چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - 17 Jul 2019
 
۰

کاهش یک درصدی تلفات تصادفات در ۷ ماهه امسال

شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۳
در هفت ماهه سال جاری ۱۰ هزار و ۱۵۵ نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست دادند، این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات ۱۰ هزار و ۲۶۳ نفر بودند، ۱.۱ درصد کاهش یافت.
کاهش یک درصدی تلفات تصادفات در ۷ ماهه امسال
 
به گزارش جهان نيوز، در هفت ماهه امسال از کل تلفات حوادث رانندگی هفت هزار و ۹۴۴ نفر مرد و دو هزار و ۲۱۱ نفر زن بودند.
 
در این مدت استان‌های فارس با ۹۳۳، تهران با ۷۵۶، خراسان رضوی با ۷۳۲ فوتی بیشترین و استان‌های ایلام با ۷۶، اردبیل با ۱۱۰ و کهگیلویه و بویراحمد با ۱۱۳ فوتی کمترین آمار تلفات تصادفات را داشته اند.

در هفت ماهه سال جاری ۲۱۰ هزار و ۶۵۷ نفر نیز در حوادث رانندگی مصدوم شده و به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند که از این تعداد ۱۵۰ هزار و ۸۵۲ نفر مرد و ۵۹ هزار و ۸۰۵ نفر زن بودند.

آمار مصدومان حوادث رانندگی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل نیم درصد افزایش یافت.

مرگ بیش از ۱۴۰۰ نفر در تصادفات مهر ماه
در مهر ماه امسال نیز آمار تلفات حوادث رانندگی با کاهش مواجه بود. این آمار از یک هزار و ۴۶۷ فوتی در هفت ماهه سال گذشته به یک هزار و ۴۶۴ فوتی در هفت ماهه امسال کاهش یافت.

در مهر امسال ۳۰ هزار و ۸۶۲ مصدوم حوادث رانندگی به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند که از این تعداد هشت هزار و ۵۵۵ نفر زن و ۲۲ هزار و ۳۰۷ نفر مرد بودند.نمودار مقایسه ای آمار تلفات حوادث رانندگی در هفت ماهه سال 1396


منبع: باشگاه خبرنگاران
 
کد مطلب: 569938
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *