يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 16 Dec 2018
 
۳
۳

ماجرای عکسی که از غربت شهید تیپ فاطمیون منتشر شد

سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵
همسر سید رضا حسینی، شهید مدافع حرم افغان درباره عکسی که در روزهای اخیر از وی و فرزندش در معراج شهدا منتشر شده است سخن گفت.
ماجرای عکسی که از غربت شهید تیپ فاطمیون منتشر شد
به گزارش جهان نيوز، همسر سید رضا حسینی، شهید مدافع حرم افغان درباره عکسی که در روزهای اخیر از وی و فرزندش در معراج شهدا منتشر شده است گفت: وقتی با ما تماس گرفتند و گفتند که پیکر همسرتان شناسایی شده ما را به معراج شهدا دعوت کردند. 

وی ادامه داد: من همراه پسرم، برادر همسرم و عمویش رفتیم آنجا. البته اقوام مان زیاد هستند، اما خودمان می‌خواستیم که خیلی شلوغ نشود و همه در روز تشییع بیایند و مراسم تشییع پرشور باشد، که همین طور هم شد و روز تشییع نه فقط فامیل ما که مردم عادی هم زیاد آمده بودند و خیابان خیلی شلوغ بود.

همسر شهید مدافع حرم افزود: آن روز وقتی ما به معراج شهدا رسیدیم وقتی پیکر سیدرضا را آوردند، اول یک مراسم روضه خوانی برگزار شد، بجز ما خیلی‌های دیگر هم به معراج شهدا آمده بودند از بچه‌های خود معراج هم بودند. آن موقع دور و بر ما خیلی شلوغ بود، بعد از ۴۰ دقیقه به ما اعلام کردند که خانواده یک شهید دیگر می‌خواهند برای خداحافظی بیایند اگر اجازه بدهید پیکر شهید شما را ببریم.

او در پایان گفت: من همان موقع خودم از آن‌ها خواستم که اجازه بدهند چند دقیقه با همسرم تن‌ها باشم، که موافقت کردند و ما به یک قسمت دیگر معراج رفتیم که سالن کوچکتری بود. آن لحظه هم در آن سالن، جز من و پسرم و پیکر همسرم کسی نبود. یا اگر کسی آمد من متوجه نشدم و نمی‌دانم که چه کسی عکس را گرفته است.
کد مطلب: 570889
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


حسین
Iran, Islamic Republic of
غربت شهدای مدافع حرم با آمدن امام زمان عج تمام خواهد شد که انشالله نزدیک هست
Iran, Islamic Republic of
ای وای
خیاوی
Iran, Islamic Republic of
البته مردم ایران نسبت به شهدا همیشه وهمه حال غیرت وارادت دارن ولی بعضی وقتا اقایون مسیول مربوطه کاسه داغ ترازاش میشن وکارهایی میکنن که درمحل حضورکم رنگی دیده میشه وگناه اون هم برگردن اوناست چون درکشورما خوشبختانه حتی دیده شده مخالفین نظام هم به شهدا احترام میذارن درداخل کشور چون هرکسی ذره ای شعور وانصاف داشته باشه میفهمه که تون که شهید شده صادق وخالص بوده والا اگه فرزند یکی ازروسابود حتما درانگلیس وامریکاوجاهای دیگرارروپا سکونت داشت وحتی پدرش هم درسدلتیان نگران امنیت فرزندش ؟؟!! پس شهداعزیزند ومحترم