دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 26 Feb 2018
 
۰
وزیر ارتباطات:

مخابرات مادر است، به دیگران اجازه رشد بدهد

دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
وزیر ارتباطات گفت: اولویت اول وزارت ارتباطات، مخابرات و بخش خصوصی شبکه ملی اطلاعات است که این شبکه همواره درحال تکمیل شدن است و دراین زمینه آینده خوبی در پیش است.
مخابرات مادر است، به دیگران اجازه رشد بدهد
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، محمود واعظی در مراسم ارایه دستاوردهای شرکت مخابرات ایران در فاز سوم شبکه ملی اطلاعات بر ضرورت طرح ضربتی IT در شرکت مخابرات ایران تاکید کرد و گفت: شرکت مخابرات باید یک بنگاه بزرگ باشد و با نقش مادری هم خود رشد کند و هم به شرکتهای دیگر اجازه رشد دهد.

وی با بیان اینکه تغییر مدیریت شرایط رشد این شرکت را فراهم کرد، گفت: تمام شرکتهای مخابراتی دنیا در حال پوست اندازی هستند و در حال تغییر وضعیت به سمت IT و ارزش افزوده پیش می روند.در شرکت مخابرات قبول کنیم دوره ما با سبک گذشته به پایان رسیده و وارد مرحله جدیدی شده ایم.

واعظی گفت: در شرکت مخابرات ایران فضا را باز کنیم برای شرکتهای نوپا که جوانان آنها را اداره می کنند. نیاز کشور و اولویت دولت است که در سال تولید و اشتغال ، مسیله اشتغال را حل کند چون در حوزه ما اشتغال کم هزینه است و باید به آن توجه شود.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه در ایران در حوزه دیتاسنتر عقب هستیم همکاری مخابرات و افرانت می تواند در این زمینه تحول ایجاد کند گفت: اولویت اول وزارت ارتباطات، مخابرات و بخش خصوصی شبکه ملی اطلاعات است که این شبکه همواره درحال تکمیل شدن است و دراین زمینه آینده خوبی در پیش است.

وی بر اهمیت بخش مونیتورینگ برای کاربران و شرکت مخابراتف و لزوم ایجاد طرح ضربتی در بخش IT، برای شرکت مخابرات ایران  تاکید کرد و گفت: کاهش هزینه ها و نوآوری با تعریف بسته های مختلف  مشتمل بر صوت و دیتا امکان پذیر است. به عنوان بخشی از سرمایه گذار مخابرات ، حاضریم برای توسعه شما تلاش کنیم.
کد مطلب: 533877
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *