شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - 27 Feb 2021
 
۰

خروج آمریکا از برجام یعنی پایان برجام

سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳
کد مطلب: 554140
سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: دستگاه دیپلماسی باید تمام قد از حقوق هسته‌ای ملت ایران دفاع کرده و ذره‌ای در این مسیر عقب نشینی نکند.
خروج آمریکا از برجام یعنی پایان برجام
به گزارش جهان نيوز؛ لطف الله فروزنده سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با اشاره به عهدشکنی‌های مکرر آمریکایی‌ها در برجام و وظیفه دولت در قبال این عهدشکتی ها، اظهار داشت: ایرانی‌ها نشان دادند که همواره به عهدشان وفادار هستند و از همان روز اول هم مشخص بود که آمریکایی‌ها غیرقابل اعتماد بوده و بر عهدو پیمان خود باقی نمی‌مانند.

وی با اشاره به لزوم ورود جدی دستگاه دیپلماسی به نقض عهد آمریکایی‌ها در قبال برجام برای دفاع از حقوق ملت ایران، افزود: وزارت خارجه نباید در این مسیر عقب نشینی کند و همانگونه که مسئولان پیشتر قول داده بودند، امروز باید در صورت هر گونه نقض امریکایی‌ها جمهوری اسلامی ایران باید از حقوق خود به طور جدی دفاع کند.

فروزنده در پایان خاطرنشان کرد: خروج آمریکایی‌ها از برجام به معنای عهدشکنی و نقض برجام است ضمن این که پس از آن به اروپایی‌ها اجازه نخواهند داد که کاری پیش ببرند بنابراین در صورت بروز چنین رفتاری از آمریکایی‌ها ایران باید این کشور را در صحنه بین المللی محکوم و از حقوق ملت ایران به طور جدی دفاع کنند.
منبع: خبرگزاری دانشجو
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *