پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - 9 Jul 2020
 
۰

ماجرای قالپاق‌ فروشی بازیگر مشهور/عکس

سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹
کد مطلب: 580386
بازیگر مختارنامه گفت: شرایط بسیار سختی در زندگی دارم و به همین دلیل حاضرم دست به هر کاری بزنم تا بلکه وضعیتم بهتر شود.
ماجرای قالپاق‌ فروشی بازیگر مشهور/عکس
به گزارش جهان نيوز، رضا رویگری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: در حال حاضر پایم بهتر شده است اما دستم حرکت ندارد و به همین خاطر در خانه استراحت می کنم. وضعیت جسمانی این روزهای من باعث شده در هیچ فیلمی بازی نکنم.

رضا رویگری
وی افزود: دو اثر پیشنهاد شد که یکی از آن ها خوب نبود و با اثر دیگر قرارداد بسته ام اما زمان شروع تولید آن مشخص نیست. 
بازیگر نقش کیان در "مختارنامه" درباره گذران امور زندگی با توجه به بیکاری اش اظهار کرد: شرایط بسیار سختی در زندگی دارم و به همین دلیل حاضرم دست به هر کاری بزنم تا بلکه وضعیتم بهتر شود.

رویگری با اشاره به انتشار نادرست مصاحبه‌ای از وی که اخیرا توسط یکی از رسانه ها با موضوع قالپاق فروشی  منتشر شد توضیح داد: من در آن مصاحبه نگفتم می خواهم قالپاق فروش شوم بلکه گفتم اگر این همه سال که در بازیگری بودم  از کرج تا تهران قالپاق هایی که از ماشین ها در می آمد جمع آوری می کردم و می فروختم وضعم بهتر از حال فعلی ام بود. 

رضا رویگری
وی در پایان خاطرنشان کرد: وضعیت اقتصادی و کاری ام خراب است، حال و حوصله هیچ چیز را ندارم و کسی هم به فکر من نیست. به دلیل چنین شرایطی اذیت می شوم به خصوص که جز بازیگری کار دیگری ندارم. 

منبع:میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *