سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 24 Apr 2018
 
۰
سبحانی:

سود سهام عدالت چقدر است؟

سود مصوب شرکت‌های سرمایه پذیر ۱۷۰۰ میلیارد تومان/سود سهام عدالت ۳۵ هزار تومان نیست
دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۱
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سود مصوب شرکت‌های سرمایه پذیر ۱۷۰۰ میلیارد تومان است،اما این میزان سود هنوز در بین شرکت ها تقسیم نشده و مبلغ 35 هزار تومان درج شده در برخی رسانه ها ارتباطی به پرداخت سود سهام عدالت ندارد.
سود سهام عدالت چقدر است؟

به گزارش جهان نيوز، جعفر سبحانی با اشاره به سود سهام عدالت ۳۵ هزار تومانی اظهارداشت: سهم سود طرح سهام عدالت از مجموع سود مصوب تقسیم شده در مجامع عمومی شرکت‌های سرمایه پذیر سهام عدالت در سال جاری که تا کنون جلسات مجامع عمومی آن شرکت‌ها تشکیل و برگزار شده، به مبلغ ۱۷۰۰ میلیارد تومان بالغ شده است.
وی افزود: این میزان سود هنوز در بین شرکت ها تقسیم نشده  و مبلغ 35 هزار تومان درج شده در برخی رسانه ها ارتباطی به پرداخت سود سهام عدالت ندارد.
سبحانی در ادامه از برگزاری همایش ارزیابی عملکرد خصوصی سازی در اجرای اصل ۴۴ خبر داد و عنوان کرد: قرار است این برنامه در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شود که موضوع آن عملکرد این سازمان در خصوص وضعیت اشتغال، بهره وری و ... شرکت‌های واگذار شده است.
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: در این بررسی‌ها که توسط چند پژوهشکده مرتبط با این موضوع صورت گرفته است، هفت شاخص مهم از جمله بهره وری، اشتغال، کارایی، توسعه، مالیات، سرمایه گذاری و ... که هر یک دارای چند زیر شاخه هستند ملاک کارشناسی قرار گرفت و در نهایت تعدادی از این شرکت‌ها که بیشترین نمره را در این زمینه کسب کردند و به عنوان برترین‌ها مشخص شدند.

منبع:باشگاه خبرنگاران
 
کد مطلب: 534007
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *