شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 15 Dec 2018
 
۰
۷
تناقض آشکار در ادعای ممنوع‌التصویر بودن آقای شهردار

تناقض در ادعای ممنوع‌التصویری/ توهم «خرزوخانی» دار و دسته نجفی!

چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰
فقط یک مصاحبه پخش نشد. نجفی و دار و دسته‌اش به این نتیجه رسیدند که شاید ممنوع‌التصویر هستند و باید فکری برای توهم خود انجام دهند پس در نشست خبری موضوع را مطرح کردند تا مشکل نبوده را حل کنند!
تناقض در ادعای ممنوع‌التصویری/ توهم «خرزوخانی» دار و دسته نجفی!
به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، داستان از آنجا شروع شد که روز پنج شنبه 20 مهر نجفی دیداری با ماموران انتظامی تهران بزرگ به مناسبت هفته نیروی انتظامی داشت و برنامه اش از تلویزیون پخش نشد.

از آن روز یاران نزدیک به شهردار در بسیاری از محافل اعلام کردند نجفی شهردار تهران از سوی صدا و سیما ممنوع التصویر شده است.

روز دوشنبه 24 مهر در اولین نشست خبری شهردار این موضوع مطرح شد و اطرافیان شهردار به این موضوع مفصل پرداختند و حتی در روزهای بعد نشست این بخش از سخنان شهردار  را در کانال نجفی مدیا به صورت مجزا قرار دادند تا شاید بتوانند مشکل نبوده را حل کنند.

به 2 روز پیش برمی گردیم/آقای نجفی، کاری نکردید که رسانه ای شود
محمد علی نجفی شهردار تهران 2 روز پیش گفت که "فکر می کنم در صدا و سمیا ممنوع التصویر شده ام" . شاید سخنان شهردار تهران به کنایه و یا شوخی با خبرنگاران مطرح شد اما از روز گذشته اخبار و مطالب بسیاری به نقل از وی منتشر شده که نشان از انتقاد تلویحی شهردار تهران از صدا و سیما برای پخش نشدن تصاویر وی از شبکه های تلویزیونی دارد.
 
نکته جالب توجه در این اتفاق آنست که از زمان انتخاب شهر دار تهران به این سمت تا کنون چند گزارش و مصاحبه از آقای نجفی به عنوان شهردار تهران در رادیو و تلویزیون پخش شده اما بهانه های دیگری برای خبری شدن اظهارات آقای شهردار و عملکرد شهرداری تهران به دست عوامل خبری و تولیدی نرسیده تا از ایشان به عنوان سوژه ای خبری بهره بگیرند.

موضوع ممنوع التصویری در حالی منتشر شد که نشست شهردار در شبکه پنج سیما و در محدوده ساعت 19 تا 20، برنامه درشهر پخش شد و همچنین در بخش‌های خبری ساعت 21 شبکه یک و ساعت 24 شبکه تهران به این موضوع پرداخته شده است.

شهردار مستندات ممنوع التصویر بودنش را ارائه کند
 محمدجواد جمالی نوبندگانی، دبیر اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس  به خبرنگار ما گفت:‌«ما در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبری در رابطه با ممنوع التصویر بودن آقای نجفی، شهردار تهران دریافت نکردیم و خوب بود که اگر مستندی از جایی به ایشان اعلام شده است یا اگر خبر موثقی در این زمینه وجود دارد آن را به ما بدهند تا ما هم بتوانیم آن را پیگیری کنیم.»
 
وی ادامه داد: نظر من در این شرایط که با اظهارات سخیف ترامپ در باره برجام روبرو هستیم باید مسئولان انتظار داشت که مسائل حاشیه ای را مطرح نکنند تا ما با یک همگرایی و همدلی بیشتری بتوانیم از منافع ملی کشورمان حمایت کنیم.
 
عینک سیاسی را بردارید
 احمد علیرضابیگی، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس و عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس نیز با تاکید بر اینکه نباید به مسائل مختلف با عینک سیاسی نگاه کنیم گفت:صداوسیما صرفاً باید خدمات افراد را منعکس کند.

 شهردار باید با کارش در ملا عام قرار بگیرد نه با حرفش
 عبدالرضا مصری، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه نیز در واکنش به سخنان شهردار تهران مبنی بر ممنوع التصویر بودنش از سوی صداوسیما گفت: شهردار باید با کارش در ملا عام قرار بگیرد نه با حرفش، یعنی اگر کاری انجام داد، آن وقت از صداوسیما انتظار داشته باشد که آن فعالیت را به مردم نشان بدهد.
 
عقب ماندن از خدمت به مردم با طرح مسائل حاشیه ای
 روح الله بابایی صالح، نماینده بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس نیز با ابراز تعجب از ادعای محمدعلی نجفی، شهردار تهران در حالی که اخبار نشست خبری اش به طور کامل توسط رسانه ملی پوشش داده شده است گفت: طرح چنین مباحثی از سوی شهردار تهران سبب می شود که از هدف و نیت اصلی که همانا خدمت به مردم است، عقب بمانند و نباید این اتفاق بیفتد.
 
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: در شرایطی که مشکلات کلی در جامعه وجود دارد و از سوی دیگر فکر مسئولان ما باید این باشد که برای مردم کار کرده و خدمتی جدید به آنها ارائه کنند، پیش کشیدن چنین مسائلی، قطعاً به صلاح کشور و جامعه نیست.

واکنش تهیه کننده برنامه در شهر/برنامه موجود است ببینید
سعید کمانی، تهیه‌کننده برنامه «در شهر» گفت:‌ برای پخش نشست خبری شهردار تهران هیچ محدودیتی وجود نداشت و هیچ صحبتی درباره ممنوع‌التصویری ایشان از سمت شبکه به ما اعلام نشد. همچنین برنامه نشست خبری آقای محمدعلی نجفی هم‌اکنون روی کانال شبکه پنج سیما و برنامه «در شهر» موجود است
کد مطلب: 558677
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


دوستدار آقا نجفی گل
Iran, Islamic Republic of
جای ایشان و آقای دوربینی را عوض کنید و خیال ایشان را راحت کنید تا همیشه تصویر ایشان پخش شود و آقای دوربینی در شهرداری به رتق و فتق امور بپردازد.
از ما گفتن بود و از شما . . .
خورشیدنشان
Iran, Islamic Republic of
مرگ برمنافقین که بسیار بدتر ازکفارند؛ شایعه میسازند وبجای رسیدن به امور وکار مردم فقط حرف میزنند واذهان مردم را مشوش میکنند؛ کمترین کار را با بیشترین هزینه های مادی ومعنوی انجام میدهند و در آنان خیری نسیت.
Iran, Islamic Republic of
سلام ؛ اصلاح طلبان یک کار رو خیلی خوب بلدن و ان هم فرار بسوی جلو و ان هم بی هدف فقط جلو باشد حالا هرچی و هر سمتی باشد . زیرا بعضی افرا ساده انها را واقعا جلو می بینند
Iran, Islamic Republic of
در عجبم از هموطنانی که با اینها هم سفره نیستند ولی به اینها رای دادند. باور کنید اینها به هیچ دردی نمی خورند
Iran, Islamic Republic of
اولیت پروژه شهردار تهران برای توسعه و پیشرفت پایتخت رونمائی شد: پروژه "مرا نشان نمی دهند"!
Iran, Islamic Republic of
وقتی هیچ کا ری نکرده چی رو نشون بدن یک مشت ادم بی لیاقت که هیچ هنری ندارن جز حرام خواری وهوچی گری
Iran, Islamic Republic of
عزیزم جواب شما رو باید اون مردمی بدن که بی تفکر به اینها رای دادند و حالا ما رو هم گرفتار همچنین ادمایی کردند