چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 20 Jun 2018
 
۰
مدیر عامل ایران خودرو دیزل خبر داد

امکان تولید محصولات تجاری بنز در ایران

چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۲
مدیر عامل ایران خودرو دیزل گفت: امکان تولید تمامی محصولات تجاری شرکت بنز در قرارداد ایران خودرو دیزل با این شرکت پیش بینی شده است.
امکان تولید محصولات تجاری بنز در ایران
به گزارش جهان نيوز به نقل از ايكوپرس،‌ علیرضا ساجی در حاشیه امضای قرار داد ایران خودرو دیزل و بنز تاکید کرد: با توجه به محدودیت ترانزیت خودروهای تجاری در اروپا و لزوم رعایت مباحث کیفی این نوع محصولات، ارتقای کیفیت خودروهای تجاری مورد توجه قرار گرفته است.

وی افزود: اصل قرارداد همکاری با بنز مبتنی بر ایجاد شرکت مشترک است و در این شرکت در خصوص تولید و فروش محصولات مختلف تصمیم گیری می شود. امکان تولید تمامی محصولات تجاری در این قرارداد پیش بینی شده است.

مدیر عامل ایران خودرو دیزل با تاکید بر ضرورت ارتقای کیفیت محصولات تجاری تصریح کرد: با توجه به ضرورت حفظ هر چه بیشتر محیط زیست، باید از خودروهای نسل جدید، دوستدار محیط زیست و مصرف سوخت مناسب استفاده کنیم و در این قرار داد به این موضوع توجه جدی شده است.

وی خاطر نشان کرد: بحث محیط زیست، چالش خودرو سازان تجاری است و گروه صنعتی ایران خودرو این موضوع را در دستور کار قرار داده است.
 
کد مطلب: 549195
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *