شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ - 21 Jul 2018
 
۱
۵
پناهیان در جمع اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل:

تمرکز ثروت و قدرت در بدنه دولت دزد و جاسوس درست می‌کند

رفتار آمریکا با برجام آبرویی برای غرب‌گرایان ایرانی باقی نگذاشت
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹
پناهیان، استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه با واگذاری کارها به مردم فساد کمتر می‌شود و پرونده‌های قوه‌قضائیه نیز کاهش می‌یابد، گفت: تمرکز ثروت و قدرت در بدنه دولت دزد و جاسوس درست می کند.
تمرکز ثروت و قدرت در بدنه دولت دزد و جاسوس درست می‌کند
به گزارش جهان نيوز؛ حجت الاسلام پناهیان در جمع اعضای شورای عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به اینکه اگر تمام مسئولیت ها به دولت واگذار شود جوانان بیکار و فساد می شوند، گفت:  تمرکز ثروت و قدرت دزد و جاسوس درست می کند و آن وقت قوه قضائیه هم خود را تکه تکه کند نمی تواند به این پرونده ها رسیدگی کند. 
 
وی با بیان اینکه بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص بی اعتمادی به آمریکا امروز به واقعیت پیوسته است، افزود: آمریکا برای آبروداری هم که شده بر روی عهد خود نمی ماند.
 
وی با اشاره به اینکه مردم به رهبر معظم انقلاب اعتماد دارند، و در نظرسنجی هایی که دشمنان ما انجام داده اند این اعتماد ثابت شده است اظهار کرد: رهبر انقلاب تمام راهبردها و پیشنهادهایی را که مطرح کرده اند درست از آب درآمده است. 
 
پناهیان خاطرنشان کرد: زمانی چپ ها در روزنامه های خود می نوشتند که امام رفت مبارزه با استکبار هم رفت سوال این است که الان آنها کجا هستند آنها همان هایی هستند که امروز دنبال رابطه با آمریکا هستند.
 
استاد حوزه و دانشگاه گفت: گاهی گرایش هایی خلاف نظر رهبر انقلاب در بین مردم و خواص به وجود امده که بعد مشخص شده که رهبری دقیق گفته است  مثلا معظم له مسئله بی اعتمادی به آمریکا را دقیق مطرح کردند و امروز شاهدیم که آمریکا برای آبروداری هم روی عهد خود نمی ماند.
کد مطلب: 556929
مرجع : دانشجو
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
حاجی حالا که دولت و سپاه علیه ترامپ دیوانه دارند موضع مشترک می گیرند شما چرا دنبال اختلاف افکنی و تردید پاشی هستید. اتقوالله
Iran, Islamic Republic of
گفتن این حرف ها تفرقه افکنی نیست جانم. روشن کردن اذهان عمومی نسبت به واقعیت های سیاسی درون کشور است. تقوا هر معنی داشته باشد دارای این معنی نیست که سکوت در مقابل این بی سیاستی ها و بی کفایتی کرد و دزد و جاسوس از یکی از مهمترین ارکان حکومتی بیرون بیاید !
United Arab Emirates
وقتی یه انسان روشنگر مثل ایشان روشنگری میکند اشخاصی‌ که یا به منافعشون نیست یا از روی کج فهمی زود گارد میگیرند.
Iran, Islamic Republic of
نفاق امروز و فردا نداره
حق رو باید همیشه گفت وگرنه اینها فردا مدعی میشوند و میگویند ما هم گفتیم امریکا غیر قابل اعتماده
گفتن امروز این حرف مشکلی رو حل نمیکنه
اون روزی که باید اعتماد نمیکردند اعتماد کردند و شد آنچه باید نمی شد
Iran, Islamic Republic of
این نظرات خیلی خوبه بالاخره روشنگریه
صدا و سیما امروز باید صحبت های حضرت آقا در خصوص بی اعتمادی به امریکا و بی توجهی دولت به این امر رو نشون بده تا مردم بفهمند در شرایط حساس به حرف چه کسی اعتماد کنند