چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ - 24 Oct 2018
 
۰
۱

جاسوس یا فعال حقوق بشر!

چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۴
سال گذشته «نازنین زاغری» از مدیران مخفی بی بی سی فارسی که مسئولیت تربیت خبرنگار (بخوانید جاسوس) برای شبه رسانه امنیتی_جاسوسی بی بی سی فارسی را بر عهده داشت، دستگیر و به حبس محکوم گردید.
جاسوس یا فعال حقوق بشر!
به گزارش جهان نيوز؛ کمال لطفی یک فعال رسانه‌ای با انتشار پستی در کانال شخصی تلگرامش نوشت: سال گذشته «نازنین زاغری» از مدیران مخفی بی بی سی فارسی که مسئولیت تربیت خبرنگار (بخوانید جاسوس) برای شبه رسانه امنیتی_جاسوسی بی بی سی فارسی را بر عهده داشت، توسط دستگاه امنیتی دستگیر و پس از محاکمه؛ به حبس محکوم گردید.
در طول دوره بازداشت وی، رسانه دولت انگلیس با قاطعیت تمام همکاری وی با خود را تکذیب و دوره همکاری این جاسوس خبره را به سالها قبل آن هم در بخش "خیریه" شبکه جهانی بی بی سی حواله داد!
اما از آنجا که آفتاب حقیقت هرگز پشت ابر دروغ پنهان نمی ماند، «بوریس جانسون» وزیر خارجه انگلیس چهارشنبه هفته گذشته و در جریان نشست کمیته امور خارجی پارلمان این کشور درباره این مجرم امنیتی گفت: "زمانیکه «نازنین زاغری» بازداشت شد، وی در حال آموزش روزنامه نگاران در ایران بود."
این سخن وزیرخارجه انگلیس به عنوان متولی و صاحب امتیاز شبه رسانه بی بی سی، مهر باطلی بود بر تمام ادعاهای یک سال و نیم گذشته مبنی بر انجام فعالیت های بشردوستانه توسط نازنین زاغری!
این مساله که در طول سالیان گذشته و پس از دستگیری هر مجرم امنیتی در داخل کشور؛ رسانه ها و مسئولان غربی با الصاق فرد دستگیر شده به فعالیت های بشردوستانه سعی در پنهان کردن هویت و ماموریت واقعی این افراد داشتند، به تنهایی کافی است تا نشان بدهد غربی ها چگونه با سوء استفاده از عنوان "فعال حقوق بشر" و...سعی در پیشبرد اهداف پلید خود علیه مردم ایران دارند.
کد مطلب: 564099
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
ضمن رعایت عدالت می بایست چنان برخورد محکمی با این پرونده داشت تا در آینده نظایر چنین افرادی و مرتبطین داخلی آنها چنین گستاخانه فعالیت نکنند. تحکم و قاطعیت دستگاه قضا در چنین مواردی اظهار نظر های مداخله گرانه مقامات غربی را نیز خنثی میکند
و جالب است که این پرونده را با پرونده سازی های کشورهای غربی بر ضد اتباع ایرانی مقایسه کنید.