پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - 21 Feb 2019
 
۰
۳

رقم‌پیشنهادی‌دولت برای‌افزایش‌حقوق‌ کارمندان‌دولت

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۵
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: دولت در لایحه بودجه پیشنهاد داده بود که متوسط ۱۰ درصد افزایش حقوق داشته باشیم.
رقم‌پیشنهادی‌دولت برای‌افزایش‌حقوق‌ کارمندان‌دولت
به گزارش جهان نيوز؛ جمشید انصاری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران درباره افزایش حقوق‌ها در بودجه 97 گفت: در کل کشور حدود دو میلیون 320 هزار نفر کارکنان دولت هستند. دولت در لایحه بودجه پیشنهاد داده بود که متوسط 10درصد افزایش حقوق داشته باشیم که مجلس نیز تایید کرده است, اما مجلس قیدی گذاشته که این میزان بین 10 درصد بصورت پلکانی به سمت پایین تا حقوق های 5 میلیون تومانی باشد.
 
وی افزود: اگر این موضوع در صحن مجلس تصویب شد، سازوکار اجرایی آن را دولت مشخص خواهد کرد.

معاون رئیس جمهوری درباره سامانه انتشار حقوق و مزایای کارکنان دولت نیز گفت: درماده 29 قانون برنامه ششم توسعه تکلیف شده است که دولت سامانه ثبت حقوق و مزایای کارکنان دولت را تا پایان سال اول برنامه ششم توسعه، طراحی و مستقر کند، ما مراحل طراحی را به پایان رساندیم و امیدواریم تا پایان سال (امسال) این موضوع اجرایی شود.
 
منبع: تسنیم
کد مطلب: 583108
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
والله قسم :: که خودشان هم نمیدانند که چه میخواهند بکنند !!!!
محمد
Iran, Islamic Republic of
سلام
به بازنشستگان کشوری هم که ابتدای بازنشستگی شان آغاز تحولات زندگی فرزندانشان است توجه مبذول گردد .علی الخصوص آنان که با پذیرش مسئولیتهای سخت در نظام تعلیم و تربیت کشور بار سنگین آنرا سالیان متمادی به دوش کشیده و در سمت مدیریت مدارس نقش کلیدی ایفا کرده اند. خردهای بیدار بیاد داشته باشند که زمانی که یک معلم با 40 دانش آموز سرو کار دارد ،مدیر مدرسه با 400نفر دانش آموز ، 30معلم و کادر آموزشی و انبوهی از امور اداری و آموزشی سروکار دارد . اینها را در افزایش ها ببینند که دیده شدن اینها امید را در دلها زنده می گرداند .......بقول معروف...کاسه سازها را از .....جدا کنند .
Iran, Islamic Republic of
دقیقا معلومه که مدیر مدرسه بوده ای !!!
باشه امیدوارم به حال شما هم فکری بشه!!
ولی باید قبول کرد که فرهنگیان در حال حاضر از بقیه کارمندان وضع بهتری دارن زیرا تنها 21 ساعت در هفته کار می کنند، سه ماه تابستان تعطیلن. یک ماه هم ایام نوروز تعطیلن. پنجشنبه ها هم تعطیلن. آلودگی هوا تعطیلن. زمستان هم هر برفی میاد تعطیلن. ولی حقوقشون از بقیه کارمندان بیشتر نباشه کمتر نیست.