کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

تدوین بودجه ۹۷بارویکردضدفساددر کمیسیون تلفیق

18 دی 1396 ساعت 12:07

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷، گفت: عزم اعضای کمیسیون تلفیق و دیگر نمایندگان مجلس، تنظیم و تصویب بودجه‌ ۹۷، با رویکرد ضد فساد است.


به گزارش جهان نیوز،‌ محمد فیضی عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97 با اشاره به بررسی لایحه بودجه 97 در این کمیسیون، گفت: اعضای کمیسیون تلفیق بودجه 97 رویکرد جدیدی در تدوین بودجه سال آینده برای مبارزه با فساد و کاهش فقر مطلق اتخاذ کرده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه فساد، موجب تخریب پایه‌های اقتصادی، پولی و مالی و همین‌طور منجر به جلوگیری از رشد اقتصادی می‌شود، اظهار داشت: عزم اعضای کمیسیون تلفیق و دیگر نمایندگان مجلس، تنظیم و تصویب بودجه‌ 97، با رویکرد ضد فساد است.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97، تصریح کرد: وضعیت نگران‌کننده نرخ بیکاری، بحران صندوق‌های بازنشستگی، بحران آب و محیط زیست، معضلات سیستم بانکی، مشکلات فضای کسب و کار و نیز فساد، فقر و تبعیض از معضلات قابل توجهی است که رویکرد اعضای کمیسیون تلفیق، در راستای پیشنهادات دولت در جهت رفع آنهاست.

فیضی در پایان خاطرنشان کرد: مردم از شعار مبارزه با فساد و ایجاد اشتغال دلزده شده‌اند که دلیل آن هم نداشتن برنامه‌ای مدون و جامع برای مبارزه با این مشکلات است.

منبع:تسنیم


کد مطلب: 580036

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/580036/تدوین-بودجه-۹۷بارویکردضدفساددر-کمیسیون-تلفیق

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com