يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - 29 Mar 2020
 
۱

طنز/ محاکمه‌

چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۷
کد مطلب: 567229
یارو وسط پیاده‌رو پوست موز دید، گفت؛ بخُشکی شانس! باز هم باید زمین بخوریم!!
به گزارش جهان نيوز؛ «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:
گفت: در خبرها آمده که مذاکرات ‌ایران و اتحادیه اروپا درباره مسائل تجاری، محیط‌زیست، حقوق بشر، آموزش عالی، حمل و نقل و تحولات منطقه آغاز شده است!
گفتم: درباره مسائل اقتصادی و تجاری که اروپا از قبل اعلام کرده در کنار آمریکا ‌ایستاده است و محیط‌زیست و آموزش‌عالی هم که معلوم است برای رد گم کردن است و می‌ماند حقوق‌بشر و تحولات منطقه. یعنی قرار است نماینده کشورمان به قتل‌عام مردم مظلوم یمن و جنگ‌افروزی آمریکا و اروپا در منطقه و حمایت آنها از تروریست‌ها و... اعتراض کند؟!
گفت:‌ عمو یادگار! خوابی یا بیدار؟! در ‌این موارد هم اتحادیه اروپا با پررویی جمهوری اسلامی ‌ایران را متهم کرده و مسائلی نظیر ممنوعیت همجنس‌بازی، برخورد با مفسدان اقتصادی و جاسوس‌ها و قاچاقچیان موادمخدر را نقض حقوق بشر می‌داند و حمایت ما از جبهه مقاومت را حمایت از تروریست‌ها تلقی می‌کند و... !!
گفتم: بالاخره مذاکره است یا محاکمه‌؟!
گفت: چه عرض کنم؟! مذاکره‌کنندگان هم همان تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای هستند!
گفتم: با آن تجربه تلخ و فاجعه‌آمیز برجام‌؟!
گفت: مرد حسابی اصلا چرا باید در ‌این موضوع مذاکره کرد؟ موضوع مذاکره باید محاکمه غرب به‌خاطر جنایات وحشیانه‌ای باشد که در منطقه مرتکب شده و می‌شود وگرنه باید منتظر کلاه گشاد دیگری باشیم که برای سرمان تدارک دیده‌اند!
گفتم: یارو وسط پیاده‌رو پوست موز دید، گفت؛ بخُشکی شانس! باز هم باید زمین بخوریم!!
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *