دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - 10 Dec 2018
 
۱

طنز/ نوه

سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۲
یکی از خبرنگاران روزنامه دولتی ایران خطاب به آنها توئیت کرده که« خجالت بکشید! زلزله که زمان احمدی‌نژاد نیومده، مدیریت بحران شما کجاست؟!»
به گزارش جهان نيوز؛ روزنامه «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:
گفت: معاون اول رئیس‌جمهور در اولین واکنش نسبت به زلزله کرمانشاه گفته است:« بیشتر خانه‌های تخریب شده در استان کرمانشاه متعلق به مسکن مهر بوده است»!
گفتم: ولی مسئله اصلی فاجعه کشته و زخمی شدن صدها تن از هموطنانمان و ضرورت رسیدگی به شرایط سخت آنان است.
گفت: آقایان که دارند از این فاجعه هم برای سرپوش نهادن بر ناکارآمدی خود بهره می‌گیرند و ظاهراً رسیدگی به قربانیان زلزله برایشان در اولویت نبوده است!
گفتم: برخی از خبرنگاران روزنامه‌های زنجیره‌ای هم عکس‌هایی از زلزله مصر و ایتالیا را در کانال تلگرام خود منتشر کرده و زیر آن نوشته‌اند مسکن مهر!
گفت: البته یکی از خبرنگاران روزنامه دولتی ایران هم خطاب به آنها توئیت کرده که« خجالت بکشید! زلزله که زمان احمدی‌نژاد نیومده، مدیریت بحران شما کجاست؟!»
گفتم: چه عرض کنم؟! معلمی از دانش‌آموزش پرسید؛ بزرگ شدی می‌خواهی چه‌کار کنی؟ گفت؛ عروسی می‌کنم. معلم پرسید؛ منظورم این است که چه می‌شوی؟ گفت؛ داماد. پرسید؛ منظورم این است که چه به دست می‌آوری؟ گفت؛ همسر! معلم که عصبانی شده بود گفت؛ برای پدر و مادرت چه خواهی آورد؟ گفت؛ نوه!
 
کد مطلب: 565315
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *