دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - 18 Jan 2021
 
۱
۴

توجیه‌ یک‌ روزنامه برای چاپ عکسی عجیب‌ از خاتمی!

پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۶
کد مطلب: 556967
در ماجرای ممنوع الخروج بودن آقای خاتمی هم ،وضع همین طور نامعلوم است. با این وصف اما امروز«همدلی»به رسم ضرورت حرفه ای و برای ثبت در تاریخ این روزها، ناگزیر شد عکس معروف در حال دست به دست شدن در شبکه های اجتماعی را به صورت طرحی که می بینید منتشر کند؛آخر رسانه در برابر تاریخ سیاسی کشور هم مسئولیت دارد.
توجیه‌ یک‌ روزنامه برای چاپ عکسی عجیب‌ از خاتمی!
به گزارش جهان نيوز؛ روزنامه همدلی در بخشی از گزارش خود درباره عکس خاتمی در صفحه اول این روزنامه نوشت: بی تردید خیلی از رسانه های چاپی که در چارچوب قوانین مصرح کشور کار می کنند ،اگر تکلیفشان با ماجرای ممنوع التصویری یا عدم ممنوع التصویری رییس دولتهای هفتم و هشتم مشخص بود،این عکس را به عنوان عکس اصلی خود در صفحه اول انتخاب می کردند و احتمالا زیر آن می نوشتند:«احتمال بازگشت سید اصلاحات به عرصه سیاست رسمی» یا «لاریجانی در کنار خاتمی به چه می اندیشید» و یا نوشته‌جاتی از این دست.
 
واقعیت اما این است که رسانه‌های چاپی چندان روشن نمی دانند که آیا واقعا سید محمدخاتمی ممنوع التصویر است یا نه؟ما هم این را نمی دانیم؛خبرها در این باره همیشه ضد و نقیض بوده اند. در ماجرای ممنوع الخروج بودن آقای خاتمی هم ،وضع همین طور نامعلوم است. با این وصف اما امروز«همدلی»به رسم ضرورت حرفه ای و برای ثبت در تاریخ این روزها، ناگزیر شد عکس معروف در حال دست به دست شدن در شبکه های اجتماعی را به صورت طرحی که می بینید منتشر کند؛آخر رسانه در برابر تاریخ سیاسی کشور هم مسئولیت دارد.
مرجع : فردا
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
به قصد این نشریه کار ندارم ولی این فتنه گر واقعا ظلمت و سیاهیست.
سروش
Iran, Islamic Republic of
بنظرم این جریان حق باطل در همه جا جریان دارد، چه در ایران چه در امریکا به امید ظهور هر چه زودتر آقا صلوات.
Iran, Islamic Republic of
روسیاهی به زغال مانده. در آخرت هم همینگونه روسیاهند منافقین بدتر از کفار
Iran, Islamic Republic of
قرآن می فرماید (مشرکین از کفار بد ترند)یعنی شما کلام امام را نسبت به قرآن ارجح می دانید؟