يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - 29 Mar 2020
 
۱

طنز/ قبض برق

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۳
کد مطلب: 566632
طرف قبض برقش را پرداخت نکرده بود،مأمور مربوطه آمد، علاوه بر برق،آب‌ ‌خانه او را هم قطع کرد. یارو پرسید، چرا آب راقطع می‌کنی؟و مأمور گفت؛از تأخیر درپرداخت قبض برق معلوم است که آب را هم پرداخت نکرده‌ای!
به گزارش جهان نيوز؛ «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:
 
گفت: معاون اول رئیس‌جمهور چند ساعت بعد از وقوع زلزله گفته بود؛ بیشترین تخریب متعلق به مسکن مهر بوده است.
گفتم: ولی همه شواهد و بررسی‌های میدانی نشان می‌دهد که ساختمان‌های مسکن مهر کمترین آسیب را دیده‌اند و مسئولان دولتی حاضر در منطقه هم اعلام کرده‌اند تعداد تلفات مسکن مهر فقط 2 نفر بوده است.

گفت: پس این آقای معاون چه می‌گوید؟ و چند ساعت بعد از زلزله که بیشترین ساعات آن هم شب بوده است، از کجا متوجه شده که بیشترین خرابی‌ها مربوط به مسکن مهر بوده است؟!
گفتم: مرد حسابی! برای آنها تحقیق و بررسی اهمیتی ندارد، آنچه برایشان مهم است اینکه؛ ناکارآمدی خود را به حساب دولت قبل بنویسند!

گفت: با این حساب چگونه می‌توان به بقیه اظهارنظرهای آقایان درباره مسائل دیگر اعتماد کرد؟!
گفتم: معلوم است که نمی‌توان اعتماد کرد. طرف قبض برقش را پرداخت نکرده بود، مأمور مربوطه آمد، علاوه بر برق، آب‌ ‌خانه او را هم قطع کرد. یارو پرسید، چرا آب را قطع می‌کنی؟ و مأمور گفت؛ از تأخیر زیاد در پرداخت قبض برق معلوم است که قبض آب را هم پرداخت نکرده‌ای!
 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *