جمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷ - 20 Jul 2018
 
۱
۳

گفت‌وگوی‌ شبکه ۳ با نویسنده‌ منتقد پخش‌ نشد

شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۴۶
قسمت دوم برنامه «سختانه» با حضور «شهریار زرشناس» بدون اطلاع قبلی از پخش بازماند!
گفت‌وگوی‌ شبکه ۳ با نویسنده‌ منتقد پخش‌ نشد
به گزارش جهان نيوز؛ در حالی که دومین قسمت از برنامه گفت‌وگومحور «سختانه» در جدول پخش شبکه سوم سیما قرار گرفته بود و قرار بود این برنامه، پنجشنبه شب ساعت ۲۲:۴۰ روی آنتن برود، اما این برنامه پخش نشد.
 
نکته قابل تأمل این است که این قسمت از برنامه «سختانه» به گفت وگو با شهریار زرشناس، نویسنده و نظریه‌پرداز اصولگرا اختصاص داشت.

وی در اغلب نوشته‌ها و گفتارهای خود به نقد ‌اشرافیت و سرمایه‌داری می‌پردازد و سیاست‌های اقتصادی دولت را به چالش می‌کشد.

زرشناس قرار بود در این برنامه نیز طی گفت‌وگویی چالشی با مجری، درباره دیدگاه‌های خود توضیح دهد، اما این برنامه علیرغم تبلیغات قبلی، پخش نشد.

این درحالی است که قسمت اول برنامه «سختانه» با حضور محمد قوچانی، روزنامه‌نگار به اصطلاح اصلاح‌طلب و سردبیر سابق برخی از رسانه‌های زنجیره‌ای که حامی سیاست‌های اقتصادی دولت است، بدون هیچ مشکلی روی آنتن رفته بود.روابط عمومی سیما و همچنین روابط عمومی شبکه سه، به طور رسمی توضیحی درباره علت ممانعت از پخش صحبت‌های شهریار زرشناس نداده‌اند.
 
منبع: کیهان
کد مطلب: 571299
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
یعنی شما میخواهید بگویید که صدا و سیما در اختیار اصلاح طلبان است، این سخن شما به هیچوجه پیرفتنی نیست و صدا و سیما از زمان لاریجانی دربست در اختیار اصولگرایان است و آن هم نه میانه روها بلکه اصولگرایان دلواپس
Iran, Islamic Republic of
صدا و سيما در اختيار دولت است
Iran, Islamic Republic of
ملت عملکرد صداوسیما را خصوصا بعد از انتخاب آقای علی عسکری زیر نظر داشته و مورد رضایت مردم نبوده باید دید با کتمان حقایق بوجود آمده در کشور رضایت چه گروهی را با چه ارزشی مادی تامین کرده .منافقان از کفار بدترند .