يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 16 Dec 2018
 
۰
چمران:

ترامپ لکه ننگ دیگری به سیاست‌ آمریکا اضافه کرد

پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱
عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: قدس شریف قبله مسلمانان است و برای آنان اهمیت فراوانی دارد.
ترامپ لکه ننگ دیگری به سیاست‌ آمریکا اضافه کرد
به گزارش جهان نيوز، مهدی چمران عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ضمن محکوم کردن اقدام ترامپ در اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی، اظهار کرد: قدس شریف قبله مسلمانان است و برای آنان اهمیت فراوانی دارد.

وی ادامه داد: این حرکت ترامپ موجب انزجار بیشتر مسلمانان از سیاست‌های آمریکا شد و مسلما بی‌پاسخ نخواهد ماند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور آمریکا چه کاره است که در مورد قدس تصمیم می‌گیرد، بیان کرد: اعلام پایتختی قدس کاری غیرقانونی بوده و کاملا مشخص است که از زبان قلدرمآبانه و مقابله با مسلمانان برخواسته است.

چمران تنها راه خنثی کردن توطئه‌های استکبار جهانی را اتحاد مسلمان دانست و گفت: شاهد موج واکنش‌های جهانی نسبت به این عمل ننگین ترامپ بودیم و مسلمانان در نقاط مختلف جهان اعتراض خود را نشان دادند.
رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: بعد از این کار ترامپ، باید منتظر انتفاضه دیگری در فلسطین با همراهی ملت‌های مسلمانان و آزاده جهان باشیم. قدس متعلق به مردم فلسطین بوده و متعلق به آنان باقی خواهد ماند.

وی با اشاره به تلاش ترامپ برای بی‌ثبات‌سازی منطقه و تضعیف جهان اسلام، بیان کرد: این حرکت غیر قابل قبول ترامپ قطعا لکه ننگ دیگری بر سیاست‌های آمریکا خواهد بود.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به جنایت‌های رژیم جعلی صهیونیستی بر ضد ملت مظلوم فلسطین، گفت: سالهاست که رژیم صهیونیستی حق و حقوق مردم فلسطین را پایمال می‌کند، کودکان فلسطینی را می‌کشد و اجازه رسیدن دارو و غذا به آنان را نمی‌دهد.

چمران با بیان اینکه این اقدام ترامپ نادیده گرفتن حق و حقوق قطعی ملت مظلوم فلسطین است، افزود: آمریکا و اسرائیل توطئه‌های زیادی علیه مسلمان دارند و بعد از فروپاشی خلافت خودخوانده داعش، مسلما آنان دست به توطئه‌های دیگری می زنند که ضروری است مسلمان هوشیارتر از قبل باشند.

منبع:باشگاه خبرنگاران
کد مطلب: 571183
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *