دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - 17 Dec 2018
 
۰

جلودارزاده: ناروایی‌های آمریکا را قبلا هم دیده بودیم

شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۱
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: خوب است ترامپ سنگ نوشته‌های تخت جمشید ما درباره حقوق بشر، حقوق کار و حقوق انسان در زمانی که آمریکا وجود نداشت را ببیند.
جلودارزاده: ناروایی‌های آمریکا را قبلا هم دیده بودیم
به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، سهیلا جلودارزاده نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به اظهارات ضدایرانی ترامپ در شب گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: این نوع برخورد رئیس جمهور یک کشور (آمریکا) با یک ملت بزرگ، رویداد واقعا تاسف باری است؛ ملتی که سابقه چند هزار ساله تمدن و اخلاق و حکومت داری دارد.

وی افزود: خوب است که اینها سنگ نوشته‌های تخت جمشید ما درباره حقوق بشر، حقوق کار و حقوق انسان در زمانی که آمریکا  وجود نداشت را ببینند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین اضافه کرد: البته ملت ما تعجب نکرده است چرا که قبلا هم از این ناروایی‌ها دیده بودیم؛‌ فقط این‌بار منسجم‌تر و محکم تر راه خودمان را ادامه خواهیم داد.
جلودارزاده در ادامه خاطرنشان کرد: این راهی است که باید برویم؛  قطعا نمی‌توانیم از سرزمین‌مان بگذریم و آن را به دست نااهلان و نامحرمان بسپاریم لذا از آن دفاع می‌کنیم.

وی با بیان اینکه ما زندگی خود را ادامه می‌دهیم، گفت: این نخستی نیست که چنین مسائلی پیش می‌آید؛ هر چند از اتحادیه اروپا و خانم موگرینی تشکر می‌کنیم که اخلاق و تمدن و پایبندی به عهد خود را نشان دادند. بنابراین این موارد برای ما عادی است و گاهی ممکن است پیش بیاید.
 
کد مطلب: 557434
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *