء تفاهم ایجاد کرد
به گزارش جهان نيوز، زهرا نژاد بهرام عضو هیئت رئیسه شورای شهر پیرامون شکایت اخیر نیروی انتظامی از شهرداری تهران گفت: من فکر می‌کنم در انتشار گزارش اشتباهی پیش آمده است. چرا که منظور آقای شهردار یک فرد از دانشکده پلیس نه کل نیروی انتظامی!

وی تصریح کرد: در واقع به نوعی سوء تفاهم در این باره ایجاد شده است و ما امروز در جلسه مشترکی که با شهردار تهران داشتیم خواستیم تا این موضوع را به صورت گزارش طی نامه‌ای برای رئیس فرماندهی نیروی انتظامی تهران ارسال کنند و توضیح بدهند که موضوع چه بوده تا این سوءتفاهم برطرف گردد. اگر سوء تفاهم بر سر این موضوع بوده است حل می‌شود، اما اگر مسئله دیگری در میان باشد فرق می‌کند.

وی در ادامه افزود: آن چه که ما فکر می‌کنیم این است که این مسئله کاملاً سوء تفاهم بوده و تا به حال شکایتی در این باره به دست ما نرسیده و هرچه بوده از شنیده‌های رسانه‌ای بوده است.

منبع:خبرگزاری دانشجو
کد مطلب: 585221
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *