پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - 13 Dec 2018
 
۰

گلایه‌های‌ زلزله‌زدگان ‌ا‌ز توزیع ناعاد‌لانه امکانات

سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۶
برخی خانواده‌های زلزله‌زده در سرپل‌ذهاب ‌با اذعان به تلاش مسئولان‌ برای خدمات‌رسانی‌ اعلام کردند: هنوز چادری برای اسکان به دست ما نرسیده است.
گلایه‌های‌ زلزله‌زدگان ‌ا‌ز توزیع ناعاد‌لانه امکانات
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم ، دو شب از وقوع زلزله در استان کرمانشاه می‌گذرد و از همان لحظه وقوع زلزله، ‌خدمت‌رسانی به مردم آ‌غاز شد، اما هنوز در برخی شهرها  امکانات به نحو عادلانه توزیع نمی شود و این موضوع گلایه‌مندی مردم را در پی داشته است.‌

خانواده‌های زلزله‌زده با اذعان به تلاش مسئولان‌ برای خدمات‌رسانی، خواستار توجه بیشتر برای ارائه خدمات شدند و اعلام کردند: هنوز چادری برای اسکان به دست ما نرسیده است.

خانواده‌ای که با خبرنگار گفت‌وگو می‌کند از نبود امکانات گلایه‌مند است و می‌گوید چادر حداقل درخواست ماست که سرپناهی داشته باشیم زیرا چند شب است که در بیرون خانه می‌خوابیم.خانواده دیگری می‌گوید که عدالت در توزیع امکانات وجود ندارد و امکانات در نقطه‌ای خاص و در خارج از دسترسی همگان توزیع می‌شود.

یک چادر برای 8 خانواده؛ پیام متفاوتی از زلزله‌زدگان ‌کرمانشاه
همچنین هشت خانواده زلزله‌زده استان کرمانشاه در پیام متفاوتی یک چادر درخواست کرده‌اند.
‌یکی از اهالی ثلاث باباجانی در یک پیام تصویری درخواست خود را برای چادر بیان کرده است و در این پیام نوشته: «به یک چادر نیاز داریم، هشت خانواده».

براساس گزارش‌های ارسالی خبرنگاران تسنیم در غرب استان کرمانشاه و مکان وقوع زلزله همچنان امدادرسانی با کندی همراه است و کمکهای مردی بسیار زودتر از کمک‌های دولتی به مردم می‌رسد.
کد مطلب: 565586
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *