چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ - 23 Jan 2019
 
۰

قوانین فوتسال تغییرات بزرگی خواهد داشت

يکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۴
رئیس دپارتمان داوری فوتسال از اعمال تغییرات بزرگ در قوانین داوری این رشته خبر داد.
قوانین فوتسال تغییرات بزرگی خواهد داشت
به گزارش جهان نيوز، علیرضا سهرابی با بیان اینکه آموزش قوانین داوری در فوتسال لازم و ضروری است، گفت: از صدا و سیما خواهش می کنم برای مردم، بازیکنان و حتی مربیان آموزش قوانین داوری را پیش بینی کند. درست است که گاهی داوران در مسابقات اشتباه می کنند ولی اشتباه بزرگتر را آن تماشاگرانی می کنند که دست به اعتراض می زنند.
 
وی افزود: قوانین فوتسال تغییرات بزرگی خواهد داشت که بعد از عید نوروز اجرایی می شود. من با آقای علی صانعی سرمربی تیم جوانان هم صحبت کردم و نگران تیمی هستیم که قرار است در المپیک جوانان شرکت کند.

رئیس دپارتمان داوری فوتسال با اشاره به اینکه ایران ۷ داور الیت در فوتسال دارد، در حال حاضر آقایان نصیرلو، عرض پیما، حفیظی و مهرابی افشار و خانم ها ناظمی، فتحی و پورجعفریان داوران الیت ایران و جزو نمونه های آسیا هستند.  ما از این بابت بسیار خوشحالیم. دیگر بهتر از این در فوتسال نمی شود.

سهرابی که در برنامه «ورزش بدون ویرایش» حضور یافته بود، تاکید کرد: تست های داوران آسیایی در حالی برگزار شد که خانم فتحی هم در بخش سرعت رکورد زد و هم در تست اقامت یک و نیم برابر حد نصاب آقایان رکوردزنی کرد. این اتفاق بسیار جذاب بود و باتوجه به «کَل کَل» و «رو کم کنی» که با ژاپن و استرالیا داریم، خیلی خوب بود. واقعا حس خوبی بود.

منبع:مهر
کد مطلب: 584149
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *